Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι απλα δε γεμισαν το μικρο ουτως η αλλως ΣΕΦ χθες, αλλα ειχε πανω απο 4000 θεσεις κενες (!), σε ματς που επεστρεψε ο Ντουντα και παραλληλα αποτελουσε παιχνιδι ζωης η θανατου στο κυνηγι της 2ης θεσης.

 

Θυμωνουν αμα τους πεις πανηγυρτζηδες μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Οχι απλα δε γεμισαν το μικρο ουτως η αλλως ΣΕΦ χθες, αλλα ειχε πανω απο 4000 θεσεις κενες (!), σε ματς που επεστρεψε ο Ντουντα και παραλληλα αποτελουσε παιχνιδι ζωης η θανατου στο κυνηγι της 2ης θεσης.

 

Θυμωνουν αμα τους πεις πανηγυρτζηδες μετα.

στο πρωτο συμφωνω.. στο δευτερο (που εκανα bold), ε δεν το λες και παιχνιδι ζωης η θανατου. δε νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι που ευελπιστουν σε νικη στη μοσχα..στα playoffs εχουμε περασει σχετικα ανετα, τωρα μακαρι να ερχοταν και η 2η θεση, αλλα, πραγματικα, δεν πιστευω οτι υπαρχουν τοσο αισιοδοξοι φιλαθλοι μας...

 

στην προ-προηγουμενη αγωνιστικη με τη Φενερ, το γεμισαμε, αν δεν απατωμαι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tαβάνιασαν οι Μάτζαρης, Λαφαγιέτ, Πρίντεζης, πήραμε απρόσμενη βοήθεια απο τον Παπαπέτρου και πάλι τρομάξαμε να κερδίσουμε την Εφές του Κρίστιτς και του (απαράδεκτου φέτους) Λάσμε. Να μην αναφέρω και τον Ερτέλ που έχει 2 μήνες στην ομάδα.

 

Όταν λέγαμε πως χωρίς Σπανούλη / Λο αυτή η ομάδα δεν πάει πουθενά, μας λέγατε ιστορίες.

 

Υ.Γ.1 Ο Πετγουει παίζει να είναι ο αποκλειστικά υπεύθυνος για το οτι 2 σερί χρονιές η ομάδα πήγε με μειονέκτημα στα πλευ οφφς. Μα τρομάξαμε να τον μάθουμε μπάσκετ και να βελτιωθεί, μα 1 παίζει και 4 κάθεται εκτός, τραυματισμένος.

Υ.Γ2. Ο Ντάνστον πρέπει να χει κάποιο ιατρικό θέμα, δε δικαιολογείται να είναι σε τέτοια χάλια φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντανστον νομιζω ειχε ακουστει απο την αρχη της χρονιας οτι εχει ιατρικο θεμα και εχει προβλημα με τα κιλα του.

 

το εχω ξαναπει: ο Πετγουει ΔΕΝ ειναι Αντιτς. ο Λοτζεσκι ΔΕΝ ειναι Παπανικολαου. ο Ντανστον ΔΕΝ ειναι Χαινς. και ο Λαφαγιετ ΔΕΝ ειναι Λο.

 

λογικο ειναι να ταβανιαζουμε χαμηλοτερα σε σχεση με 3 χρονια πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tαβάνιασαν οι Μάτζαρης, Λαφαγιέτ, Πρίντεζης, πήραμε απρόσμενη βοήθεια απο τον Παπαπέτρου και πάλι τρομάξαμε να κερδίσουμε την Εφές του Κρίστιτς και του (απαράδεκτου φέτους) Λάσμε. Να μην αναφέρω και τον Ερτέλ που έχει 2 μήνες στην ομάδα.

 

Όταν λέγαμε πως χωρίς Σπανούλη / Λο αυτή η ομάδα δεν πάει πουθενά, μας λέγατε ιστορίες.

 

Υ.Γ.1 Ο Πετγουει παίζει να είναι ο αποκλειστικά υπεύθυνος για το οτι 2 σερί χρονιές η ομάδα πήγε με μειονέκτημα στα πλευ οφφς. Μα τρομάξαμε να τον μάθουμε μπάσκετ και να βελτιωθεί, μα 1 παίζει και 4 κάθεται εκτός, τραυματισμένος.

