Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ξεμεινε απο μπαταρια.

Το εβαλα να φορτισει, και με το που εμφανισε το λογοτυπο στην οθονη καταλαθος εβγαλα το καλωδιο ρευματος με αποτελεσμα να κλεισει με τη μια.

 

Απο τοτε ειναι νεκρο, δεν αναβει, δεν αναγνωριζεται, τιποτα. Μονο το κοκκινο λεντ φορτισης αναβε. Το αφησα ολο το βραδυ να φορτισει (σημερα το βρηκα σβηστο), αλλα το tablet εξακολουθει να μην αναβει.

 

Το σωζουμε καπως?  :fear:  :fear:  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δοκίμασες να το κάνεις reset;

 

Αλλιώς η έσχατη λύση είναι να το ανοίξεις, να ξεκολλήσεις με ένα κολλητήρι το κόκκινο καλώδιο της μπαταρίας για ένα λεπτό και μετά να το ξανακολλήσεις

http://www.slatedroid.com/topic/38865-dead-pipo/page__view__findpost__p__471674

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο Link.png Site: http://www.posten.se/en/Pages/home.aspx">Posten.se σήμερα μου βγάζει "

500 - Internal Server Error"

και στα δυο ID! εσάς εμφανίζει τίποτα?

 

Όντως δεν δουλεύει εδώ και ώρες. Μην απελπίζεσαι όμως... Πήγαινε εδώ: http://www.posten.se/tracktrace/TrackConsignments_do.jsp?lang=GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δεν δουλεύει εδώ και ώρες. Μην απελπίζεσαι όμως... Πήγαινε εδώ: http://www.posten.se/tracktrace/TrackConsignments_do.jsp?lang=GB

Βρε δεν απελπίζωμαι :P απλός πότε θα έρθει δε ξέρω :( το μόνο που μου γράφει είναι αυτό

8 Dec και το τάμπλετ 20 Dec "Posten, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους παιδιά! με υγεία και χαρά πάνω από όλα!

Μόλις σήμερα μου έδειξε στο ελτά
"ΚΔ αεροδρομιο - αντηκειμενο σε συσκευασια"

 

28/11/2012 η παραγγελία δύο τάμπλετ και θήκες
05/12/2012 μου έδωσαν ID μόνο για τις θήκες λέγοντας μου ότι δεν έχουν τάμπλετ να μου στείλουν!

8/12/2012 μου έβγαλε στο posten.se ότι στάλθηκαν οι θήκες!

11/12/2012 ή 12/12/2012 :P δε θυμάμαι ακριβώς! μου έδωσαν ID για τα ταμπλετ!

20/12/2012 έγραψε το posten.se ότι τα έστειλαν!
1/1/2012 έβγαλε στο ελτά "Τρίτη, 1 Ιανουάριος 2013 10:52:30 πμ - ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αντικείμενα σε Συσκευασία"
                                          "Τρίτη, 1 Ιανουάριος 2013 11:13:45 πμ  - ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αποστολή Συσκευασίας"

Η πλάκα είναι πως εγώ έχω δύο ID, ένα για τις θήκες και ένα για τα ταμπλετ!στο ελτά μου εμφάνισε μόνο το ID για τα τάμπλετ!Λογικά οι θήκες ακόμα δεν ήρθαν...!
:) Αυτά τα δικά μου νέα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους παιδιά! με υγεία και χαρά πάνω από όλα!

Μόλις σήμερα μου έδειξε στο ελτά

"ΚΔ αεροδρομιο - αντηκειμενο σε συσκευασια"

 

28/11/2012 η παραγγελία δύο τάμπλετ και θήκες

05/12/2012 μου έδωσαν ID μόνο για τις θήκες λέγοντας μου ότι δεν έχουν τάμπλετ να μου στείλουν!

8/12/2012 μου έβγαλε στο posten.se ότι στάλθηκαν οι θήκες!

11/12/2012 ή 12/12/2012 :P δε θυμάμαι ακριβώς! μου έδωσαν ID για τα ταμπλετ!

