Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το βαζελο δεν μας βλέπω καλά..ένα Χ κ πολύ μας είναι.

Αν ησουν στο +15 και πανω, θα παιζοταν 50-50 το ντερμπι και η προβλεψη σου θα ειχε βαση με αγωνιστικους καθαρα ορους.

Επειδη (παρα το ολο σπρωξιμο απτην 1η αγωνιστικη μεχρι τωρα) εισαι μονο στο +6 κι αν γινει στραβη πας +3, προβλεπεται επικρατηση των γκρι της κοκκινης ευρωπαικης αρμαδας, για να κλεινουν σιγα σιγα οι ανοιχτες υποθεσεις σαν το πρωταθλημα και να προχωρησετε στον επομενο στοχο του κυπελλου ... προσηλωμενοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Αν ησουν στο +15 και πανω, θα παιζοταν 50-50 το ντερμπι και η προβλεψη σου θα ειχε βαση με αγωνιστικους καθαρα ορους.

Επειδη (παρα το ολο σπρωξιμο απτην 1η αγωνιστικη μεχρι τωρα) εισαι μονο στο +6 κι αν γινει στραβη πας +3, προβλεπεται επικρατηση των γκρι της κοκκινης ευρωπαικης αρμαδας, για να κλεινουν σιγα σιγα οι ανοιχτες υποθεσεις σαν το πρωταθλημα και να προχωρησετε στον επομενο στοχο του κυπελλου ... προσηλωμενοι..

Ονειρεμένο σενάριο. Ελπίζω ο Τράκης να βρίσκεται στα επίσημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονειρεμένο σενάριο. Ελπίζω ο Τράκης να βρίσκεται στα επίσημα.

Ικανα τα εχω τα αυγα να κανουν και εκει ενσταση...

http://www.gazzetta.gr/football/article/704856/vrazoyn-ston-olympiako-me-tin-diaitisia-stin-oykrania-vid

 

Γελαει και το πληκτρολογιο...

 

Δεν αντεχεται το 50-50 λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικανα τα εχω τα αυγα να κανουν και εκει ενσταση...

 

http://www.gazzetta.gr/football/article/704856/vrazoyn-ston-olympiako-me-tin-diaitisia-stin-oykrania-vid

 

Γελαει και το πληκτρολογιο...

 

Δεν αντεχεται το 50-50 λεμε!

Αυτή είναι η διαφορά μας αποκλεισμένε. Απόψε δεν έχει μιλήσει κανείς εδώ μέσα για διαιτησία, βλέπεις δεν πιπιλάμε όλοι τις καραμέλες που σας πουλάει ο Καραφλούζος.

 

Ο Καραπαπάρας δεν εκφράζει ούτε τον Μαρινάκη πλέον.

 

Μήπως πρόλαβες να μετρήσεις πόσα άδεια καθίσματα είχε το γήπεδο απόψε btw;

 

Ps Μη μιλάς εσύ για ενστάσεις.

 

http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=342436&Sport=2&Country=82&Competition=114&Season=7042&Round=38370&Team=1266,1250

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η διαφορά μας αποκλεισμένε. Απόψε δεν έχει μιλήσει κανείς εδώ μέσα για διαιτησία, βλέπεις δεν πιπιλάμε όλοι τις καραμέλες που σας πουλάει ο Καραφλούζος.

Ναι εσεις μιλατε μονο για την κρυσταλλινη διαιτησια στο ελλαντα...

 

Ο Καραπαπάρας δεν εκφράζει ούτε τον Μαρινάκη πλέον.

Ρε τον καημενο τον Βαγγελα. Δεν τον εκφραζει ο καραπαπαρας ας τον εχει διευθυντη επικοινωνιας...

 

 

Μήπως πρόλαβες να μετρήσεις πόσα άδεια καθίσματα είχε το γήπεδο απόψε btw;

Με υπολογισμους τυπου Καραισκακη το γηπεδο σημερα πρεπει να ειχε γυρω στις 250.000 κοσμο...

