Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδε κάποιος τι τιμή έχουν τα pampers babydry 4 στον ΑΒ?

Δεν ισχύει για τα κλασικά baby dry η προσφορά αλλά για τα baby dry pants (βρακάκια).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1,60€ βγαίνει ακριβώς μετά από την έκπτωση του - 40% που βγάζει στη τελευταία σελίδα του φυλλαδιου;

Ισχύει η τιμή αυτή για όλη την σειρά;

Ναι, τιμη ραφιου 2,67 αν θυμαμαι καλα...

Για το αν ισχυει για ολη τη σειρα δε ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ δημοσια το γαλαξια που πλεον εχει μπει δυναμικα στο χωρο των εκπτωσεων και οπως παντα τα pockee :)

 

 

(Πηρα μονο 6 τεμάχια ειμαι καλος ανθρωπος)

Αφησα και για αλλους :) ειχε καμια 50αρια κομματια ακομα.

post-210891-0-25836800-1455533447_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τα conditioner orzene 250ml με τιμή ραφιού 2,67 - 40% έκπτωση φυλλαδίου =1,60 ευρώ - 2Χ0,80 pockee =0 ευρώ .

Η έκπτωση αφορά σε όλα τα προϊόντα, απλά στο κατάστημα που πήγα εγώ είχε 2 ''τύπους'' μόνο . Για ξηρά και για πολύ ξηρά (δεν είχαν για κανονικά , λιπαρά κτλ)

Τα ευχαριστήρια μου στον briermann που το επισήμανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Market IN Εως το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου

 

 


Στο Bazaar έχει τον ΜΠΑΡΜΠΑΣΤΑΘΗΣ ΝΤΟΜΑΤΑ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΣΥΜΠΥΚΝΩΜΕΝΟΣ ΧΥΜΟΣ 500g από 0,77€ στα 0,65€ και με το pockee -0.40 βγαίνει τελική τιμή στα 0,25€ το τεμάχιο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια επισημανση:Στο site του γαλαξια ,στις τηλεοπτικες προσφορες ,εχουν ανεβασει το τηλεοπτικο σποτ για την προηγουμενη βδομαδα.ολη την προηγουμενη βδομαδα εμπαινα στο site τους για να δω τις προσφορες και αυτοι το ανεβασαν παρασκευη/σαββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αρκετα καταστηματα ισχυει το ιδιο. Τα εξαφανισαν. Επιβεβαιωνω για Γαλαξια Λ.Ελευθεριας (προεκταση Λ.Αμφιθεας) και Γαλαξιας Ανω Γλυφαδας, στην Γουναρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταποκριση απο Γαλαξια Τριπολης εχει καμποσα κομματια απο conditioner αλλα απο δυο κωδικους ξηρα ταλαιπωρημενα και καταπονημενα πολυ ξηρα πηρα εξι κομματια περνανε κανονικα στο pockee .. επισης αγορασα και 6 τεμαχια τοματοχυμο μπαρμπασταθη με την αφαιρεση 2χ0,20 τελικη τιμη 0,36 καθολου ασχημα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση απο Γαλαξία Θεσσαλονίκης για orzene έχει κανείς? ☺

Γαλαξιας Μετεωρα ειχε 3 τελευταια κομματια και τα πηρα. Γαλαξιας Ολυμπου, ουτε για δειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...