Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε εγω στις 17/10 το παραγγειλα.

Δεν περιμενω να ερθει πριν τις 10/11...

 

17/10 το παράγγειλα & εγώ , 19/10 μου λέει shipping date απο εκεί & πέρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση !!!

Δοκιμάστε & εσείς εδώ http://www.17track.net/IndexEn.html μήπως βρείτε πληροφορίες για τα δικά σας...

Το http://intmail.183.com.cn/item/itemStatusQuery.do?lan=0 λειτουργεί με τις ώρες του & δεν μου φαίνεται & πολύ αξιόπιστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Amber Alert, βρήκα χαρτάκι απο το ταχυδρομείο , υπάρχει περίπτωση να είναι το τάμπλετ (περιμένω και άλλα απο αλλού), αύριο θα περάσω απο εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε εδω https://www.globalma...al-asia/traceit και βαλε τον 8ψηφιο αριθμο σου στο κατω κουτακι.

 

Α... τώρα κάτι γίνεται, εγω τον έβαζα στην αρχική σελίδα εκεί που λέει "Track Your Shipment"

 

Τώρα έβγαλε τα ίδια με τα δικά σου:

 

22.10.2012 SG Order Submitted Order submitted online and Items would be picked up or dropped off in DGM for processing.

28.10.2012 SG Received & Dispatched Processed in the DGM mail terminal

29.10.2012 GR Not Available No further track event is available for this item. Please check with the destination country Post Office for more information.

 

Να 'σε καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Amber Alert, βρήκα χαρτάκι απο το ταχυδρομείο , υπάρχει περίπτωση να είναι το τάμπλετ (περιμένω και άλλα απο αλλού), αύριο θα περάσω απο εκεί :)

Μην ξεχασεις να μας ειδοποιησεις!

Να 'σε καλά!

Τιποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα κι εγω τους 8 αριθμους στο δευτερο κουτάκι και μου βγαζει μηνυμα :No items found for query

Η παραγγελια στο φοκαλ μου λεει shipped 10/19/2012 18:13:43.

Γιατι δε μου βγαζει αποτελεσματα το tracking?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημερα παιδια τελικα τι ειναι το dhl globalmail?η κλασσικη dhl?αν ναι την βααψαμε.Παρελαβε καποιος?

 

Δεν εχω ιδεα...

Οι υπηρεσίες DHL Global Mail δεν περιλαμβάνουν προσωπικές ή μικρού όγκου αποστολές.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολη την παρεα...

Ειχατε κανενα νεοτερο με τις αποστολες σας???

Εμενα δεν εχει φανει ακομα η αποστολη στο "κινεζικο ελτα"...

Αρχιζω να πιστευω οτι ο κινεζος αργησε κατα πολυ απο την ημερομηνια που μας ειπε να τα ταχυδρομησει...

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Bump.

Πέμπτη πλέον και δεν βλέπω κίνηση. Σε κανέναν δεν έφτασε;

Εμένα ήρθε κάτι άλλο που περίμενα εδώ και 1.5 μήνα από ebay, οποτε τουλαχιστον οι υπηρεσιες των ΕΛΤΑ λειτουργουν ακομη...

Επισης δεν μπορω να βρω καπου τη συνεχεια του track id αφοτου εφτασε ελλαδα το δεμα. Σε πολλες περιπτωσεις λειτουργουσε αυτο του ΕΛΤΑ με το ιδιο track id (ΧΧΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΧΧ), όπου Χ= γραμμα, και Ν= νουμερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...