Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H "δωροεπιταγή" για τα Notos έχει πολύ συγκεκριμένες προυποθέσεις οπότε προσοχή.

 

Η δωροεπιταγή ισχύει σε συγκεκριμένες μάρκες σε όλες τις κατηγορίες ως εξής:

- Ένδυση: Lauren Ralph Lauren, Gant , Lacoste, Lauren Ralph Lauren, Chaps, Barbour, Trussardi, Nautica, Esprit, The Bostonians, La Martina, OVS kids, Mexx, Denim and Supply Ralph Lauren, JCT, Luca D’Altieri 

- Υπόδηση και αξεσουάρ: Lauren Ralph Lauren, Lacoste, ECCO shoes

- Καλλυντικά: Chanel, Clarins, Bvlgari, Sisley, Guerlain, Givenchy, Sensai, Versace, Moschino, Hermes, Narciso Rodriguez, Thierry Mugler, Azzaro

Η εξαργύρωση κάθε δωροεπιταγής ισχύει ακόμη και στην περίοδο των εκπτώσεων και για τρείς μήνες από το πέρας της προωθητικής ενέργειας ήτοι έως 18/5/2016. 

 

Κατάφερες να αγοράσεις?

Εγώ προσπάθησα 2 φορές και ήταν και τις2 αποτυχημένη....με εμφάνιση μιας σελίδας που έλεγε ουπς...η σελίδα που αναζητάτε δεν υπάρχει και εννοείται πως μου δέσμευσαν χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με το Nescafe που αναφέρθηκε πιο πάνω, προσοχή γιατί εκτός απ'τον Ελληνικό... κυκλοφορεί και Ισπανικός (ίδια συσκευασία και ίδια γεύση με τον Ελληνικό αλλά λίγο πιο ελαφρής), Ισπανικός σε διάφανες σακούλες (ψιλοπικρίζει), Ιταλικός (φασόν απ'την Tasty που φτιάχνει τα πατατάκια) και Βουλγάρικος (πίνεις μια γουλιά και τρέχεις στη τουαλέτα).

 

Eγώ προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και αγοράζω απ'τον Μαρινόπουλο ή τον Βασιλόπουλο τον 5x550gr όταν βγαίνει σε προσφορά και τον μοιράζομαι με συγγενείς. 53.30 κοστίζει.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά στον Γαλαξία (πάλι...) υπάρχει σε προσφορά ραφιού  Head & Shoulders 1+1 δώρο (όχι δεμένη συσκευασία)

 

Με αρχική τιμή τεμαχίου 4,30 ευρώ και επιστροφή από pockee 1,00 ευρώ ανά τεμάχιο έχουμε :

4,30/2 =2,15 -1,00 =1,15 το ένα. (τελική τιμή λίτρου 3,19 ευρώ)

 

Πήρα έξι τεμάχια (όσα και τα κουπόνια του pockee).

 

Προσοχή :

1. Δεν το βρίσκω στο φυλλάδιο οπότε δεν γνωρίζω αν αφορά προσφορά ραφιού σε όλα τα καταστήματα ή   

    σε μεμονωμένα  , ρωτήστε πριν πάτε.

2. το 1+1 αφορά σε όλους τους κωδικούς του σαμπουάν που είναι 360ml και όχι τα 400 ml

 

 

post-149614-0-41083400-1455633487_thumb.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για τον Nescafe να σημειώσω πως υπάρχει περίπτωση ως παραεισαγωγή να έχει διαφορετική γεύση, οπότε οι ιδιότροποι, ας είναι λίγο προσεκτικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο media εμφανίζει μεταφορικά κανονικά στο κλείσιμο της παραγγελίας με σαμπουάν και αφρόλουτρα...

Δεν το προχωράω, δεν αξίζει σε αυτή την περίπτωση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μονο γ 2 τυπους μαλλιων ειχε...

