Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει ακομα κοσμος που παρακολουθει αυτη τη παροδία? Η σειρά τελείωσε κατ εμέ στα μέσα του β κυκλου. Έχασε κάθε νόημα. Μονο δράκο δεν έβαλαν στο παραμύθι. Κριμα διοτι ειχε προδιαγραφές. Υπηρχε φάση που την περιμενα με αγωνια. Ας προσεχαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H σειρά νομίζω ότι τελείωσε κάπου εδώ, όταν αποφάσισαν να μη βάλουν ενδιαφέροντες κακούς για να τους κρατήσουν μόνο για ταινίες, ήταν που ήταν ψιλομούφα, η dc τη βύθισε κι άλλο...
https://www.youtube.com/watch?v=ZebyMLF86OM
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα, μούφα, μια ηλιθιότητα η 5η σεζόν!

Την είδα από απορία και μόνο, να δω πόσο ακόμη θα ξεπέσει και πώς ο Arrow θα καταφέρει να νικήσει τη μαγεία.

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς θα συνεχίσουν στην επόμενη σεζόν, για εμένα πάντως τελείωσε η σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο αν κανουν τεραστιες αλλαγες θα συνεχισω, με το ζορι την ειδα στα τελευταια επεισοδια απλα το προχωρουσα να δω τι αλλη βλακεια θα σκεφτουν. Για εμενα μεχρι την μεση της 3ης ηταν οκ και η μαχη με τον Ras στο mid season καλη ηταν, απο κει και περα ξεκινησε να πεφτει η ποιοτητα και η 4η ηταν απλα αισχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε που θυμάμαι πότε την σταμάτησα , ίσως στις αρχές της τρίτης σεζόν ? είχα φτάσει σε σημείο να μην αντέχω να δω ένα επ σε half screen παρέα με fb κλπ λολ 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...