Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks, αλλά η παραγγελία θα περιλαμβάνει μόνο το S1 οπότε είμαι στα 83$

Στο Banggood με τον κωδικό: b185f7 (Banggood facebook fans), θα έχεις έκπτωση 5%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο Banggood με τον κωδικό: b185f7 (Banggood facebook fans), θα έχεις έκπτωση 5%.

 

Thanks! Μόλις παράγγειλα! Banggood +b185f7 = 78,84$

 

Νομίζω πως είναι νέο all time low :P

 

και μάλλον καλή περίπτωση για όποιον δεν πρόλαβε την προσφορά του DX.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε και σε εμενα το ανοιξαν παιζει να ειναι στανταρ αυτη η διαδικασια ειναι στο κινεζικο αεροδρομιο. πιστευω πως το κακο θα ειναι να μας το ανοιξουν εδω οχι εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα μηνημα στο focal για να μου πουν και αυτοί.. Εμένα αυτό που με ανησυχεί παιδιά είναι επειδή τους είχα πει να γράψουν μικρότερη τιμή να μην δημιουργιθει κανένα πρόβλημα τώρα που το άνοιξαν και το είδαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο εδώ τελωνείο θα έχει θέμα με την τιμή αν ανοιχτεί το δέμα, όχι στο κινέζικο.

 

το δικό μου στο track&trace το βγάζει opening σε 2 διαφορετικά τελωνεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά συγκεντρωθείτε λίγο ,πάντα γράφει opening πριν σταλεί από το ταχυδρομείο τους.

Ακόμα δεν έχει φύγει από κίνα ,κάτσε να φτάσει ελλάδα με το καλό και τότε ανησυχείς για το τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

βλέπω στη σελίδα της pipo αγγλικό firmware με ημερομηνία 21/12, την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

http://pipo.cn/En/index.php?m=Product&a=show4&type=2&id=233

 

Την περασα εγω. Λυνει το προβλημα του επιπεδου μπαταριας και δυναμωνει και το ηχειο. Γραφουν αναλυτικα τις διορθωσεις απλα εγω αυτες προσεξα γιατι ειναι της αδερφης μου κ το ειχα για 2 ωρες μονο ωστε να της περασω την καινουργια. Λενε και για την οθονη κατι αλλα δεν ειχα μετρο συγκρισης να κρινω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια λεω να παρω και γω το s1 με το κουπουνι απο το Banggood..Ειναι αξιοπιστο το site?

Θεωρείται από τα γνωστά κινεζομάγαζα..

Μικροπράγματα που έχω παρει ήρθαν χωρίς πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστω.Κατι αλλο που πρεπει να προσεξω σε σχεση με την αποστολη? Πρεπει να τους πω να μου του στειλουν ως Gift ή να φαινεται καποια χαμηλωτερη τιμη για να μην περασει τελωνιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...