Ολοι αυτα τα 2 ειδη πηραμε

Το ιδιο και στον Γαλαξια. Μονο 2 τυπους conditioner ειχε. Ενω σε σαμπουαν ειχε ολους τους τυπους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με το Nescafe που αναφέρθηκε πιο πάνω, προσοχή γιατί εκτός απ'τον Ελληνικό... κυκλοφορεί και Ισπανικός (ίδια συσκευασία και ίδια γεύση με τον Ελληνικό αλλά λίγο πιο ελαφρής), Ισπανικός σε διάφανες σακούλες (ψιλοπικρίζει), Ιταλικός (φασόν απ'την Tasty που φτιάχνει τα πατατάκια) και Βουλγάρικος (πίνεις μια γουλιά και τρέχεις στη τουαλέτα).

 

Eγώ προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και αγοράζω απ'τον Μαρινόπουλο ή τον Βασιλόπουλο τον 5x550gr όταν βγαίνει σε προσφορά και τον μοιράζομαι με συγγενείς. 53.30 κοστίζει.

Δεν παίρνω όρκο ότι πρόκειται για Ελληνικής προέλευσης, αλλά επειδή είχα ξεμείνει από καφέ, τον άνοιξα και ήπια την πρώτη φραπεδιά χωρίς αλλαγές στη γεύση.

Πάντως Ελληνική αναγραφή έχει και στη σακούλα και στο κουτί (5άδα) που είχα δει και στο κατάστημα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-863?p=54657365&do=findComment&comment=54657365

post-97114-0-72738600-1455652111_thumb.jpg

post-97114-0-59127100-1455652139_thumb.jpg

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά στον Γαλαξία (πάλι...) υπάρχει σε προσφορά ραφιού  Head & Shoulders 1+1 δώρο (όχι δεμένη συσκευασία)

 

Με αρχική τιμή τεμαχίου 4,30 ευρώ και επιστροφή από pockee 1,00 ευρώ ανά τεμάχιο έχουμε :

4,30/2 =2,15 -1,00 =1,15 το ένα. (τελική τιμή λίτρου 3,19 ευρώ)

 

Πήρα έξι τεμάχια (όσα και τα κουπόνια του pockee).

 

Προσοχή :

1. Δεν το βρίσκω στο φυλλάδιο οπότε δεν γνωρίζω αν αφορά προσφορά ραφιού σε όλα τα καταστήματα ή   

    σε μεμονωμένα  , ρωτήστε πριν πάτε.

2. το 1+1 αφορά σε όλους τους κωδικούς του σαμπουάν που είναι 360ml και όχι τα 400 ml

 

 

 

2.30 και τα δυο συνολο!Νομιζω ειναι σουπερ τιμη!Ειδα και εγω την προσφορα σημερα στο καταστημα γαλαξιας στην Τριπολη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που ανοίξαμε κουβέντα περί εισαγωγών...

 

Τις τελευταίες 2 βδομάδες του Δεκέμβρη, σχεδόν κάθε μεσημέρι υπήρχε ένας τύπος (περίπου 40 χρονών με ξυρισμένο κεφάλι) που έστηνε πάγκο στη Στουρνάρη (στο ύψος της Τζωρτζ) στα Εξάρχεια... και πουλούσε προϊόντα από παράλληλη εισαγωγή πχ:

 

- Colgate Anti-Tartar 1+1δώρο (Ισπανική) με 1.00ευρώ

- Parissiene αφρόλουτρα καρύδα, μήλο, πορτοκάλι, πεύκο 1000ml (Ιταλικά) με 1.00ευρώ

- Johnsons Baby Shampoo 750ml (Ιταλικό) με 1.50 ευρώ (πήρα όλη τη κούτα... 20 τεμάχια) :-D

 

Ο τύπος ήταν νόμιμος. Είχε άδεια, τιμολόγια και μπλοκάκι αποδείξεων (ασχέτως που δε μου έκοψε και μου έκανε και καλύτερη τιμή). :P  Έκανα χαζομάρα που δε ζήτησα τηλέφωνο γιατί τώρα είναι άφαντος. Αν τον πάρει πουθενά το μάτι σας, ενημερώστε (εκτός κι αν τον μπουσουριάσανε).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...