Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια νέα χρονιά, μια νέα κυκλοφορία iPhone και ο χαμός παραμένει, ίσως μάλιστα γίνεται μεγαλύτερος αν κρίνουμε από τα 2 εκατομμύρια προπαραγγελίες που ανακοίνωσε η Apple μόνο για το πρώτο 24ωρο, ένας αν μη τι άλλο εντυπωσιακός αριθμός.

Τι καινούριο φέρνει όμως η 6η γενιά του πιο πετυχημένου smartphone; Διαβάστε τις πρώτες εντυπώσεις μας από το iPhone 5 το οποίο προμηθευτήκαμε πριν λίγες ώρες, ενώ θα επανέλθουμε με την πλήρη αναλυτική παρουσίαση.
 

https://www.youtube.com/watch?v=I7OqxC9DlkY

 

Link.png Site: Αναλυτική Παρουσίαση Apple iPhone 5

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην παρουσίαση λέγανε ότι τους ήταν δύσκολο να το κάνουν πιο λεπτό και τελικά τα κατάφεραν

 

εγώ βλέπω ότι είναι πιο μακρύ κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη αλλά δε μπορώ να αφήσω σχολιάσω το γεγονός οτι με ενόχλησε αφάνταστα η φωνή του κυρίου που ακούγεται. μια ανάγνωση τον διαφορών από πρίν και τον χαρακτηριστικών θα βοηθούσε να μην κομπιάζει συνεχώς. ας έκανε μια δυο δοκιμαστικές παρουσιάσεις ώστε να ρέει ο λόγος. κατα τα άλλα ευχαριστώ για την παρουσίαση αναλυτικότατη και παρα πολυ καλή ποιότητα εικόνας.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω την βιασύνη του να προλάβεις να βγάλεις την είδηση νωρίτερα σε σχέση με τον πιθανό ανταγωνισμό... (άλλα forum τεχνολογίας)

 

Αλλά όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω... καλύτερα κείμενα στην παρουσίαση...

 

Σέβομαι τον κόπο των παιδιών και την προσπάθεια που κάνουν...

Ίσως είναι το καλύτερο forum αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα πάνω σε θέματα τεχνολογίας και επειδή ακριβώς ο πήχης έχει ανέβει... περιμένω περισσότερα... από τον καλύτερο.

 

Το σχολιό μου δεν απευθύνεται στο συγκεκριμένο post μόνο...

 

Και για πω και εγώ την "μπούρδα" μου.. :)

Δεν μου προκαλεί καμία αίσθηση το νέο iPhone...

Το τελευταίο διάστημα το ενδιαφέρον μου επικεντρώνεται γύρω από τις Windows Phone συσκευές... που πιστεύω δικαίως έχουν τραβήξει όλα τα βλέμματα πάνω τους!

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tamis δεν είναι αναλυτική παρουσίαση. Και αν μη Τι άλλο έτρεξε να το αγοράσει για την πάρτι του και σου το παρουσιάζει. Εσύ Που δεν το έχεις πιάσει ποτέ και θες να δεις την παρουσίαση έστω αυτήν την γρήγορη πες ποια άλλη ελληνική κοινότητα το έκανε?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι άπαιχτος! Πολύ γαμάτο αυτό που έκανες και πήγες,και μας έδειξες το τι γίνεται εκεί,και γενικά όλη την φάση!Όπως και πολύ γαμάτη παρουσίαση! Πολύ αναλυτική!

Πάντα τέτοια!,αν και μας πώρωσες, και το θέλουμε τώρα!

 

Καλά για το iPhone τι να πούμε, διαμάντι! Το μόνο μείον είναι οι χάρτες,αν και πιστεύω θα λυθεί με ένα app από την google στο apple store.

 

Συνεχίστε έτσι! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλετε και "class" παρουσιάσεις...ελληνάρες

μια χαρα η πρώτη ματιά που μας εδωσες φίλε μου...

φυσικά και θα υπάρξει αναλυτική παρουσίαση

δε με εντυπωσιάζει καθόλου το νεο iphone...

 

καλο βράδυ σε όλους

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με εντυπωσίασε τόσο το iphone 5 παρόλο που είμαι fan της apple, γιατί μ΄αρέσει ο εύκολος τρόπος λειτουργίας του κινητού.

Ο λόγος είναι, επειδή είχε διαρρεύσει το σχήμα του αρκετό καιρό πριν και ήθελα να δω κάτι πιο εντυπωσιακό εμφανισιακά. Ως προς τα χαρακτηριστικά είναι ΟΚ...ακόμα καλύτερα, αλλά αυτό το σχήμα...δε μπορούσε να ξεφύγει εντελώς από το iphone 4, να γίνει κάτι εντελώς ξεχωριστό;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...