Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει τέτοιο πράμα και είναι και δωρεάν; Λέω να βγάλω το X52 Pro από την ντουλάπα σήμερα το βράδυ... 

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Υπάρχει τέτοιο πράμα και είναι και δωρεάν; Λέω να βγάλω το X52 Pro από την ντουλάπα σήμερα το βράδυ... 

To DCS World είναι το δωρεάν κομμάτι.

Για άλλα αεροσκάφη, χάρτες, κλπ, πρέπει να πληρώσεις.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ektelion είπε

Εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με τους μανατζαρέους per se, άλλωστε κι εγώ manager είμαι στην εταιρεία για την οποία δουλεύω. Αλλά παρατηρώ ότι ειδικά στον τομέα του arts & entertainment στον οποίον εμπίπτουν και τα βιντεοπαιχνίδια υπάρχει τρομερή ατολμία και έλλειψη διορατικότητας. Πράγμα που φυσικά απορρέει από το ότι στην εποχή μας όλα είναι τρομερά αναλώσιμα και ό,τι δεν φέρνει αποτελέσματα (=νούμερα), είτε είναι άψυχο είναι είναι έμψυχο, φεύγει από το παράθυρο με συνοπτικές διαδικασίες. Οπότε κι αυτοί προσαρμόζονται σε αυτή τη λογική και σου λένε "χίλιες φορές το χιλιοστό Assassin's Creed και η εκατομμυριοστή ταινία με σούπερ ήρωες που ξέρουμε ότι αν μη τι άλλο θα βγάλουν τα λεφτά τους, παρά να ρισκάρουμε με μια καινούργια/καινοτόμα IP και να φάμε τα κεφάλια μας". Θλιβερό, αλλά I get where they're coming from.

Προχώρησε λίγο η συζήτηση απ αυτό αλλά το βρίσκω πολύ σημαντικό, βασικό πρόβλημα του σήμερα είναι η λογική της fast food διασκέδασης σε αυτή την περίπτωση τα βιντεοπαιχνίδια. Το οποίο προφανώς σιγοντάρει η βιομηχανία γιατί την βολεύει αλλά βρίσκει πρόσφορο έδαφος λόγο του κοινού 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το DCS ασχολουνται ολοι οι πιλοτοι πολεμικης αεροποριας σε ολο τον πλανητη

ριξε μια ματια στο youtube

https://www.youtube.com/results?search_query=DCS+world+review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arcade πάντως δεν το λες... :)

Ούτε και φτηνό, μιας και το F/A-18c του παραπάνω video έχει κοντά 70 ευρώ. Αλλά απευθύνεται σε διαφορετικό και εξειδικευμένο κοινό, όπως όλα τα σωστά sim του κόσμου τούτου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Falcon 4.0 είναι υπόδειγμα παιχνιδιού, ανάπτυξης και μετά υποστήριξης από την κοινότητα.... 

Το DCS φαίνεται φοβερό! Πάντως, πριν 5-6 μήνες έπαιξα ξανά σε DOS το F-119 Stealth Fighter και πραγματικά συγκινήθηκα, αλλά μου έκανε εντύπωση πως ακόμα και σήμερα μου άρεσε πολύ, και πόση τεχνολογία χώραγε σε 2-3 5,25" δισκέτες......

Όλα τα MBs είναι γραφικά τελικά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να ανοιχθη ενα τοπικ στο insomnia σχετικο με flight simulators ωστε να μαζευονται ολες οι αποψεις εκει.

το λεω διοτι υπαρχουν πολοι flight sims και μπορουν να συζητηθουν σε σωστο τοπικ,

ας το ανοιξη καποιος παιδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...