Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από που το εμαθες όμως οτι ισχυει για οοολο το μηνα αυτόν και τον επόμενο;

Ε, έχουμε κι εμείς τις επαφές μας!

 

Μου το είπε η μάνα μου που δουλεύει εκεί (πότε θα πάρεις σύνταξη μάνα;), οπότε τα ευχαριστήρια σε εκείνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασιλόπουλος 6 εως 11 Οκτωβρίου

8800460308510.jpg

 

 

 

 

Επειδη υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν καρπουζια στον Σκλαβενιτη 8.50 ευρω το μελι  Attiki απο 8.75 που το εχει ο Βασιλοπουλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Makro 10 Οκτωβρίου

 

2.jpg

 

 

ΕΛΟΜΑΣ 9-11 Οκτωβρίου

στο τέλος του βίντεο δείχνει ποιά super market είναι στο δίκτυο ΕΛΟΜΑΣ

και εδώ ποιό αναλυτικά

 

http://www.youtube.com/watch?v=fmED7_ygKMk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες πηγα ΑΒ για ψωνια και "ανακαλυψα" και αλλη μια ενδιαφερουσα προσφορα

 

Στις οδοντοκρεμες Sensodyne υπαρχει προσφορα 40 ποντους με καθε συσκευασια και αν αγορασεις 2, τοτε οι ποντοι γινονται 160 (τετραπλασιαζονται)

Η προσφορα ισχυει για ολες τις συσκευασιες (και αυτες των 75 αλλα και αυτες των 50 ml)

 

Οι μικρες εχουν τιμη κοντα στα 3 ευρω και οι μεγαλες 4-4,40 ευρω

 

Δεν ξερω μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα αλλα εγω την ειδα εχθες το πρωι που ειχα παει

 

Οι 160 ποντοι αντιστοιχουν σε 4,8 ευρω, αρα οι μικρες βγαινουν εν τελει κοντα στα 0.60-0.70 το τεμαχιο, ενω οι μεγαλες στα 1.10-1.30 το τεμαχιο

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Και εγώ για αυτές πήγα σήμερα και τσίμπισα 2 μικρές γιατί δεν είχε και άλλες. Επίσης είδα ότι έχει το campingaz bleuet 206 17.9 ευρώ επειδή έχει 10 ευρώ έκπτωση. Νομίζω καλή τιμή αλλά δεν γνωρίζω άμα είναι συβατό με φυαλίδια άλλης μάρκας. Άμα το έχει κανείς και γνωρίζει αν μπορεί ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει και εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Και εγώ για αυτές πήγα σήμερα και τσίμπισα 2 μικρές γιατί δεν είχε και άλλες. Επίσης είδα ότι έχει το campingaz bleuet 206 17.9 ευρώ επειδή έχει 10 ευρώ έκπτωση. Νομίζω καλή τιμή αλλά δεν γνωρίζω άμα είναι συβατό με φυαλίδια άλλης μάρκας. Άμα το έχει κανείς και γνωρίζει αν μπορεί ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει και εμένα

 

Λίγο που το έψαξα είδα ότι παίρνει όλα τα συμβατικά γκαζάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Και εγώ για αυτές πήγα σήμερα και τσίμπισα 2 μικρές γιατί δεν είχε και άλλες. Επίσης είδα ότι έχει το campingaz bleuet 206 17.9 ευρώ επειδή έχει 10 ευρώ έκπτωση. Νομίζω καλή τιμή αλλά δεν γνωρίζω άμα είναι συβατό με φυαλίδια άλλης μάρκας. Άμα το έχει κανείς και γνωρίζει αν μπορεί ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει και εμένα

 

 

το εχω  παρει αλλα δυστυχως λιγο πιο ακριβο.....

τωρα για τα φιαλιδια εγω βαζω carrefour που εχουν νομιζω 80 λεπτα.

Ομως προσοχη γιατι δεν ταιριαζουν απολυτα, οποτε για να το βαλω γυρναω αναποδα το γκαζακι και βιδωνω προσεκτικα μεχρι να  κλειδωσει. 

Αν το βαλεις ετσι καθεται με απολυτη εφαρμογη και ασφαλεια, ομως αν θες να το βαλεις κανονικα πρεπει να παιρνεις της ιδιας μαρκας που ειναι αρκετα πιο ακριβα...

