Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλή προσφορά. Αγορά 8 τετράδων, δηλαδή 24 32 χ 500 ml με τελικό κόστος 1,44 Χ 4 .  καθόλου άσχημα.

Επεξ/σία από kmarios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

Το ότι μας διαβάζουν και θα το κόψουν το έχετε καταλάβει; Σταματήστε παρακαλώ να παρουσιάζετε τα αυτονόητα και αυτά που δεν πρέπει.

Γιατι υποτιμας τοσο πολυ ενα ολοκληρο τμημα μαρκετινγκ; Αραγε γιατι;
Ποσο καιρο θα παιξει αυτη η ιστορια οτι θα το κοψουν επειδη το διαβασαν εδω; Εκτος και εαν ενα ολοκληρο τμημα μαρκετινγκ μιας μεγαλης εταιρια δεν εχουν ΕΝΑ ανθρωπο ικανο να κανει βασικες αριθμητικες πραξεις επιπεδου Β Δημοτικου για να το δουν και μονοι τους.
Δεν ξερουν τι κανουν λετε; Περιμενουν εμας τα ξεφτερια να τους πουμε; ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ακριβως αυτο.

Εγω θεωρω αθλια μια επιχειρηση που βαζει προσφορες και δεν κρυβει τα προιοντα, μολις τελειωσει η προσφορα " ο προμηθευτης μολις μας εφερε και αλλα προιοντα", τυχαιο

ΥΓ Συγνωμη εβαλα ενα δεν κατα λαθος

Επεξ/σία από orck
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν είναι να κρύβουμε τις προσφορές για να μη μας τις κόψουν να το κλείσουμε το φόρουμ. Εγώ ευχαριστώ τα παιδιά που ενημέρωσαν γιατί δεν θα το είχα μάθει αλλιώς.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές οι προσφορές, όταν ισχύουν.

Στο Βασιλόπουλο της περιοχής μου (Βότση, Θεσσαλονίκη) δεν υπήρχε καμμία τετράδα από τις περιζήτητες μπύρες, τις οποίες βέβαια βρίσκω κι αγοράζω όταν είναι σε κανονική τιμή.  Δεν είχαν ούτε χθες, όπως είπε ο υπάλληλος που ρώτησα.  Το ίδιο είχε συμβεί και με τις μπάρες δημητριακών όταν κατέληγαν σχεδόν δωρεάν.

Επιβεβαιώνω πάντως το διπλασιασμό και για τους πόντους που προέρχονται από παιχνίδια.  Όχι πως έγινε και κάτι σπουδαίο για 15 επιπλέον πόντους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lazorik είπε

Παίδες αν είναι να κρύβουμε τις προσφορές για να μη μας τις κόψουν να το κλείσουμε το φόρουμ. Εγώ ευχαριστώ τα παιδιά που ενημέρωσαν γιατί δεν θα το είχα μάθει αλλιώς.

Spoiler

Δεν είπε κανείς να τις κρύβουμε, αλλά να τις ''προστατεύουμε'' όσο γίνεται . Από τη στιγμή που αναγράφηκε για πρώτη φορά η προσφορά υπήρξαν καμια 10αριά ενημερώσεις και σχόλια που κατά την αποψή μου ήταν αχρείαστα .

Και όσον αφορά στο περί ''μαρκετινγκ" δεν το υποτιμά κανείς , από την άλλη όμως έχουμε αρκετά παραδείγματα που σταματήσαν προσφορές - αβλεψίες και από τον ΑΒ πέρυσι και από το ποκι , οπότε ναι και εγώ θεωρώ οτι μπορούν να "καούν" προσφορές από υπερέκθεση στα φορουμ...

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι προσφορα -70% στα Mango....οπου ειχα παρατηρησει πολυ κοσμο να λεει καλα λογια,,,,Γι αυτους που αγορασαν καιμξερουν , πως πανε τα νουμερα στα παντςλονια και πουκαμισα,,,?Στενες γραμμες η γςναιοδωρες...?

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HotelManager είπε

Παλι προσφορα -70% στα Mango....οπου ειχα παρατηρησει πολυ κοσμο να λεει καλα λογια,,,,Γι αυτους που αγορασαν καιμξερουν , πως πανε τα νουμερα στα παντςλονια και πουκαμισα,,,?Στενες γραμμες η γςναιοδωρες...?

 

Ευχαριστώ φίλε, έριξα ένα 50ρικο παραγγελία! (τα νούμερα των παντελονιών στην τύχη και ο θεός βοηθός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Ελευσίνα εχθές είχαν βγάλει τις μπύρες από τα ράφια, καρτελάκι γυρισμένο. είμαι σίγουρος την Παρασκευή το πρωί στις 8.00, ξαφνικά θα βρεθούν αποθέματα. το καταλαβαίνω πως η προσφορά είναι καταχρηστική, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι μια εταιρεία προτιμά να γίνεται ρεζίλι από το να παραδεχθεί το λάθος της το οποίο θα ήταν και το πιο τίμιο στα μάτια μου.

για το Mango, 36 φοράω στα τζην σε όλες τις εταιρείες, 36 φοράω και στο mango. οι μπλούζες που συνήθως παίρνω XL(είχα πάρει και στο παρελθόν από mango XL), θα έλεγα πως αυτές που είχα πάρει την προηγούμενη φορά ήταν μεγάλες, αλλά μάλλον εξαρτάται πολύ από την φόρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε φίλος, μην τρελαίνεσαι. Θεωρώ πως οι εταιρείες είναι εντάξει απέναντι σε αυτό που διαφημίζουν.

Ειδικά σε τέτοιου είδους προσφορές όμως, πρώτα καβατζώνονται οι εργαζόμενοι και κατόπιν οι συγγενείς και φίλοι τους.

Είναι δυνατόν να μην σου έχει τύχει τέτοιο πράγμα;

Ενδεικτικά αναφέρω πως στο Lidl της περιοχής μου, κάθε φορά που βγαίνει μιά καλή προσφορά και με ενδιαφέρει, παίρνω τηλέφωνο τον παιδικό μου φίλο που δουλεύει εκεί και κρατάει 1 τεμάχιο πριν ανοίξουν οι πόρτες. Και όταν πάω, άνετος κι ωραίος, να το πάρω μου λέει: "πλάκωσαν αρκετοί, 08.30 είχαν εξαφανιστεί όλα".

 

 

Επεξ/σία από Πιτούλιας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω που είμαι προιστάμενος στα λιντλ το βλέπω αυτό και τον σουτάρω .... (λέμε τώρα)

 

Εμείς παίζουμε καθαρα

Σπρώχνουμε και μπαίνουμε πρώτοι αδέρφια

Τη δευτέρα εξαντλήθηκε μέχρι και η Κινόα στα λιντρλ..... απίστευτο (χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, NICK1982 είπε

Μην πάτε τζάμπα, τις έχουν κρύψει για σήμερα.

μην λέμε ανακρίβειες...

Επεξ/σία από kob6931
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...