Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κάποια λογική αυτό που λες αλλά φαντάσου το ίδιο παίζει και με τα carrefour zara berska κλπ

Ακόμα το προϊόν έχει 8 ευρώ όλο το έτος και 2 εβδομάδες το χρόνο 5 οπότε το βλέπεις και σαν προσφορά.

Μονο υπο αυτην την εννοια που λες ..αλλα και ετσι θελει πολυ συζητηση,..

Ειναι γνωστο οτι το lidl πουλαει πολυ ακριβοτερα στην Ελλαδα...αρα με την προσφορα στις μπυρες..δεν εφερε το προιον παρα στην κανονικη τιμη...και επειδη το προιον δεν ειναι Ελληνικο ..η τιμη του ειναι ευκολα συγκρισιμη με το εξωτερικο...αρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα από τα προϊόντα, lidl δεν είναι προσφορά αφού δεν πωλούνται άλλου. Όσο για την ποιότητα τους τα έχω πει τόσες φορές...

 

Αποστολή από το Star N920e με τη χρήση Insomnia A

 

προφανώς και κάνεις λάθος φίλε... πχ σήμερα είδα nescafe 750gr 15,29... απλά την άλλη βδομάδα δε θα το χει.... θα χει τα δικά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς και κάνεις λάθος φίλε... πχ σήμερα είδα nescafe 750gr 15,29... απλά την άλλη βδομάδα δε θα το χει.... θα χει τα δικά του...

Εννοεί τα προϊόντα με ετικέτα lidl (ή που τα εμπορεύεται αποκλειστικά αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα +1 λεπτό η V-Power από την απλή στα πρατήρια Shell

 Εγω παντως δεν ξαναβαζω απο shell τους εχω βαρεθει τους απατεωνες.

4 φορες. 2 σε εμενα και 2 σε φιλο μου στη Λ.Ηρακλειου ανεβαινοντας πριν τη γεφυρα της Αττικης Οδου (εταιρια Ερμης) προσπαθησαν να  βαλουν τη vpower ενω τους ειχαμε πει την απλη.

Την πρωτη την πατησα γιατι δεν ειχα το νου μου λεω θα ετυχε τους ριχνω μερικα μπινελικια αλλα τη δευτερη μετα απο 1 εβδομαδα τους επιασα παλι να προσπαθουν να κανουν το ιδιο και το προλαβα!

Και ερχεται το αποκορυφωμα πριν 5 ημερες απεναντι απο τη γεφυρα στα Πευκακια σε αλλο πρατηριο Shell επι της Λ.Ηρακλειου οπου μου βαζουν κανονικα απλη και  το ποσό που τους ειπα.

Ο διαολος βαζει το ποδι του και επειδη εχω μια εφαρμογη που τσεκαρω τις καταναλωσεις μου εβγαινε λαθος.

Κοιταζω την αποδειξη και ανακαλυπτω οτι χρεωναν μετα το ΦΠΑ.

Δηλαδη ενω στη πινακιδα εγραφαν ενα ποσο στην αποδειξη χρεωναν το ποσο +23%.

Ηταν κατι παιδια μου λενε <ετσι μας εχουν πει απο την εταιρια>.Αναζητω τον υπευθυνο για να του ριξω καμμια ψιλη αλλα ηταν αργα και την ειχε κανει,ευτυχως γιατι θα ειχα τραβηγματα με αστυνομια κλπ

Η αποδειξη εχει φυγει με καταγγελια στη γενικη γραμματεια καταναλωτη και πρωτοκολημενη

Αθλιοι

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω παντως δεν ξαναβαζω απο shell τους εχω βαρεθει τους απατεωνες.

4 φορες. 2 σε εμενα και 2 σε φιλο μου στη Λ.Ηρακλειου ανεβαινοντας πριν τη γεφυρα της Αττικης Οδου (εταιρια Ερμης) προσπαθησαν να  βαλουν τη vpower ενω τους ειχαμε πει την απλη.

Την πρωτη την πατησα γιατι δεν ειχα το νου μου λεω θα ετυχε τους ριχνω μερικα μπινελικια αλλα τη δευτερη μετα απο 1 εβδομαδα τους επιασα παλι να προσπαθουν να κανουν το ιδιο και το προλαβα!

Και ερχεται το αποκορυφωμα πριν 5 ημερες απεναντι απο τη γεφυρα στα Πευκακια σε αλλο πρατηριο Shell επι της Λ.Ηρακλειου οπου μου βαζουν κανονικα απλη και  το ποσό που τους ειπα.

Ο διαολος βαζει το ποδι του και επειδη εχω μια εφαρμογη που τσεκαρω τις καταναλωσεις μου εβγαινε λαθος.

Κοιταζω την αποδειξη και ανακαλυπτω οτι χρεωναν μετα το ΦΠΑ.

Δηλαδη ενω στη πινακιδα εγραφαν ενα ποσο στην αποδειξη χρεωναν το ποσο +23%.

Ηταν κατι παιδια μου λενε <ετσι μας εχουν πει απο την εταιρια>.Αναζητω τον υπευθυνο για να του ριξω καμμια ψιλη αλλα ηταν αργα και την ειχε κανει,ευτυχως γιατι θα ειχα τραβηγματα με αστυνομια κλπ

Η αποδειξη εχει φυγει με καταγγελια στη γενικη γραμματεια καταναλωτη και πρωτοκολημενη

Αθλιοι

 

βαρυ... εφόσον ισχύει... ειναι δυνατόν να ειχε ταμπελα βενζίνη χωρίς φπα; ποσο την ειχε δηλαδή; 1.30;;;

 

εγω εχω σταμπάρει ενα πρατηριο shell που ειναι κομπλέ και δε το αλλαζω - ουτε αυτό ουτε τη vpower της προσφοράς... ΑΠο άλλο που εβαλα εχω την εντύπωση οτι μου εφαγαν μισό λιτρο αλλα ήταν και μεσημερι που λενε οτι αλλαζει λογω θερμοκρασίας ο ογκος της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποδείξεις πλέον βγαίνουν αυτόματα από τα πρατήρια από όσο ξέρω....

 

και εγω αυτο ξέρω... ειδικα στα εταιρικά (π.χ. ερμης κλπ). Κάτι δε μου κολλάει...

 

Το καραγκιοζιλικι βεβαια που σου βαζουν vpower αν δεν αρνηθεις ρητα και δεν παρατηρείς ισχύει... Μια φορά τον έβαλα και μου επεστρεψε 1.8 ευρω επειδη του ειπα οτι δε θελω και την έβαλε και αρνούμουν να την πληρώσω.

 

Αηδια ειναι...αν σου λεει οχι ο άλλος τι δε καταλαβαινεις; ειναι προσβλητικό-προκλητικό απεναντι στον πελάτη να του λες σε γραφω στα παπακια μου..

 

Οταν εχει προσφορά η vp πολυ ευχαρίστως και βάζω, για +10 λεπτα οχι δεν αξίζει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό το κακό με το ζόρι vpower αντί regular έχει παραγίνει στα shell. Και είμαι σίγουρος οι υπάλληλοι δε γουστάρουν να σου σπάνε τα νέυρα επιμένοντας ή να στη κάνουν στα κρυφά αλλά προφανώς είναι εντολές.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...