Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι περισσότεροι λένε ότι είναι ο Tom Merlyn. Υπάρχει και η θεωρία ότι ο Lance με το να μεθάει γίνεται ο προμηθέας αλλά χλωμό το κόβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα είναι πιθανά φυσικά (ειδικά με τους σεναριογράφους του arrow) αλλά το λογικό δεν είναι να είναι κάποιος που έχει γνώση της λίστας για να κάνει τους αναγραμματισμούς με τα ονόματα ?

 

Χωρίς να έχω στο μυαλό μου τα πάντα από τις πρώτες σεζόν, νομίζω πως ο Tommy και ο Lance δεν πρέπει να ήξεραν για την λίστα. Την ήξεραν ο Malcolm (όντας ο συγγραφέας της), το ζεύγος μπαμπάς/μαμά Queen που αποκλείεται ένεκα πεθαμένοι, ο Diggle, η Felicity, ο Walter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σποιλερ για φλας

 

 

 

Στη σειρά του φλας ο φλας πήγε πίσω στο χρόνο και έσωσε τη μάνα του που είχε ως αποτέλεσμα να αλλάξει το timeline. Στη συνέχεια γύρισε πίσω ώστε να τη σκοτώσει, ένας άλλος χαρακτήρας, με σκοπό να διορθώσει το timeline αλλά κάποιες αλλαγές έμειναν. Αν πρόσεξες στην προηγούμενη σεζόν ο Τζον είχε αγόρι ενώ τώρα έχει κορίτσι η το ανάποδο δεν θυμάμαι. Το λέει όταν ο φλας είχε επισκεφθεί την φελισιτη. Αυτή η αλλαγη είναι μόνιμη και η αιτία είναι το flash point

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μολις ειδα το 100 επεισοδειο και 3 στο crossover.Ειναι 1 καλο επεισοδειο,δεν ειναι σαν το  flash με την γρηγορη δραση και ανατροπες,αλλα ειναι κατι σαν φορο τιμης σε ολα οσα εχουν κανει σε και στις 5 σεζον και σε οσους επαιξαν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Arrow POV ειναι καλο απο cross over POV δεν μ'αρεσε

Μεχρι στιγμης απο crossover, αν βαλουμε και το ψευτο-επεισοδιο της supergirl, τοτε 1/3 βγηκαν καλα. Λογικα το 4ο θα εχει δραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...