Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Βρίσκεις - βρίσκεις .... βλέπε Ainol μεριά . :-D

 

Still, δεν εδινα 30 ευρω παραπανω μονο για λιγο καλυτερη αναλυση και χειροτερα άλλα χαρακτηριστικα. :)

 

 

Μετα από λιγες ωρες δουλεμα, εχω να πω τα εξης:

1) ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ! Παναγια μου, καμια σχεση με το κινητο (single core 1Ghz, 512ram, android 4.0). Αυτο το χορταινεις!

2) Παιζει full HD και σε τηλεοραση και σε Picture in picture ολα αψογα χωρις κανενα προβλημα. Ο HW αποκωδικοποιητης του MX Player εχει ενα θεματακι, αλλα δουλεια γινεται και με την ενσωματωμενη εφαρμογη.

3) Το Wifi, η αποκριση της αφης και γενικα ολα μια χαρα. Ο ενσωματωμενος χωρος επαρκεστατος για μενα, αλλα σε οποιον δεν φτανει, τι το χουμε το microSD slot ενώ αλλοι χρυσοπληρωνουν για μερικα παραπανω GB? ;)

4) Παιζει ο Playstation Emulator και λειτουργουν τα πληκτρα του Logitech χειριστηριου που συνδεσα μεσω του USB OTG!!!!

Δηλαδη για 65 ευρω, τι αλλο να ζητησει κανεις;

 

Στα αρνητικα τωρα:

1) Η ευκρινεια της οθονης (οχι τραγικη, απλα δεν πεθαινεις κ απ τη μη κρυσταλλινη εικονα :P)

2) Το ηχειο ειναι ψιλο-ανεπαρκες για κατι αλλο εκτος απο χρηση εντος σπιτιου.

3) Η μπαταρια δεν κραταει πολυ.

 

Αναμενομενα και πολυ μικρα "φαουλ" γι αυτην την τιμη...!

 

PS: Οι κινεζο-apps απεγκαθιστανταν και χωρις root, απο το μενου απευθειας.

PS#2: Το rootαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα έμεινε απο μπαταρία , με τον Anker φορτιστή (600mA) χτύπησε 100% στο δευτερόλεπτο ....Έτσι αποσύνδεσα το φορτιστή και φυσικά μετα απο λίγο εμεινε απο μπαταρία πάλι, Βάζοντας το πάλι στο ρεύμα , δεν ανοιγε, αναγκάστηκα να συνδέσω την τροφοδοσία του στον υπολογιστή και να αρχίσει η φόρτιση απο usb ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερουδιααα χθες μου ηρθε ενα καλωδιο mini hdmi to hdmi που το ειχα παραγγειλει την ιδια μερα με τα ταμπλετ,για τα ταμπλετ ουτε ιχνος 24/10/12 παραγγελια κ 30/10 μου στειλαν μαιλ οτι αλλαξαν tracking number...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος δεν προλαβε την προσφορα

http://www.tinydeal....et-p-68164.html

 

με το κουπονι 801a613968 το περνεις με 84 δολαρια.Η πληρωμη μεσω paypal μου βγηκε 68

 

Το σιτε ειναι γνωστο στο κοινο και ποιο πολυ στη Ρωσια.Οποτε ειναι αξιοπιστο γενικα και εχει και φωτο χρηστων απο της παραλαβες του

 

Εγω το πηρα σημερα και ελπιζω να το χω σε κανα μηνα για τα χρηστουγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος δεν προλαβε την προσφορα

http://www.tinydeal....et-p-68164.html

 

με το κουπονι 801a613968 το περνεις με 84 δολαρια.Η πληρωμη μεσω paypal μου βγηκε 68

 

Το σιτε ειναι γνωστο στο κοινο και ποιο πολυ στη Ρωσια.Οποτε ειναι αξιοπιστο γενικα και εχει και φωτο χρηστων απο της παραλαβες του

 

Εγω το πηρα σημερα και ελπιζω να το χω σε κανα μηνα για τα χρηστουγεννα.

άμα γραφτείς στο newsletter που έχουν, σου στέλνει κουπόνι για 6% off και βγένει στα 65,39€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κι εγω σημερα με δικια μου πρωτοβουλια ομως καθως ηταν 5 μερες στα ελτα και ειπα να παω μονος μου να δω τι γινεται και τελικα μολις το πηρα ειδα πως ελεγε πανω στο κουτι ειδοποιηση 12/11..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο που δε μου το εχει βγαλει ακομα στο ελληνικο ελτα;;

 

Να οι ημερομηνιες μου..

 

Κανεις γιαυτο; (σελιδα 11 post 163 οι ημερομηνιες..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!

 

ΉΡθε και η σειρά μου να πάρω το ταμπλετάκι!

 

Έχεις κάποιος κουπόνι γιατί το αρχικό δεν δουλεύει;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!

 

ΉΡθε και η σειρά μου να πάρω το ταμπλετάκι!

 

Έχεις κάποιος κουπόνι γιατί το αρχικό δεν δουλεύει;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Με λίγα παραπάνω αγοράζεις αυτό http://www.insomnia.gr/topic/463359-/ που έχει καλύτερη ανάλυση...

 

Αποστολή από το Pipo S1 με τη χρήση Forum Runner

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα παραπάνω αγοράζεις αυτό http://www.insomnia.gr/topic/463359-/ που έχει καλύτερη ανάλυση...

 

Αποστολή από το Pipo S1 με τη χρήση Forum Runner

 

Ωραίος.

 

Το πρόβλημα είναι ότι θα ήθελα και gps αλλά μετά ανεβαίνει η τιμή. Και μετά θα ήθελα και κάτι άλλο κλπ κλπ :-D

 

Μάλλον θα το τσιμπήσω το iCou. Αν και σκέφτομαι να περιμένω μέχρι Δεκέμβρη μήπως και βγει καμία καλύτερη προσφορά λόγω χριστουγέννων.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωραίος.

 

Το πρόβλημα είναι ότι θα ήθελα και gps αλλά μετά ανεβαίνει η τιμή. Και μετά θα ήθελα και κάτι άλλο κλπ κλπ :-D

 

Μάλλον θα το τσιμπήσω το iCou. Αν και σκέφτομαι να περιμένω μέχρι Δεκέμβρη μήπως και βγει καμία καλύτερη προσφορά λόγω χριστουγέννων.

 

Ευχαριστώ.

 

8 δολλαρια ειναι..... Αν δεν ειχα παρει το Pipo αυτο θα αγοραζα.....

Μετα για να παρεις κατι καλυτερο θελεις αρκετΑ περισσοτερα.....

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Forum Runner

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι πρεπει να κανει.

 

Βεβαια παιρνεις απο κινα (ebay) με ~1.1 ευρω και καλωδιο mini-hdmi-> hdmi 1.5 μετρο με ~1.9 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...