Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο καινουριο φυλλαδιο του carrefour που θα δουλεψει απο Τριτη θα εχει 4.49 (-50%) proglide gillette

Με το κουπονακι -5€ μαλλο θα σου χρωστανε κιολας 

(στη πραγματικοτητα αφου δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις στην απλη πρεπει μετα να παρεις την power)

το φυλλάδιο που το βλέπουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ....ποσα mail πρεπει επιτελους να στειλω το Σκλαβενιτη να φτιαξει επιτελους μια σελιδα να μας ενημερωνει για τις προσφορες του...απορω με το διαφημιστικο - εμπορικο τους τμημα

 

Να μην απορείς καθόλου μια και η πολιτικής τους μέχρι τώρα αποδιδει και εχει πιστό κοινό. Δεν έχει ίντερνετ, δεν έχει κάρτα με πόντους, δεν έχει άλλες τιμές για κάρτες ή μη.

Πολλές προσφορές κάθε μέρα σε πολλά προιόντα και προσφορές χωρίς μα και μου. Το προτιμώ και έτσι ειναι το βασικό μου ΣΜ. Σε άλλα πηγαίνω μόνο για προσφορές γιατί αλλιώς σε βασικές τιμές η διαφορές είναι αρκετά σημαντικές.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει ξαναειπωθει αλλα περνωντας απο ταυρο ειδα την henkel να εχει bazaar σε διαφορα προιοντα.Πηγα αργοτερα τη μανα μου και πηρε κυριως καθαριστικα προιοντα(σκονες,μαλακτικα κλπ) απο οτι μου ειπε σε  πολυ καλες τιμες.Γενικοτερα ειχε παρα πολυ κοσμο.Διευθυνση κυπρου 23

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω να τονίσω οτι γύρισα το βραδακι απο καρφουρ και ήμουν απολυτα εκνευρισμένος...

Σχεδον σε όλα τα είδη φυλλαδίου (1+1) ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ στα ράφια... Ομοιως ουτε στα λουκανικα της προσφοράς ουτε δείγμα...

Για το δε ηλιελαιο που ήταν 1+1 και -20% μαλώνανε 3-4 γέροι/ελληναδαρες με τους υπαλλήλους που δεν ειχε διαθεσιμότητα...

 

Τι παίζεται με δαύτους..; Το εχει παρατηρήσει κι αλλος αυτές τις μερες που τρέχει το φυλλάδιο ή ειναι τυχαίο γεγονός λόγω Σαββάτου;

 

υ.γ.: ειχα φορτώσει και 5 χυμούς λόγω του 20% και τους άφησα στο ταμείο μιας και οι αμιτα δεν ειχαν εκπτωση!! (και καλα που το τσεκαρα)

Αυτοι εκει το κανουν μονιμα γιατι νομιζουν οτι απευθυνονται σε ζωα που θα τρεξουν και αν δεν εχει αυτο θα παρουν κατι αλλο ,εγω προσωπικα δεν ξαναπαταω μετα απο τις εικονικες προσφορες που εχω διαπιστωσει αρκετες φορες,υπαρχουν τοσα αλλα σουπερ μαρκετ που σεβονται τους πελατες τους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φυλλάδιο που το βλέπουμε?

Εγω το πηρα απο το καταστημα και θα εχει ισχυ απο την Τριτη

Λογικα Δευτερα θα ειναι Online. Θα ειναι η συνεχεια για το 100αρι ..με προσφορες οχι 1+1 αυτη τη φορα αλλα με εκπτωσεις ΕΩΣ 50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με gillette παλαιοτερα εβγαζαν και προσφορες για ανταλλακτικα και τις εκοψαν.ειδικα με τα κουπονια απο επιθυμιες εβγαιναν τσαμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΙΚΕΑ επιστρέφουν 10% σε δωροεπιταγή στις αγορές των 100€ και άνω. Ισχύει ως 15 Νοεμβρίου.
Αν έχετε κατά νου αγορά στρώματος, ψυγείου, καναπέ κτλ, έχετέ το υπ' όψιν.

Αν έχετε κάρτα πόντων (ΙΚΕΑ family), μην εξαργυρώσετε πόντους κατά την πληρωμή σας γιατί δεν σας συμφέρει. Και μειώνεται το κουπόνι που θα λάβετε, αλλά και δεν σας συμφέρει η ισοτιμία πόντων που δίνετε/εξαργυρώνετε προς πόντους που κερδίζετε.
Επίσης δεν σας συμφέρει επειδή με την εξαργύρωση πόντων πρέπει να πάτε στην εξυπηρέτηση πελατών και να περιμένετε στην ουρά για το κουπόνι, αντί να το λάβετε αμέσως στο ταμείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα, μια ματια αν ριξεις στο φμπ του ικεα θα δεις ενα καρο παραπονα για το eshop τους και κυριως για τη μερα παραδοσης και τον μεταφορέα τους. Δε θα το προτιμουσα πάντως ούτε για το -10%, από το να πηγαινα στο καταστημα να τα παρω επιτοπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είπα τίποτα για το e-shop τους...

χμ..... ειδα αυτό και για κάποιο λογο μου κατσε πως εναι μονο για το eshop τους..... Συγγωμη.... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με gillette παλαιοτερα εβγαζαν και προσφορες για ανταλλακτικα και τις εκοψαν.ειδικα με τα κουπονια απο επιθυμιες εβγαιναν τσαμπα...

 

Για ποσο παλια μιλας γιατι δεν θυμαμαι ποτε να τρεχει προσφορα για ανταλλακτικα gillete και σε συνδυασμο με κουπονι απο επιθυμιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...