Υ.Γ2. Ο Ντάνστον πρέπει να χει κάποιο ιατρικό θέμα, δε δικαιολογείται να είναι σε τέτοια χάλια φέτος.

To κολημα σου με τον Λασμε καθε αγωνιστικη ειναι ανεξηγητο (ή σχεδον ανεξηγητο γιατι κατι εχω στο νου μου...).

 

Τι περιμενες να κανει ο Λασμε σε ενα τσιρκο; Ενας κατεξοχην αμυντικος παιχτης ειναι. 30ρια PIR με ταπες;

Για να σταθει επιθετικα θελει μονο πικ εν ρολ ή τουλαχιστον ενα γκαρντ που να δημιουργει πανω απτη στεφανη, βασικα θελει γκαρντ επιπεδου Διαμαντιδη. Η Εφες για αρχη δεν εχει καν ασσο (περα απο ενα ανεκδοτο που τον ειχαν στην Ρεαλ Μαδριτης 3ο-4η αλλαγη). Αρα φταιει ο Λασμε που δε γινεται Πεκοβιτς για να ποσταρει 5 παιχτες μονος του.

Ακομα κι ο Κρστιτς, παιχτης δεδομενης αξιας κι απο τα πιο ικανα 5ρια στη διοργανωση στο να δημιουργουν για τον εαυτο τους, δεν αποδιδει οσα θα περιμενανε στην Τουρκια. Να μην πω για τον Σαριτς. Κι εσυ εκει, κολημα με τον Λασμε.

 

Και στην τελικη ο Λασμε 7-8 PIR εχει μεσο ορο. Την πρωτη του σεζον στον ΠΑΟ που βγηκε defender of the year, νομιζεις οτι ειχε πολυ περισσοτερο; Απορω με τις απαιτησεις που εχετε απο εναν 33χρονο ρολιστα.

 

Κραξε λιγο το κεφαλι για το τσιρκο που βλεπεις και μετα κραζεις και την ουρα και τοτε θα συμφωνσηουμε.

 

 

στην προ-προηγουμενη αγωνιστικη με τη Φενερ, το γεμισαμε, αν δεν απατωμαι..

Για ευνοητους λογους. Εξαλλου παρα πολλοι το λεγανε και ευθαρσως οτι πανε ΣΕΦ για τον Ζοτς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το εχω ξαναπει: ο Πετγουει ΔΕΝ ειναι Αντιτς. ο Λοτζεσκι ΔΕΝ ειναι Παπανικολαου. ο Ντανστον ΔΕΝ ειναι Χαινς. και ο Λαφαγιετ ΔΕΝ ειναι Λο.

 

λογικο ειναι να ταβανιαζουμε χαμηλοτερα σε σχεση με 3 χρονια πριν.

 

Και ο σφαιρόπουλος δεν είναι ίβκοβιτς,ούτε καν μπαρτζώκας!

Ξέχασες και τον Ντορσει που είχε μεγάλο μερίδιο στην πρώτη ευρωλίγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες ένα πλάγια που είχε δοθεί ανάποδα.

Τελικά έχεις δίκιο εσύ κι ο Παοκ έχετε ομαδαρες μείνετε όπως είστε και του χρόνου

Εβαλα τα χοντρα. Αν βαλω και τα υπολοιπα δεν τελειωνουμε ουτε του χρονου...

 

Καθαρα αγωνιστικα απεναντι στο συνονθυλευμα του ολυμπιακου οχι απλα δεν χρειαζομαι να ενισχυθω του χρονου αλλα διωχνω και την μιση ομαδα...

 

Αλλα εδω ειναι σουπερλιγδα και τα καθαρα αγωνιστικα δεν παιζουν απολυτως κανενα ρολο στην εκβαση του πρωταθληματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα τα χοντρα. Αν βαλω και τα υπολοιπα δεν τελειωνουμε ουτε του χρονου...

 

Καθαρα αγωνιστικα απεναντι στο συνονθυλευμα του ολυμπιακου οχι απλα δεν χρειαζομαι να ενισχυθω του χρονου αλλα διωχνω και την μιση ομαδα...

