Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα τα ανδρικά. Είναι ένα ξεστοκαρισμα παπουτσιών εδώ και 3 4 χρονών. Οι τιμές είναι αρκετά υψηλές δεδομένου ότι έχω βρει παπούτσι 2ετιας και puma και Nike με πραγματική έκπτωση στα 15-20 ευρώ και τεράστια ποικιλία. Ο καθένας κρίνει και αγοράζει βέβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα ανδρικά. Είναι ένα ξεστοκαρισμα παπουτσιών εδώ και 3 4 χρονών. Οι τιμές είναι αρκετά υψηλές δεδομένου ότι έχω βρει παπούτσι 2ετιας και puma και Nike με πραγματική έκπτωση στα 15-20 ευρώ και τεράστια ποικιλία. Ο καθένας κρίνει και αγοράζει βέβαια.

πες μας και εμας ντε που εχεις βρει με 15-20ε να παμε να παρουμε.... μην το κρατας μυστικο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας και εμας ντε που εχεις βρει με 15-20ε να παμε να παρουμε.... μην το κρατας μυστικο!

Εικάζω πως το ποσό της έκπτωσης ήταν στα 15-20 ευρώ,όχι η τελική τιμή!Αν ήταν έτσι,θα είχαμε ψωνίσει όλοι από καμιά δεκαριά ζευγάρια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας και εμας ντε που εχεις βρει με 15-20ε να παμε να παρουμε.... μην το κρατας μυστικο!

Παπούτσι διετίας αυθεντικό από το Nike store στο Mega outlet Θεσσαλονίκης 15 ευρω. Τα έχω πάνω από χρόνο και ακόμα κρατάνε με καθημερινή χρήση. Πήραμε 2 τότε με την κοπέλα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχετε μαγαζι στην θεσσαλονικη που να εχει τεραστια ποικιλια παπουτσιων nike puma με 15-20 αντε και 30ε ειστε τυχεροι... Εδω αθηνα μονο μαιμου σε αυτες τις τιμες, τα stockadika και τα factory μας πουλανε παπουτσια 3ετιας απο 40ε και βαλε. Εκτος και αν υπαρχει αλλο μαγαζι που δεν γνωριζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε πηγα Factory να παρω δερματινα πεδιλα και απο 80 ευρω τα ειχα προσφορα στα 50 ευρω.

 

Εγω τους ειπα παιδια ενα ζευγαρι πεδιλα θελω να παρω οχι ολοκληρο τον κροκοδειλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δωροεπιταγή Μαρινόπουλου €9 από την Anytime:

 

anytime.jpg

 

https://club.anytimeonline.gr/Benefits

 

Η εικονα που εχεις δεν διευκρινιζει αν πρεπει να εισαι πελατης της ενιταιμ, αν πρεπει να μην εισαι και να κανεις νέο συμβολαιο ή οτιδήποτε άλλο.

 

Το λινκ που δινεις ζηταει να κανεις login με username και password, επομένως ουτε εκει μπορει να βρει καποιος πληροφοριες.

 

Αν γνωρίζεις περι τινος προκειται λοιπον, δωσε αν θες καμια πληροφορια παραπανω.

 

Τελος να πουμε ότι μιλαμε για μια "9 ευρω δωροεπιταγη σε συνολικες αγορες με καρτα club καρφουρ ανω των 150ευρω" για ολο το καλοκαιρι. (αυτό φαινεται στην εικονα που εδωσες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για ασφαλισμένους στην anytime, οι οποίοι είναι και τα εν δυνάμη μέλη του club anytimeonline.

Αφού λοιπόν κάποιο μέλος κάνει login στη σελίδα του club, εμφανίζονται οι τρέχουσες προσφορές του club, μία απο τις οποίες είναι η ανωτέρω.

Για να ωφεληθείς από την προσφορά πρέπει να εισάγεις μέσα από την σελίδα του club anytimeonline τον αριθμό της κάρτας του Μαρινόπουλου.

Μετά πρέπει να κάνεις ψώνια ύψους €150 (σε παλαιότερες αντίστοιχες προσφορές ήταν €100),  για να σου εκδοθεί η δωροεπιταγή των €9.

Για νέους ασφαλισμένους (μέχρι 31/8)  βλέπω ότι ισχύει δωροεπιταγή €30  αλλά δεν ξέρω τους όρους της προσφοράς (αν πρέπει να κάνεις αγορές ορισμένου ύψους).

 

anytime_2014_2_18_13_12_4_b2.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για ασφαλισμένους στην anytime, οι οποίοι είναι και τα εν δυνάμη μέλη του club anytimeonline.

Αφού λοιπόν κάποιο μέλος κάνει login στη σελίδα του club, εμφανίζονται οι τρέχουσες προσφορές του club, μία απο τις οποίες είναι η ανωτέρω.

Για να ωφεληθείς από την προσφορά πρέπει να εισάγεις μέσα από την σελίδα του club anytimeonline τον αριθμό της κάρτας του Μαρινόπουλου.

Μετά πρέπει να κάνεις ψώνια ύψους €150 (σε παλαιότερες αντίστοιχες προσφορές ήταν €100),  για να σου εκδοθεί η δωροεπιταγή των €9.

Για νέους ασφαλισμένους (μέχρι 31/8)  βλέπω ότι ισχύει δωροεπιταγή €30  αλλά δεν ξέρω τους όρους της προσφοράς (αν πρέπει να κάνεις αγορές ορισμένου ύψους).

 

 

 

δε χρειάζεται να κάνεις καμία αγορά από μαρινόπουλο για να πάρεις την δωροεπιταγή των 30, την παίρνεις αυτόματα με κάθε νέο συμβόλαιο

Προσοχή όμως:

 

 

το 30αρι της δωροεπιταγής κάνει την anytime online ανταγωνιστική ΑΛΛΑ η προσφορά των 30 ευρώ για Μαρινόπουλο ΔΕΝ ισχύει για πελάτες που κάνουν ανανέωση...

 

για να την πάρετε πρέπει στείλετε φαξ/email που να ζητάτε ακύρωση του συμβολαίου σας (όταν φυσικά λήξει αυτό), μετά από 1-2 εργάσιμες το όνομα σας θα έχει διαγραφεί από τους καταλόγους πελατών τους και μετά μπορείτε να τσιμπήσετε την δωροεπιταγή.

Προσέξτε μόνο αν σας συμφέρει η κίνηση αυτή γιατί ίσως να έχετε κάποια μικρή έκπτωση από την αυτόματη ανανέωση, οπότε δείτε τι σας συμφέρει.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Carrefour 30 Ιουνίου και 1 Ιουλίου

--> Όλο το συμπικνωμένο γάλα και οι καφέδες -15%

-->Ariel Simply  40δόσεις  4,00€  (κουπόνι από επιθυμίες -2,00€ και το παίρνουμε με 2,00€ το κουτί)

-->Λευκό τυρί 900γρ. 3,89€

-->Ελαιόλαδο λιοδόχι 5lt 12,99€

Επεξ/σία από SKRUTZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...