Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στα περί iPhone. Θέλω να ρωτήσω όποιον ξέρει για την δυνατότητα χρήσης του iPhone 5 διεθνώς. Ένας φίλος μου θα πάει τέλος του μήνα Αμερική και Καναδά και του είπα να μου φέρει ένα iPhone 5 unlocked. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη έκδοση που πρέπει να μου φέρει ώστε να μπορώ να το χρησιμοποιώ σε όποια χώρα θέλω, κυρίως για Κύπρο και Αμερική? Σας ευχαριστώ.

Το μοντέλο που πωλείται στην Ευρώπη αυτή τη στιγμή είναι το Α1429. Στις ΗΠΑ είναι το μοντέλο που υποστηρίζει και τα δύο δίκτυα (και GSM και CDMA).

 

Δες τα μοντέλα εδώ και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://thenextweb.co...le-web-traffic/

 

Oχι και τοσο κολακευτικο για ενα τηλεφωνο που κυκλοφορει 4 μηνες σε ολο τον κοσμο απεναντι σε ενα αλλο που δεν εχει ουτε μηνα και δεν εχει φτασει ακομα παντου και η ζητηση του ειναι τεραστια.

 

Πανω απολα επιβεβαιωνει τους ισχυρισμους της samsung οτι δεν χρειαζεται μυαλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αλλάζω σε καμία περίπτωση σαν τα htc δεν υπάρχει καλύτερο

 

Iphone 4s vs HTC SENSATION XE

 

Iphone 5 vs HTC One X

 

εκεί να δείτε κέφια ....που και τα δύο HTC είναι μπροστά σε πολλά πράγματα...στο μόνο που μπαίνει κατευθείαν το iphone είναι το apple.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

T

Εχουμε κανένα νέο για το ποτε θα είναι Ελλάδα..;;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τιποτα ακομα, και ετσι οπως το βλεπω καλο γεναρη θα εχουμε ικανοποιητικες ποσοτητες στο Πακισταν της Ευρωπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bored by iPhone 5? Careful, you might get what you’re asking for

http://www.roughlydrafted.com/2012/09/13/bored-by-iphone-5-careful-you-might-get-what-youre-asking-for/

 

Έλιωσα στο γέλιο με τα 2 παρακάτω σχόλια....

It’s a bit like watching rich children pouting at Christmas because they already discovered what they were going to get after searching the house feverishly and begging their parents (and the nanny and Jeeves) for clues.

 

And oblivious to the fact that the gilded mansion they live in and eat their fatted calf liver on bone marrow at is all part of the ecosystem they seem to be complaining about as insufficiently entertaining. Why not just take a few laps around the pool and then stroll through the formal gardens? Maybe next year you’ll get a nice present to enjoy. And oh yes, you have a birthday coming up next month, too.

 

With iOS 3.0 there were also a lot of things Apple added that nobody else had, like enterprise support and advanced developer tools (including push support), but those weren’t greeted as news by the “bored” critics crowd.

 

I hope Apple locks up its engineers in an ivory tower surrounded by a wall of curved glass and plants around that acres of apricot trees patrolled by security guards, just so they aren’t tempted to ever begin chasing the suggestions offered by “bored” pundits who think what Apple should really focus on is impressing and surprising the people who just sat through Samsung, Nokia, Amazon and HP briefings that outlined how they’re doing things Apple isn’t (and pay no attention to the results).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...