Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάμποσο καιρό να παίξω, οπότε δεν είμαι βέβαιος τι παίζει αυτή τη στιγμή με τα mods. Όσα χρησιμοποιούσα τα έχω αναφέρει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μετα το μεγαλο update μου βγαζει σφαλμα λογω των Mods.Δεν ειναι συμβατα και εαν τα βγαλω συνεχιζει να βγαζει σφαλμα.Προσπαθησα να κατεβασω τις αναβαθμισμενες εκδοσεις αλλα δεν καταφερα κατι.Εσεις τι κανετε σε τετοιες περιπτωσεις;Σκεφτομαι να το ξαναξεκινησω απο την αρχη αλλα εαν παρει παλι κανα update και μου σκισει τα save να το βρασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μετα το μεγαλο update μου βγαζει σφαλμα λογω των Mods.Δεν ειναι συμβατα και εαν τα βγαλω συνεχιζει να βγαζει σφαλμα.Προσπαθησα να κατεβασω τις αναβαθμισμενες εκδοσεις αλλα δεν καταφερα κατι.Εσεις τι κανετε σε τετοιες περιπτωσεις;Σκεφτομαι να το ξαναξεκινησω απο την αρχη αλλα εαν παρει παλι κανα update και μου σκισει τα save να το βρασω.

 

1 mod είναι μη συμβατό. Απενεργοποιείς 1-1 κ βλέπεις με ποιο τραβαει σκαλωμα. Αν ειναι αυτο με το χαρτη, μονοδρομος η εκκινηση νεου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή περιμένεις μέχρι να βγει νέα έκδοση για το mod που "σκάει", που να συνεργάζεται με το τελευταίο patch. Όλα τα μεγάλα mods βγάζουν άμεσα τέτοιες αναβαθμίσεις. Για τα υπόλοιπα ποτέ δεν είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιο mod για ζάντες/λάστιχα κλπ;

δοκίμασα μερικά αλλά δεν δουλεύουν,ενω μπαίνουν και φαίνονται ενεργοποιημένα πάω στο κατάστημα και δεν τα βλέπω κάπου.

πέρασα ενα mod με 1800ΗΡ στο FH16 και φεύγει για πλάκα :Ρ

επίσης υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει τα παντα.Εχω δοκιμασει 1-1 και παλι σκαει.Μαλλον χαρτης μου την κανει αλλα και με καθαρο save παλι δεν φορτωνει.Πραγματικα βαρεθηκα να ψαχνω.Εσεις ποια Mod χρησιμοποιητε στην νεα εκδοση;Πραγματικα βαρεθηκα να ψαχνω ολο το νετ να δω τι παιζει και τι οχι.Μια χαρα επαιζα τοσες ωρες παιχνιδιου και με το νεο Update μου τα @$@@$ ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια μαγαζιά αυτού του είδους σου στέλνουν τον κωδικό με email. Άλλα στον εμφανίζουν την ίδια στιγμή που γίνεται η αγορά (πχ. G2A.com), αλλά τον στέλνουν και με email άρα είτε έτσι είτε αλλιώς θα πάρεις τον κωδικό σου. Τον εξαργυρώνεις στο Steam, κατεβαίνει το παιχνίδι, κατεβάζεις τα πρώτα μεγάλα mods (βλ. TSM και ρώσικο χάρτη) και παίζεις. Σιγουρέψου μόνο ότι οι εκδόσεις των mods είναι σίγουρα συμβατές με το τελευταίο update, για να μην έχεις κρασαρίσματα και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να δημιουργήσεις λογαριασμό στο site ή να μπεις μέσω facebook. Όταν κάνεις την αγορά μετά από λίγα λεπτά θα μπεις στο προφίλ σου. Στον πίνακα ελέγχου θα δεις ένα πράσινο εικονίδιο όπου γράφει παιχνίδια. Θα σου εμφανίσει το παιχνίδι και δεξιά θα δεις να γράφει game key εμφάνιση. Θα το πατήσεις και θα σου εμφανίσει το κλειδί. Μετά πας στο Steam & κάτω αριστερά θα δεις προσθήκη παιχνιδιού. Θα το επιλέξεις και μετά θα πατήσεις προσθήκη προϊόντος στο Steam. θα βάλεις το key και έτσι θα το ενεργοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...