Προς το περιεχόμενο

Αποτυχια


kalantas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

θέτεις πολλά ερωτήματα...ας προσπάθήσουμε να τα πάρουμε με τη σείρα.... (αν και πιστέυω οτι τρολάρεις άσχημα)

 

Πως θα αισθανοσασταν αν στα 29 σας δεν ειχατε δουλια, ν ειχατε εστω μια πδεαρεα να βγειτε και δεν ειχατε ποτε στη ζωη σας ουτε μια γκομενα?

για δουλειά στις εποχές που ζούμε το καταλαβάινω... αυτό στα bold, για 29χρονο μου φαίνεται υπερβολή... εκτός εαν μόλις βγήκες απο τη Μονή Εσφιγμένου

 

Αν 18 στις 20 φορες που κανατε σεξ πληρωσατε 20 ευρω?

μα... δεν νομίζω οτι υπάρχει άντρας που δεν έχει πληρώσει ποτέ στη ζωή του για να κάνει σέξ, και δεν εννοώ πουτάνες!

 

Πως θα αισθανοσασταν αν η ζωη σας ηταν ετσι και πηαινατε σε ενα μπαρ να πιειτε ονοι σας ενα ποτο και βλεπατε καποιον απλα να πιανει μια απο τη μεση και να αρχιζουν να φιλιουνται?

εντελώς στα @@ μου....? θα κοιτούσα την πάρτη μου και θα έπινα το ποτό μου...

 

Θα αισθανοσασταν γκαντεμης αν τα κοριτσακια στο σχολειο 3 4 χρονακια αφου τελειωσατε εσεις ρουφαγαν τα πεη σα τα τσιγαρα και βγαινανε απ το σχολειο με ηδη μεγαλη εμπειρια και τουπε? που δε μπορουσατε να χτυπησετε εσεις?

 

θα αισθανόμουν απόλυτα τυχερός που δε το έζησα αυτό...πες με ρομαντικό, αλλά μου αρέσει το γεγονός οτι στο γυμνάσιο-λύκειο ερωτεύτικα για πρώτη φορά και αυτο σήμαινε κάτι!

 

Αν μεχρι και μια παρεα απο μετριες γκομενες που ακουσατε να συζητανε διπλα σας λεγαν.. Παμε στο ταδε μαγαζι να παρουμε ενα ποτο μισο μισο και μετα θα μας κερασει καποιος? θα αισθανοσασταν ενα 0?

 

γιατί να αισθανθείς ενα μηδενικό; γιατί να χρειάζεσαι κάποιον άλλο για να επιβεβαιώσει την ύπαρξή σου γενικά και πόσο μάλλον σε ένα μπάρ.... έλεος δηλαδή

 

Και το ακομα χειροτερο πως θα αισθανοσασταν αν σας συνεβαιναν ολα αυτα και στο μετρο του γυρισμου συναντουσατε δυο διαφορετικα κοριτσια που γουσταρατε αλλα δε τους μιλησατε ποτε και δε τους μιλησατε για αλλη μια φορα γιατι πολυ απλα δε ξερατε τι και πως να τους πειτε οπως παντα? θα πιστευατε οτι ο θεος ειναι ενας καριολης που σας κανει φαρσες και εχει γα·&·(μηθει στα γελια κοιτοντας τη ζωη σας?

 

τι δουλεία έχει ο θεός μωρέ; το γεγονός οτι δεν μπορείς να μιλήσεις σε κάποια που γουστάρεις έχει να κάνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με τις ανασφάλειες σου.

 

Θα αισθανοσασταν ενας αποτυχιμενος αν μεταντε μονος σας 4 χρονια και δε καταφερατε ποτε να φωναξετε ενα κοριτσι σπιτι σας?

όπως και παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το τηλ της ΙΣΟΤΗΤΑΣ?

 

Ισοτητα ειναι.

Και εσυ αμα μπορουσες θα εκανες σεξ οποτε γουσταρες με οποια γουσταρες.

Οπως και ολοι μας.

 

Το προβλημα σου ειναι αλλο.

Δεν εχεις φιλους.

Δεν εχεις δουλεια

Δεν εχεις γκομενα

Δεν εχεις λεγειν για να ριξεις γκομενα.

Γραφεις τις λεξεις βιασμος και μαχαιρι στην ιδια προταση στις 4 το βραδυ.

 

Ψυχολογο please.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ηταν δυο πουτανακια που με γνωρισαν σε μια παρεα στην οποια ημουνα "καποιος".. Επειδη ημουνα το κακο παιδι που τους μαστουρωνε στα 19.. Γιατι Τοσο μαλακισμενα ειστε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι οτι δεν πρεπει να ειναι troll.

anyway

1.μην ακους τι σου λενε οι ειδησεις/ταινιες/γνωστοι γνωστων

2.δεν κανεις τιποτα απο χομπυ δεν δουλευεις δεν πας πουθενα κτλ. και σου φταινε οι αλλοι/αλλες?!

