Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε θελω να ξερω τι θα γινει τον ερχόμενο απρίλιο μαίο που θα θυμηθουν ολοι αυτοί να πανε να ρίξουν τις μπακες του χειμώνα!

(είναι ένας από τους λόγους που δε παω γυμναστηριο)

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αυτους που λειπαμε ειναι αυτοι που εχουν συνδρομη απο πριν και τωραδεν θα μπορουν να κανουν την γυμναστικη τους ενω πληρωσαν καανα 150αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να ακυρωθει η εγγραφη και επιστροφη χρηματων στην καρτα;Η αγορα και εγγραφη εγινε απο το ιντερνετ.

 

Αυτό, φαντάζομαι, θα μπορούν να σου το πουν μόνο από εκεί....

 

Τηλέφωνα: 800 1118700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να ακυρωθει η εγγραφη και επιστροφη χρηματων στην καρτα;Η αγορα και εγγραφη εγινε απο το ιντερνετ.

 

Εάν επικοινωνήσεις σχετικά ενημέρωσε μας τι σου είπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στο Μάρκετ-Ιν με κουπόνι -0,60 € για το βούτυρο Χωριό Σόφτ Ανάλατο 225γρ.

Επειδή το συγκεκριμένο βούτυρο έχει έκπτωση φυλλαδίου -30%,

δεν με άφησαν να το αγοράσω χρησιμοποιώντας και το τυπωμένο κουπόνι που είχα.

Μου είπαν ότι εφόσον το βούτυρο έχει έκπτωση -30% θα το πάρεις μόνο με αυτή την έκπτωση,

ξεχάστε μου είπαν το κουπόνι που έχετε !!!!

Εγώ σε όλα τα σούπερ-μάρκετ χρησιμοποιώ κανονικά τα κουπόνια όταν έχει έκτπωση το σούπερ-μάρκετ σε φυλλάδιο.

Έχω πάρει π.χ. Σκιπ που έχει και έκπτωση -50% και χρησιμοποίησα και το κουπόνι από Λάιβ-Σμάρτ.

Εδώ όμως έρχεται το Μάρκετ-Ιν , να μας πει, ότι αυτό δεν γίνεται.

Απο που κι ως που; Το κουπόνι για το βούτυρο είναι της εταιρείας Χωριό, τι το πειράζει το Μάρκετ-Ιν να το δεχτεί;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελετε να σας προσγειωσω στις κλασικες σουπερ-μαρκετικες τρολοσφορες,παιζουν στα carefour oral b pro expert οδοντοκρεμες στα 3,60ε η μια+μια δωρο και αφου δεν ειναι δεμενες περναει κανονικα το κουπουνι pockee -1.5ε στην καθεμια .οποτε παιρνεις 30 λεπτα το τεμαχιο

Σε ευχαριστούμε πολύ.Πήρα  2 οδοντόκρεμες Όραλ-Μπι με 3,49 € τις δύο μείον 3,00 € από το Πόκι, βγαίνει 0,49 και οι δύο.

Εκπληκτική όντως η προσφορά αυτή. Το ίδιο ισχύει και στις οδοντόβουρτσες και στα στοματικά διαλύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...