 

Αλλα εδω ειναι σουπερλιγδα και τα καθαρα αγωνιστικα δεν παιζουν απολυτως κανενα ρολο στην εκβαση του πρωταθληματος...  Ετσι ντε,πες τα πες τα.. Ξεμπροστιασε την Σουπερλιγκ! Στην Ευρωπη οπου δεν υπαρχει παραγκα, εμεινε αφωνη ολη η Ευρωπη απο την dream team Π.Α.Ε. (ΑΓΙΑ)  ΠΑΝΑΘΑ!  Του χρονου που θα διωξεις και την μιση ομαδα,βλεπω να χτυπας τελικο CL επειδη ο Πλατινι δεν θα πολεμησει εξωαγωνιστικα την Dream Team που ειχες φετος. Τελικα απο τα παιδια του Βορρα περιμεναμε να τους δουμε στον τελικο του CL αλλα τελικα απο αλλου θα μας ερθει η Ελληνικη εκπροσωπιση!!

 

Χαχαχαχα.. Περιμεναμε να φυγει ο Αυγουστος του 2014,φανταζομαι που να ερθει αυτος του 2015 τι εχουμε να ακουσουμε!!! Μπας σε καλο σου,μας εφτιαξες τη μερα λογω του μουντου καιρου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...Κατερίνα Αναστασοπούλου μαν. Πρωήν γκομενέτο κι νυν ΜΙΛΦ(έιγ). Λιπς εν' μπουμπς του ντάι φορ ΕΝΤ φρομ.

Τέως μπασκετμπωλίστρια αζ γουέλ.

Κανό μουλί.]

Οι μπασκετικές σου γνώσεις είναι τουλάχιστον εντυπωσιακές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ντε,πες τα πες τα.. Ξεμπροστιασε την Σουπερλιγκ! Στην Ευρωπη οπου δεν υπαρχει παραγκα, εμεινε αφωνη ολη η Ευρωπη απο την dream team Π.Α.Ε. (ΑΓΙΑ)  ΠΑΝΑΘΑ!  Του χρονου που θα διωξεις και την μιση ομαδα,βλεπω να χτυπας τελικο CL επειδη ο Πλατινι δεν θα πολεμησει εξωαγωνιστικα την Dream Team που ειχες φετος. Τελικα απο τα παιδια του Βορρα περιμεναμε να τους δουμε στον τελικο του CL αλλα τελικα απο αλλου θα μας ερθει η Ελληνικη εκπροσωπιση!!

 

 

Εγω δεν ειπα πως με αυτη την ομαδα ο Παναθηναικος προχωραει στην ευρωπη.

Εγω ειπα πως με αυτη την ομαδα ο παναθηναικος δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα απεναντι στον τζανετακο της ευρωπης...

Αλλο η ευρωπη, αλλο ο τζανετακος της ευρωπης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειπα πως με αυτη την ομαδα ο Παναθηναικος προχωραει στην ευρωπη.

Εγω ειπα πως με αυτη την ομαδα ο παναθηναικος δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα απεναντι στον τζανετακο της ευρωπης...

Αλλο η ευρωπη, αλλο ο τζανετακος της ευρωπης...

 

Tι εγινε? Εδω δεν βριζεις? Μονο στα πμ ξερεις να βριζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειπα πως με αυτη την ομαδα ο Παναθηναικος προχωραει στην ευρωπη.

Εγω ειπα πως με αυτη την ομαδα ο παναθηναικος δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα απεναντι στον τζανετακο της ευρωπης...

Αλλο η ευρωπη, αλλο ο τζανετακος της ευρωπης...

 

Προς το παρον Τζανετακος της Ευρωπης ειναι μονο ο θιασος σου!!

 

Οταν ξανακανεις νικη στην Ευρωπη τα ξαναλεμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εγινε? Εδω δεν βριζεις? Μονο στα πμ ξερεις να βριζεις?

Εγω σου εστειλα pm?

Αυτο και αν ειναι θρασος...

Στελνει ο τυπος pm σε μενα, αρχιζει το βρισιμο, τρωει τον αποκλεισμο και κατηγορει και απο πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου εστειλα pm?

Αυτο και αν ειναι θρασος...

Στελνει ο τυπος pm σε μενα, αρχιζει το βρισιμο, τρωει τον αποκλεισμο και κατηγορει και απο πανω...

Αν δε δω το μαύρο κουτί του φόρουμ, δεν πιστεύω τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...