Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Σε American truck μπορώ να βάλω κάποιο mod για scania, Mercedes και όλα τα ευρωπαϊκά μοντέλα

Αλλά θα ήθελα και για το euro truck simulator

Δώστε λινκ για κάνα καλό και ασφαλές σιτε να μην μου έχει ιούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα ένα

Για να παίζω με αυτές τις νταλίκες πρέπει να τις αγοράσω η να τις επιλέξω μέσα από το παιχνίδι?

Ανεβαίνουν και τα χρήματα με το mod?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς μήπως πως μπορώ να βάλω κάποιο mod το οποίο να είναι τα βενζινάδικα ελληνικά;  έχει πάρα πολλά τέτοια mods αλλά κανένα που έβαλα δεν δούλεψε, και επίσης θέλω και το mod που όταν τρακάρεις κάπου διαλύετε η νταλίκα τελείως το έχω δει ότι υπάρχει άλλα δεν μπορώ να το βρω  η εκδοση που εχω τωρα (1-9-24-1-S) και μαζει εχω βαλει και χαρτη μεσα tsm 4.5 αν δεν κανω λαθος και τα brutal γραφικά και ελληνικές εταιρείες και το παιχνίδι έγινε άπιαστο πλέον, και με ελληνικό χάρτη   αλλα θελω και αυτα τα mods να βαλω ας βαλω αυτα και μετα να δουμε πως θα βαλω και το scandinavia maps μπανει με αυτη την εκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πως βαζω τις ελληνικες εταιριες?

υπαρχει κανενα mob για να ακουγονται η νταλικες τουρμπατες?

 

Δεν μπορώ να παίξω με κανένα μοντ γιατί κάτι γίνεται και χάνω και τα save

Επεξ/σία από jason97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήμερα σε όλους αγόρασα μια τιμονιερα και την συνδεσα με το euro truck αλλα τα πεταλια δεν δουλευουν ουτε ο λευγες μηπως ξερει καποιος τι πρεπει να κανω για να τα αναγνωρίσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους πείρα χθες μια τιμονιερα cliptech gt-04  και θα ήθελα μια βοήθεια για το συγκεκριμένο παιχνίδι χρειάζονται συγκεκριμενες ρυθμίσεις? γιατι  το γκάζι ειναι πολύ απότομο και το τιμόνι δεν στρίβει πολύ συνχρονισμενα , παρακαλώ τα φώτα σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους πείρα χθες μια τιμονιερα cliptech gt-04  και θα ήθελα μια βοήθεια για το συγκεκριμένο παιχνίδι χρειάζονται συγκεκριμενες ρυθμίσεις? γιατι  το γκάζι ειναι πολύ απότομο και το τιμόνι δεν στρίβει πολύ συνχρονισμενα , παρακαλώ τα φώτα σας :)

Χωρίς να ξέρω την συγκεκριμένη τιμονιέρα. Παίζει το γκάζι και το φρένο να είναι "κουμπιά". Δηλαδή να ενεργοποιούνται πχ στο μισό πάτημα τους στο 100% και να μην πηγαίνει αναλογικά με το πόσο έχει πατηθεί. Να μην το παίρνει για σκανδάλη δηλαδή αλλά για απλό κουμπί. Ίσως γι αυτό να είναι πολύ απότομο το γκάζι όπως λες. Για να το τσεκάρεις μπορείς να δεις στον πίνακα ελέγχου στις συσκευές στο calibration. Αν πατάς την σκανδάλη και φαίνεται η δύναμη που το πατάς σε έναν άξονα είσαι οκ και απλα χρειάζεσαι ρυθμίσεις sensitivity ίσως. ΑΝ όμως πατάς γκάζι και φαίνεται ότι πατάς απλό κουμπί, δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι αυτό.. Θα είναι σαν να πατάς το W πχ στο πληκτρολόγιο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά στο control panel το μόνο που μου διχνει ειναι ειναι το γκαζι σαν κουμπι δεν εχει αλλο calibration το μονο που διχνει να κουνιέται ειναι το τιμονι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά στο control panel το μόνο που μου διχνει ειναι ειναι το γκαζι σαν κουμπι δεν εχει αλλο calibration το μονο που διχνει να κουνιέται ειναι το τιμονι 

Φίλε μου αν σου δείχνει ότι το γκάζι  είναι κουμπί νομίζω δεν μπορείς να το φτιάξεις, κι έχει να κάνει με την τιμονιέρα. Είχα παρόμοια εμπειρία με χειριστήριο..

Calibration για το τιμόνι δεν μπορείς να κάνεις μέσα στο παιχνίδι? Εννοείς ότι πρώτα στρίβεις το τιμόνι και μετά στρίβει στο παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι στριβει κανονηκα το τιμονι απλα δεν ειναι τοσο συνχρονησμενο δηλαδη αν πχ το στριψο τερμα στροφη το τιμονι στο παιχνιδι εχει στρίψει ειδη  εχει κάποιες ρυθμίσεις στα options του παιχνιδιού βέβαια αλλα δεν ξερω πως να τις βαλω για να συνχρονιστει σωστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...