20/12/2012 έγραψε το posten.se ότι τα έστειλαν!

1/1/2012 έβγαλε στο ελτά "Τρίτη, 1 Ιανουάριος 2013 10:52:30 πμ - ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αντικείμενα σε Συσκευασία"

                                          "Τρίτη, 1 Ιανουάριος 2013 11:13:45 πμ  - ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αποστολή Συσκευασίας"

Η πλάκα είναι πως εγώ έχω δύο ID, ένα για τις θήκες και ένα για τα ταμπλετ!στο ελτά μου εμφάνισε μόνο το ID για τα τάμπλετ!Λογικά οι θήκες ακόμα δεν ήρθαν...!

:) Αυτά τα δικά μου νέα!

 

Προφανώς υπάρχει πρόβλημα με όλα τα φορτία που φύγαν 8 Δεκεμβρίου με το posten. Και το δικό μου τότε έφυγε αλλά κι άλλων ατόμων που ξέρω κι ακόμα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεμεινε απο μπαταρια.

Το εβαλα να φορτισει, και με το που εμφανισε το λογοτυπο στην οθονη καταλαθος εβγαλα το καλωδιο ρευματος με αποτελεσμα να κλεισει με τη μια.

 

Απο τοτε ειναι νεκρο, δεν αναβει, δεν αναγνωριζεται, τιποτα. Μονο το κοκκινο λεντ φορτισης αναβε. Το αφησα ολο το βραδυ να φορτισει (σημερα το βρηκα σβηστο), αλλα το tablet εξακολουθει να μην αναβει.

 

Το σωζουμε καπως?  :fear:  :fear:  :fear:

 

 

επαθα κατι παραπλησιω.

 

δευτερα μου ηρθε. ηταν στο 50% η μπαταρια. δεν πολυασχοληθω. κατι ψιλα. χθες οριακα να σβησει το βαζω να φορτισει με το καλωδιο του αλλα με φορτιστη απ το galaxy tab που εχω. τελικα δεν ειχε φορτισει και δεν αναβε. ωπα λεω μπλεξαμε.

βαζω τον κανονικο φορτιστη αλλα και παλι τιποτα. βλεπω την απαντηση που σου ειπε ο panospc λεω να δοκιμασω τι παιζει.

καταφερνω να ανοιξω το καπακι χωρις ζημιες, ψαχνω να βρω τα κολητηρια αφαντα. φακ καπου τα δανεισα δεν θυμαμαι.

και οπως ειναι ξεκουμπωτω το βαζω με το καλωδιο φορτισης στο pc ετσι λεω μηπως. και ΑΝΑΨΕ.

τι να πω. το δοκιμασες μηπως γλυτωσεις την ολη διαδικασια ?

 

επισης κατι που ειδα μολις τωρα. ο μαμισιος φορτιστης εδω εχει αναμενο το led του δεν φορτιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα απο focalprice δεν εστειλαν φορτιστη, εχω παρει αλλον.

Θα το δοκιμασω κι αυτο, εως τωρα δεν ειχα χρονο ν ασχοληθω...

 

Σ ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις ανοιξει? Η μπαταρια πως ειναι? Μπορεις πχ να τη βγαλεις να την πας σε ηλεκτρολογαδικο να την μετρησουν (ή αν μπορεις να την μετρησεις ο ιδιος) μηπως εχει πεσει πολυ? Γιατι διαβαζω κατι για κολλησεις.

Επισης αν ειναι ευκολο να βγει και ειναι οντως πεθαμενη κοιτα μηπως σε συμφερει να βαλεις αλλη μεγαλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι να ειναι πεθαμενη? Μια χαρα δουλευε, απλα την αφησα και τελειωσε εντελως και μετα με το που πηγε να αναψει το εβγαλα απ το ρευμα κατευθειαν καταλαθος...

 

Δε το ανοιξα ακομα, μαλλον αυριο-μεθαυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...