Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 παρήγγειλα 21 το εστειλαν και μεταμου εστειλαν αυτο για την αλλαγη σε DHL..

κουράγιο εμένα μου το έστειλαν απο 23/10 και είναι ακόμα Σιγκαπούρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ισως είναι άσχετο με το θέμα αλλά στο Makro έχει ένα ταμπλετάκι με ανάλογα χαρακτηριστικά. Το e-STAR MID8018 : http://www.tvstar.eu/e-star-mid801/

.Με τιμή στα 89 ευρώ με Φ.Π.Α. Αν είσαι επαγγελματίας και μπορείς να γλιτώσεις το ΦΠΑ,βγαίνει στα 73 ευρώ. Το σημαντικότερο όμως είναι ότι το παραλαμβάνεις αμέσως και βλέπεις τι παίρνεις,έχεις εγγύηση,το επιστρέφεις αν δε σου αρέσει (το makro δέχεται αλλαγές χωρίς δεύτερη κουβέντα) και έχει και δώρο μια θηκούλα. Δεν το ξέρω το μηχάνημα ,οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα. Στην τελική,αν δε σου αρέσει,το επιστρέφεις και παίρνεις γαλοπούλα για τα Χριστούγεννα και ένα 5κιλο φέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως είναι άσχετο με το θέμα αλλά στο Makro έχει ένα ταμπλετάκι με ανάλογα χαρακτηριστικά. Το e-STAR MID8018 : http://www.tvstar.eu/e-star-mid801/

.Με τιμή στα 89 ευρώ με Φ.Π.Α. Αν είσαι επαγγελματίας και μπορείς να γλιτώσεις το ΦΠΑ,βγαίνει στα 73 ευρώ. Το σημαντικότερο όμως είναι ότι το παραλαμβάνεις αμέσως και βλέπεις τι παίρνεις,έχεις εγγύηση,το επιστρέφεις αν δε σου αρέσει (το makro δέχεται αλλαγές χωρίς δεύτερη κουβέντα) και έχει και δώρο μια θηκούλα. Δεν το ξέρω το μηχάνημα ,οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα. Στην τελική,αν δε σου αρέσει,το επιστρέφεις και παίρνεις γαλοπούλα για τα Χριστούγεννα και ένα 5κιλο φέτα.

 

Θα ήταν πολύ καλή πρόταση αν ήταν 2core... Με 1.1 Ghz και ενα πυρήνα , αργά ή γρήγορα θα ζοριστεί ;) Τα υπόλοιπα είναι μια χαρά !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με 1 πυρηνα και 24 ευρω παραπανω απ οσο το πηραμε, δε το λες και αντιστοιχο...

Βεβαια ειναι 8ρι 4:3, πραγμα που θα βοηθουσε στο διαβασμα. Αλλα....!

 

19 παρήγγειλα 21 το εστειλαν και μεταμου εστειλαν αυτο για την αλλαγη σε DHL..

 

Ποιον κωδικο βαζεις στα ελτα? Ελπιζω οχι τον αριθμητικο που βαζεις στη DHL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1 πυρηνα και 24 ευρω παραπανω απ οσο το πηραμε' date=' δε το λες και αντιστοιχο...

Βεβαια ειναι 8ρι 4:3, πραγμα που θα βοηθουσε στο διαβασμα. Αλλα....!

 

Ποιον κωδικο βαζεις στα ελτα? Ελπιζω οχι τον αριθμητικο που βαζεις στη DHL...[/quote']

 

Όχι τον σωστό βάζω.. Άλλωστε σε οτιδήποτε άλλο πετάει σφάλμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα κάποιος που έχει το συγκεκριμένο μηχάνημα να ανεβάσει καποιες φωτογραφίες με κάποιο pdf αρχείο ανοικτό. Θέλω να δω αν μου κάνει η διάσταση κι η ανάλυση. Κυρίως διαβάζω μαθηματικά κι ηλεκτρονικά-ηλεκτρολογικά βιβλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι τον σωστό βάζω.. Άλλωστε σε οτιδήποτε άλλο πετάει σφάλμα..

Τοτε... υπομονη!

Παιδιά θα ήθελα κάποιος που έχει το συγκεκριμένο μηχάνημα να ανεβάσει καποιες φωτογραφίες με κάποιο pdf αρχείο ανοικτό. Θέλω να δω αν μου κάνει η διάσταση κι η ανάλυση. Κυρίως διαβάζω μαθηματικά κι ηλεκτρονικά-ηλεκτρολογικά βιβλία.

Δωσε μου ενα link με καποιο pdf με pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μερικες φωτογραφιες απο pdf, για να υπαρχουν κι εδω εκτος απο τα pm με τον φιλο timekeeper :) : (click για κανονικο μεγεθος)

 

Guide%20landscape%20no%20borders-1600.jpg

 

Max%20landscape%20no%20borders-1600.jpg

 

Max%20portrait%20no%20borders-1600.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το εκανεσ?χρειαστηκε τπτ ρυθμισεις?εγω εχω το huawei k3772

 

Plug & Play κανονικά. Πήρε μόνο του τις ρυθμίσεις από τη Wind και μπήκε σε λιγότερο από 5 sec. Όλα λειτούργησαν κομπλέ. Μου πέταξε ένα μήνυμα το ppp widget που έχω εγκατεστημένο αλλά δεν συνδέθηκε μάλλον μέσω αυτού αλλά μέσω ρυθμίσεων που έχει ήδη το Android 4.1, το οποίο φαίνεται να είναι πολύ βελτιωμένο σε σχέση με το 4.0.4. Έχει βελτιώσεις τόσο στην ταχύτητα, ειδικά στο ξεκίνημα και στο κλείσιμο της συσκευής όσο και στη χρήση (συγκρίνω tablets με ίδια χαρακτηριστικά που έχω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανενας που να καταφερε να χρησιμοποιησει 3g στικακι στο ταμπλετ?

 

Αν δεν σου παιζει το δικο σου στικακι, υπαρχει εφαρμογη για να παιζουν και τα μη συμβατα επισημα στικακια, δεν θυμαμαι τωρα ονομα, αμα δεν την βρεις πεσμου να ψαξω να την βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...