Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, thodoris5321 είπε

Τις προάλλες είχα πάρει 2 παντελόνια στο ίδιο μέγεθος, το ένα μου είναι λίγο μικρό και το άλλο λίγο μεγάλο, οπότε ελπίζεις για κάτι μεσαίο..

Σε μηκος τα 2 που εχω παρει και γω ηταν ιδια (τουλαχιστον στο σωμα μου), το ενα στην μεση πιο στενο (ισως επειδη ηταν slim fit/skinny). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, NICK1982 είπε

Και εγώ σήμερα βγήκα για μπύρες, Τζιφός σε 2 καταστήματα ούτε σάλιο. Μην πάτε τζάμπα, τις έχουν κρύψει για σήμερα.

Πρωί στον AB Περικλέους Χολαργό ήταν ενας τυπος που γέμιζε τρια  καροτσια με μπύρες μολις που προλαβα να παρω 4.Παω και στον αλλο AB Νομισματοκοπειο δεν ειχε τιποτα.Ρωταω εναν υπαλληλο και μου ειπε οτι πριν λιγο ηταν  γεματο το ραφι αλλα περασε ενας και το αδειασε ,γεμισε δυο καροτσια. Προφανως ο τυπος τα ειχε παρει με την σειρα τα ΑΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, HotelManager είπε

Παλι προσφορα -70% στα Mango....οπου ειχα παρατηρησει πολυ κοσμο να λεει καλα λογια,,,,Γι αυτους που αγορασαν καιμξερουν , πως πανε τα νουμερα στα παντςλονια και πουκαμισα,,,?Στενες γραμμες η γςναιοδωρες...?

75% έχει! Μεγαλύτερες εκπτώσεις και από Black Friday!

Ό,τι έχει απομείνει βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω από ηλεκτρονικό αγόρασα και δε μου έφερε μπύρες στον ΑΒ

αλλα πήρα τις δωροεπιταγές με τις κοκα κόλες και επίσης πήρα και 200 (θα πάρω) επειδή χρησιμοποίησα το ηλεκτρονικό μέχρι 10/2

 

Προλαβαίνεται να παραγγείλετε. Απλά θα σας πει αύριο ότι το εργοστάσιο δε βγάζει 4τράδες, βγάζει εξάδες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

75% έχει! Μεγαλύτερες εκπτώσεις και από Black Friday!

Ό,τι έχει απομείνει βέβαια...

 

Πήρα ένα τζινάκι, ένα τσίνος, μια φούτερ και ένα πουκάμισο αλλά δεινοπάθησα. Πράγματα που είχα στο καλάθι μου τα αφαιρούσε και έψαχνα να βρω άλλα για να συμπληρώσω το 50αρικο για τα δωρεάν έξοδα αποστολής.

Ελπίζω μόνο να μου κάνουν και να μην πάνε υπέρ πίστεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωι που ειδα το μηνυμα για το mangooutlet μπηκα και ειχε σχεδον σε οτι εβλεπα ολα τα νουμερα. τσιμπησα πουκαμισα, φουτερ, κοντομανικα, παντελονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κατι αντιστοιχα του Zara παντελονια ειναι λιγακι πιο μεγαλα. 

Δηλαδη φοραω αναμεσα στο 44 και και 46 στο Zara και το 46 ηταν λιγο μεγαλο στην προηγουμενη παραγγελια του Mango..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dion1978 είπε

Πρωί στον AB Περικλέους Χολαργό ήταν ενας τυπος που γέμιζε τρια  καροτσια με μπύρες μολις που προλαβα να παρω 4.Παω και στον αλλο AB Νομισματοκοπειο δεν ειχε τιποτα.Ρωταω εναν υπαλληλο και μου ειπε οτι πριν λιγο ηταν  γεματο το ραφι αλλα περασε ενας και το αδειασε ,γεμισε δυο καροτσια. Προφανως ο τυπος τα ειχε παρει με την σειρα τα ΑΒ.

Να μη λεμε οτι θελουμε η να ενημερωνουμε τους υπαλληλους αν δεν το εφαρμοζουν.

Η ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ και οι συνεργάτες της δεν ευθύνονται για τυχόν τυπογραφικά λάθη και λανθασμένες φωτογραφίες. / Οι προσφορές ισχύουν μεχρι 5 τεμάχια ή 3kg ανά κωδικό προϊόντος & ανά συναλλαγή & ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Αλλά 5 ΚΑΙΖΕΡ... που να βρεις 5 ΚΑΙΖΕΡ?

Ολόκληρη Εθνική Γερμανίας ψάχνει 1 εδώ και σχεδόν 40 χρόνια αλλά μάταια...

Επεξ/σία από Πιτούλιας
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, papars είπε

Σας έγινε η επιστροφή από το Indiegogo για τις μπύρες;  Σε εμένα έγινε επιστροφή 96 λεπτών λιγότερο ... (πλήρωσα 19,70 και η επιστροφή ήταν 18.74) Προφανώς από την διαφορά ισοτιμίας δολαρίου / ευρώ.

Απο την μικροζυθοποιία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...