Προς το περιεχόμενο

LG Nexus 4 smartphone και Nexus 10 tablet επίσημα από τη Google


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οfftopic: Σε πληροφορώ οτι εχω παρει πολυ εγκωμιαστικα σχολια τοσο για το design οσο και απο τις λειτουργιες του s3 μου και μάλιστα απο πολύ ωραίες κοπέλες γνωστές μου. Βεβαια τα σχολια μπορει να κρύβουν και μια συμπάθεια προς τα εμένα δεν ξερω χαχαχα :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα περίμενα από τις γυναίκες να 'χουν άποψη για το design ενός τηλεφώνου.. :P

 

Π.χ. στο gsmarena έχει πάρει 6.9 στον τομέα του design, αν και δε λέει τίποτα από μόνο του αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε, στέκει αυτό; Νομίζω πως το χρώμα του φόντου δεν παίζει ρόλο, αν η φωτεινότητα παραμένει η ίδια.

 

Υπάρχει η θεωρία αλλά δε ξέρω κατά πόσο ισχύει, δε το έχω ψάξει καθόλου.. αλλά υπάρχει αυτό πάντως blackle.com :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πλάκωσαν 2 εξυπνοπούλια στις αγγελίες και πάνε να βγάλουν 150-200€ καθαρό κέρδος :-)

 

nexus 4 8gb για 450+ euro, TROLOLOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρώματα είναι ανάλογα ενός IPS panel. Πιο κοντά στην πραγματικότητα και όχι τόσο εντυπωσιακά και saturated.

 

Προσωπικά είναι ένας απ' τους λόγους που θέλω τη συγκεκριμένη συσκευή. Προτιμώ την IPS από τη Super AMOLED.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω τι "πρόβλημα" υπάρχει στο πόσο το κοστολογεί ο καθένας και τι πόσο ζητάει σε μια αγγελία...

Νομίζω οτι υπάρχει η ενημέρωση και η ικανότητα απο τον καθένα μας να κάνει τις επιλογές που θέλει/πρέπει...

 

Όταν η Vodafone κοστολογεί το SGiii 650 ευρώ και στο Σκρούτζ το βρίσκεις 200 ευρώ κάτω ...δεν μιλάει κανείς για την Vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...