3.επειδη στο μυαλο σου και μερικων αλλων τα θεωρουν ολα λαθος, θες να τους βγαλεις απο την μεση?!σκεψου ποιοι τα λενε αυτα...

4.πηγαινε σε ενα ψυχολογο ψυχιατρο και δες αν θα ηρεμησεις λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den σου άρεσε η φάση με τα "πουτανάκια" ?

 

Δεν σε ανέβασε έστω και λίγο?

 

Πάντως μην το συνεχίσεις με τους βιασμούς κτλ, μερικοί παρεξηγούν εύκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ισοτητα ειναι.

Και εσυ αμα μπορουσες θα εκανες σεξ οποτε γουσταρες με οποια γουσταρες.

Οπως και ολοι μας.

 

Το προβλημα σου ειναι αλλο.

Δεν εχεις φιλους.

Δεν εχεις δουλεια

Δεν εχεις γκομενα

Δεν εχεις λεγειν για να ριξεις γκομενα.

Γραφεις τις λεξεις βιασμος και μαχαιρι στην ιδια προταση στις 4 το βραδυ.

 

Ψυχολογο please.

 

Πες οτι γνωριζεις μια παρεα και γαμας καθε μερα αλλη... Θα θελουν να σε κανουν παρεα???

 

 

Πες οτι γνωριζεις μια παρεα και δεν εχεις καταφερει να κανεις ποτε τιποτα... Τωρα θα θελουν?

Η κοτα εκανε το αυγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den σου άρεσε η φάση με τα "πουτανάκια" ?

 

Δεν σε ανέβασε έστω και λίγο?

 

Πάντως μην το συνεχίσεις με τους βιασμούς κτλ, μερικοί παρεξηγούν εύκολα

 

Δεν μου αρεσε το οτι επρεπε να κανω τον μαλακα τον κλοουν και τον κακο για να γαμαω στα 19 και βλεπω οτι και στα 30 και στα 40 οι κλοουν και οι κακοι γαμανε. Δεν μου φαινεται δικαιο. Πιο δικαιο ειναι να παρεις το σες με τη σωματικη σου δυναμη παρα να ππει να το κερδισεις τη στιγμη που για το μεγαλυτερο μπαζο αν χαμογελασει λιγο θα της ερθει η πουτσα στο στομα σε 3 δευτερολεπτα. Που ομως ουτε να χαμογελασει δεν εχει αναγκη γιατι της ερχεται πιο ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες οτι γνωριζεις μια παρεα και γαμας καθε μερα αλλη... Θα θελουν να σε κανουν παρεα???

Σιγα ρε μεγαλε, σε ποιες ταινιες τα εχεις δει αυτα?

Αλλα ακομα και ετσι, ε μην τους γαμησεις ολες τις γυναικες, για να σε κανουν παρεα.

Πηρες φορα.

 

 

Πες οτι γνωριζεις μια παρεα και δεν εχεις καταφερει να κανεις ποτε τιποτα... Τωρα θα θελουν?

Η κοτα εκανε το αυγο?

 

Δεν γαμας τις κοπελες της παρεας.

Εστιαζεις σε φιλες/συμφοιτητριες/ξαδερφες τους.

Simple..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσε το οτι επρεπε να κανω τον μαλακα τον κλοουν και τον κακο για να γαμαω στα 19 και βλεπω οτι και στα 30 και στα 40 οι κλοουν και οι κακοι γαμανε. Δεν μου φαινεται δικαιο.

Έχεις απόλυτο δίκιο

 

Πιο δικαιο ειναι να παρεις το σες με τη σωματικη σου δυναμη

Εδώ να αρχίσω να φοβάμαι ή κατάλαβα λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε καλαντε. δηλαδη πρεπει αναγκαστικα σε μια παρεα να τις παρεις ολες; μια δε φτανει;

Αυτα ρε μαγκα γινοντουσαν πριν απο δεκα χρονια. Που ζεις?? γιατι να πρεπει να το παιζω κονιορδος με αμαξι και "αλητακος" για να ριξω ενα πουτσο στα γαμηενα 30? και γιατι αυτη που θα της ριξω εναν θα ειναι πιο εμπειρη απο εμενα? (η μεση ελληνιδα εναι πιο εμπειρη απ το μεσο ελληνα... Επειδη μπορει.. Δικαιο?? επειδη υπαρχει ενα 20% αντρων που πηδαει το 70% των εμφανισιμων γυναικων.. Δικαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...