Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αψυχο χωρις παλμο γηπεδο σε τετοιο ματς? μας ψεκαζουν?

 

...ακριβώς αυτό μπήκα να σχολιάσω. Τί ξεφτίλες είναι αυτοί ;

Περιμένουν μόνο όταν προηγείται η ομάδα για να υποστηρίξουν;

Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

 Γιατι αλλοι προκάλεσαν και αλλοι την πλήρωσαν την νύφη απο αυτες τις συμπεριφορές, η ομαδα μου κάηκε και η ΑΕΚ, που ειλικρινά η ΑΕΚ δεν άξιζε τιμωρία τους αξίζουν εύσημα. 70.000 κόσμος και το γήπεδο εκκλησία. Τα βεγγαλικά ολα στον αερα, κανενα αντικείμενο μεσα. Μεχρι να χτυπήσει ο γελοίος στο 88 & ο αλλος που έδειξε τα αρχιδια του τόσες φορες.

 

Εκκλησία ηταν, ακριβως

Γι αυτο απο την αρχη αναβαν και τα κερακια και εκαναν βολτες μεσα στο γηπεδο

Δε νομιζω και τοτε να τους ειχε προκαλεσει ο καραγκιοζακος ο Περειρα

Οσο για το το οτι ειχε βγει η μπαλα και για το χερι

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/GreekCup/derby/ti-leei-o-tsikinhs-gia-th-fash-toy-gkol-toy-xara-video.3352902.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Τραυματίστηκε απ'τον Καββαδέξ και δεν ήθελαν να το ξέρουν στην Φενερ πριν το ματς.

Που όταν άρχισε να κουτσαίνει τον επέστρεψε στον πάγκο, τον ξανάβαλε στο τέλος μέχρι που δεν άντεχε άλλο.

Γιατί τέτοιο μεγάλο ρίσκο για ένα ματς; Σφαιρό & ιατρικο τιμ φέρουν ευθύνη, και ας ήθελε ο παίχτης σώνει και καλα να παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν ενα ματς...ηταν αγωνας οπου κατα 90% κρινοταν το πλεονεκτημα. Και αν ο Σπανουλης πει οτι θελει να παιξει, κανεις δε μπορει να του παει κοντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΤΠ το ιατρικο τιμ και ο Σφαιρο. Αντι να πουν στους παιχτες τραυματιστηκε ο Σπανουλης, σας πιστευουμε, Μαντζαρη - Σλουκα - Κατσιβελη ηρθε η ώρα να παρετε ευθυνες πανω σας και να τους φτιαξουν ψυχολογικά έβαλαν τον τραυματια Σπανουλη να παιξει, και προφανώς δεν απέδωσε αφου ολη η αμυνα ηταν προσαρμοσμένη πανω του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κατσίβελης είχε κάκωση απ'το ματς με την ΑΕΚ ακόμα, αλλά γενικά (ούτε) φέτος δεν τραβάει το παιδι...

Δεν ξέρουμε και αν ο Σφαιρο πόσο τον υπολογίζει.

 

Και όχι Ρήτα δεν κρίθηκε κανένα πλεονέκτημα, ΟΣΦΠ-ΤΣΣΚΑ-ΦΕΝΕΡ δεν θα την βγάλουν χωρις απώλειες μέχρι τέλους.

Αντιθέτως στα κρίσιμα εκτος έδρας που μας περιμένουν, ο Σπαν θα είναι σε κατάσταση που δεν ξέρουμε, αν παίξει κιόλας με Λαμποραλ.

 

Επίσης δε γίνεται να έχουμε κάθε βδομάδα θέμα τραυματισμών. Μην λέμε τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια....κρινεται δε κρινεται πλεονεκτημα χανετε την ουσια.. Αν ο Σπανουλης λεει ΘΕΛΩ να παιξω κανεις Σφαιροπουλος και κανενα ιατρικο τιμ δεν ευθυνεται. Προφανως η ο αδα, κ ο Σπαν ο ιδιος πονταραν στο χθεσινο ματς, γι αυτο και επαιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μχλ, ο Σφαιρό τον χρησιμοποίησε ικανοποιητικά, αρκετές φορές τον Κατσίβελη. Τον έβαζε μέσα ακόμη κι όταν ήταν με σχετικά φρεσκοσπασμένο χέρι (δάχτυλο/whatever). Οπότε δεν δείχνει να έχει θέμα "επιστοσύνης" με αυτόν, ως παίκτη. Για την ακρίβεια, επί αυτού (του Σφαιρό), ο Κατσιβελάκος έδειξε να έχει "λυθεί" κάπως περισσότερο (επί Μπαρτζώ ήταν λίγο πιο "ρομπότ"). Βέβαια δεν είμαι από κοντά να ξέρω ποιά ακριβώς είναι η αντιμετώπιση - ίσως πχ ο Κατς έχει λυθεί "από μόνος του" πιο πολύ (ηλικία, άλλος προπονητής απέναντί του κλπ).

Είναι ακόμη με πρόβλημα τραυματισμού πάντως.

 

Όσον αφορά τον Σπανούλη, γιατί το κουράζετε ρε παιδιά; Προφανώς όπως είπε ο '85, "μπορούσε να παίξει" = ήταν στο όριο. Αν πχ ήταν εμφανώς πολύ σοβαρή η ζημιά του, θα του το λέγανε "μείνε όξω, γιατί έτσι και μπεις μέσα μετά θα μείνεις όξω για κα'να εξάμηνο".

Και δεν είναι ο Χριστοδούλου, ο Σπανούλης είναι. Οπότε προφανώς και έχει λόγο αναφορικά με το τί θα κάνει. Εδώ..."κοτζάμ" Μάντζαρης είπε ότι ήθέλε να παίξει οπωσδήποτε (περά το προχθεσινό διάστρεμμα, κι ας ήταν και -προφανώς- ελαφρύ) τί να λέμε;

Πόσοι και πόσοι δεν έχουν παίξει "με ενέσεις" κλπ στον κόσμο, σε όλα τα αθλήματα, σε όλα τα χρόνια;

 

Θέλω να πω, σιγά μην "πίεσε" κανένας τον Σπανούλη. Οριακό ήταν προφανώς το θέμα του, και εκεί μετράνε και οι αποφάσεις των ίδιων των παικτών. ΔΕΝ ξέρω αν τυχόν το ιατρικό τημ του ΟΣΦΠ έχει καμμιά φήμη "μενγκελοειδή" - αλλά δεν το νομίζω κι όλας.

Στην τελική δεν μιλάμε για σώμα ασφαλείας/δημόσια υπηρεσία κλπκλπ που ο άλλος αν θέλει, σου κάνει έτσι απλά κουμάντο και σου λέει "θα μείνεις απ' έξω επειδή το λέω εγώ και τέλος".

 

Το αν εκ του αποτελέσματος, θα το "πληρώσει" με μια τάδε αναγκαστική αποχή πια ο Σπανούλης = έχει υποτροπιάσει σοβαρά τελικά, είναι έτερον-εκάτερον : Πήρανε ΟΛΟΙ τους μια ζαριά, δεν τους βγήκε, έκανε και χειρότερα τα πράγματα (και χωρίς "νόημα" κι όλας μιας και έχασε ακόμη και τη διαφορά χθες ο ΟΣΦΠ) και εντ οφ στόρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...