 

Ps Μη μιλάς εσύ για ενστάσεις.

Ξαναλεω. Για το μονο που λυπηθηκα ειναι που δεν πανηγυρισες με δοξα και τιμη το χαρτινο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δω παιχνιδακια το ΣΚ, chl τριτη-τεταρτη, ε την πεμπτη θα εχω μπουχτισει απο ποδοσφαιρο και θα παω να δω καμια κωμωδια... Καποια του τζανετακου λεω να δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαντάνα για τα πανυγυρια ... 

Καλυτερα να μεναμε με αυτους που ειχαμε. Τι τον πηραμε ? Τσαμπα τα λεφτα.

Αμυνα για τον πεοντα.

Επιθετικος που δε συμμετεχει στο παιχνιδι πουθενα.

Ακραιοι που δεν περνανε ουτε εμενα που ειμαι ερασιτεχνης.

 

Μαρινακη δεν εκανες μεταγραφες το Γεναρη , δεν εμαθες το μαθημα σου απο το καλοκαιρι και καλα να παθεις που τον πινεις.

Βαλε τη διαιτησια τωρα να παρεις κανα πρωταθληματακι γιατι μονο για την κονομα νοιαζεσαι.

Τσέπωσε οσα μπορεις ... 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες δεν έχω σκοπό να προκαλέσω αλλά είδατε εσείς χθες καμιά σφαγιαστική διαιτησία;

Βλέπω οι περισσότεροι μιλάνε για τις 2 φάσεις στο τέλος αλλά δεν υπάρχει πέναλντι στην πρώτη καθώς η μπάλα χτυπά πρώτα στο πόδι του παίχτη και από εκεί πάει στο χέρι του.

Στο γκολ του Μήτρογλου φαίνεται όντως να σπρώχνει τον αμυνόμενο παίχτη αλλά για αυτή τη φάση δεν είμαι τόσο σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες δεν έχω σκοπό να προκαλέσω αλλά είδατε εσείς χθες καμιά σφαγιαστική διαιτησία;

Η ερώτηση απευθύνεται στον Καραπαπάρα,στον κυρ Σάββα, στον κυρ Μπάμπη, στον Νικολακόπουλο ή σε κάποιον με στοιχειώδη νοημοσύνη ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ησουν στο +15 και πανω, θα παιζοταν 50-50 το ντερμπι και η προβλεψη σου θα ειχε βαση με αγωνιστικους καθαρα ορους.

Επειδη (παρα το ολο σπρωξιμο απτην 1η αγωνιστικη μεχρι τωρα) εισαι μονο στο +6 κι αν γινει στραβη πας +3, προβλεπεται επικρατηση των γκρι της κοκκινης ευρωπαικης αρμαδας, για να κλεινουν σιγα σιγα οι ανοιχτες υποθεσεις σαν το πρωταθλημα και να προχωρησετε στον επομενο στοχο του κυπελλου ... προσηλωμενοι..

νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που μου απαντάς χωρίς να trollareis..περίεργο..

Τώρα για τα άλλα ειναι γνωστό το παραμύθι.εκεί λεγε ότι θες..trollare όσο θες..

Καλημέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες δεν έχω σκοπό να προκαλέσω αλλά είδατε εσείς χθες καμιά σφαγιαστική διαιτησία;

Κανένα πέναλτι, πεντακάθαρο το ακυρωθέν γκολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν για 2-0 το ματς, αλλα απ'την άλλη η Ντνίπρο όταν έπρεπε να ρισκάρει το έκανε, και της έκατσαν καποιες φάσεις.

Μοιάζει λίγο-πολυ χαμένη η πρόκριση με τέτοιο αποτέλεσμα (δύσκολα θα κρατήσουμε το μηδέν στον επαναληπτικό).

 

 

Στο μπασκετάκι το ΟΣΦΠ-ΑΕΚ ήταν απολαυστικο ντέρμπι απ'τα παλια.

Οι εμφανίσεις του Μπονσου πρέπει να έχουν κάτσει άσχημα στη διοίκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...