Προς το περιεχόμενο

Πορειες-μπαχαλακηδες


TXC_ELLAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 518
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τοτε να απαιτησω τον επομενο μηνα να μου δωσουν το μισθο μου απο τις αστυνομικες δυναμεις :)

 

Αν πιστεύεις ότι "στις πατσαβούρες τους αξίζει να τις κρατάνε για ασπίδα τα ματ", τότε σε χρειάζονται στην αστυνομία :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι ήταν μια ακόμα μπαχαλίτισσα. Πρεπει να έχει άμεση σχέση με

τους παρακάτω εγκληματίες.

 

 

pappous.jpg

 

 

 

EVH01_EPEISODIA_AGANAKTISMENOI457.jpg

 

 

 

aganaktismenoi_syntagma_xtyphma_paidiou.jpg

 

 

 

mat-anapiroi.jpg

 

 

30027523806704056571517.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photoshop λες?

 

Αν εξαιρέσω πάντως τη πρωτη με τον παππου και τη σημαία, όλες οι άλλες υπάρχουν και από άλλες μεριές τραβηγμένες.

Και η τελευταία πάντως, σα ψεύτικη φαινεται (τα χρωματα ειναι περίεργα), αλλά όπου και να ψάξεις, τη βρισκεις πρωτη μουρη από 2 διαφορετικές μεριές. Μάλλον φταίνε οι αναλύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να σου βάλω και Τουρκικες αν θέλεις. Δείτε το νόημα του ποστ και πάνω σε τι δόθηκε ως απάντηση και αφήστε το αν ειναι photoshop ή αν ειναι φωτό του εξωτερικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είδα τι λέγατε, η φωτογραφία μου έκανε εντύπωση ειδικά όταν είδα τον τίτλο της.

Μπορείς να δώσεις την πηγή της;

Αδελφέ δεν έχω ιδέα. Κυκλοφορεί ελεύθερη στο ιντερνετ και μάλιστα σε 2 εκδόσεις.

Αν βάλεις "Αγανακτισμενοι" "ματ" "παιδιά" θα σου βγάλει μπόλικες. Εγω δειγματοληπτικά τις πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εικονα με το παιδι δεν ειναι σιγουρα απο Ελλαδα. Απο το κρανος δεν ειναι ιδιο με τα ματ της Ελλαδας. Φωτο απο αναρχια (θα θελαν να ναι αναρχικοι) καλυτερα μπαχαλακηδες δεν εχουμε;

 

Σίγουρα! :P

 

Καραπατσαβουρα οχι πατσαβουρα αλλα δεν παει να ειναι ανθρωπος. Αυτοι που πετουσαν τις πετρες αν χτυπησε φταινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ομηρια οχι η προσαγωγη. Επισης ειναι πλημμελημα τα σπασιματα σε καταστηματα.

Κακουργηματικου χαρακτηρα μπορει να ειναι οι πετρες που πετας σε ανθρωπο με σκοπο να τον σκοτωσεις-να τον τραυματισεις βαρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...