Οτι βολευει τον καθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εχθες πηγα ΑΒ για ψωνια και "ανακαλυψα" και αλλη μια ενδιαφερουσα προσφορα

 

Στις οδοντοκρεμες Sensodyne υπαρχει προσφορα 40 ποντους με καθε συσκευασια και αν αγορασεις 2, τοτε οι ποντοι γινονται 160 (τετραπλασιαζονται)

Η προσφορα ισχυει για ολες τις συσκευασιες (και αυτες των 75 αλλα και αυτες των 50 ml)

 

Οι μικρες εχουν τιμη κοντα στα 3 ευρω και οι μεγαλες 4-4,40 ευρω

 

Δεν ξερω μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα αλλα εγω την ειδα εχθες το πρωι που ειχα παει

 

Οι 160 ποντοι αντιστοιχουν σε 4,8 ευρω, αρα οι μικρες βγαινουν εν τελει κοντα στα 0.60-0.70 το τεμαχιο, ενω οι μεγαλες στα 1.10-1.30 το τεμαχιο

<p>
Ίσως το πιο συνετο σχετικά με τις οδοντοκρεμες είναι να αγοράσεις 3 μικρές κόστους 9EYPΩ και μαζεύεις πόντους 160+40=200=κερδισμένη δώρο επιταγή. Πληρώνεις χρησιμοποιώντας την παλιά σου δώρο επιταγή από τα σουπλιν και βάζεις ακόμα 3 ευρώ από την τσέπη σου. Έτσι σου βγαίνει 3 ευρώ οι 3 οδοντοκρεμες δηλαδή 1 ευρώ το τεμάχιοΑποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

.. Πληρώνεις χρησιμοποιώντας την παλιά σου δώρο επιταγή από τα σουπλιν ...

Γιατι θεωρεις δεδομενο ότι εχουμε ακομα την 6αρα από τα σουπλιν; Εγω την εδωσα το Π-Σ που πηγα και ψωνισα Βασιλοπουλο. :) (τη δευτερη, γιατι την πρωτη θυμιζω ότι την εδωσα για να παρω άλλη μια 4αδα σουπλιν. :P )

 

 

Και βεβαια το υπολοιπο σκεπτικο σου είναι λαθος, από οικονομικης και μαθηματικης αποψης, αφου με τον τροπο του φαντα βγαινει πολύ φτηνοτερη η μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γες σαπια τυροπιτάκια! Ηθελα καιρό (seriously)!

Τα πηρε κανεις ρε παιδια; Τα εφαγε κανεις από οσους τα πηραν; Μας διαβαζει κανεις από οσους τα εφαγαν; :P

"Προελευση ΕΕ" γραφουν πανω, χωρις να είναι συγκεκριμενη η χωρα, δεν μου αρεσε αυτό. Επισης αν διαβασα/θυμαμαι/καταλαβα καλα εγραφε "γεμιση 20% τυρι"... 20;;;;

 

Κανενα feedback;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρε κανεις ρε παιδια; Τα εφαγε κανεις από οσους τα πηραν; Μας διαβαζει κανεις από οσους τα εφαγαν; :P

"Προελευση ΕΕ" γραφουν πανω, χωρις να είναι συγκεκριμενη η χωρα, δεν μου αρεσε αυτό. Επισης αν διαβασα/θυμαμαι/καταλαβα καλα εγραφε "γεμιση 20% τυρι"... 20;;;;

 

Κανενα feedback;

ΟΠως ξαναειπωθηκε παιζουν να ειναι "Τηνιακος" στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω να μιλατε για τα τυροπιτακια που τα ειχε 1 ευρω ο καρφουρος; αν λετε για αυτα πηρε δυο πακετα η γυναικα μου οποτε αν δεν ξαναγραψω απο αυτα θα ειναι! :lol:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρε κανεις ρε παιδια; Τα εφαγε κανεις από οσους τα πηραν; Μας διαβαζει κανεις από οσους τα εφαγαν; :P

"Προελευση ΕΕ" γραφουν πανω, χωρις να είναι συγκεκριμενη η χωρα, δεν μου αρεσε αυτό. Επισης αν διαβασα/θυμαμαι/καταλαβα καλα εγραφε "γεμιση 20% τυρι"... 20;;;;

 

Κανενα feedback;

Τελικά δεν πρόλαβα να πάω σούπερ μάρκετ αλλά παλιότερα που είχα πάρει ήταν κάπως καλύτερα σε σχέση με τα παρόμοια μπλε που βγάζουν προσφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...