Προς το περιεχόμενο

Star Wars: Episode 7 [2015]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την είδα τελικά. Νταξει, βλέπεται ευχάριστα, ας πούμε εγώ που δε πολυθυμόμουν το 4 δε με χάλασε τόσο... (αν με πιάνετε)

Βέβαια υπερβολικά παιδικό/επιφανειακό, όπως αναμενόταν βέβαια. Ο Kylo Ren έχει ενδιαφέρον σα χαρακτήρας και η όλη ιστορία του, οι υπόλοιποι κάπως αδιάφοροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cad-20151223-e88ef.png

 

Συμφωνώ ειδικά με την τελευταία παράγραφο.

ειδικά αυτό το τελευταίο, ακριβώς αυτό! βγήκαμε και είπαμε "ε ένταξη η αρχή είναι ΙΣΩΣ τα επόμενα να είναι καλύτερα"

p.s prequel haters strike back!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστησε ο φιλος με τον οποιο θα πηγαινα. Εχει μεινει το εισητηριο του για σημερα στις 9 στο village φαληρου απλη προβολη. Υπαρχει κανενας που να ενδιαφερεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστησε ο φιλος με τον οποιο θα πηγαινα. Εχει μεινει το εισητηριο του για σημερα στις 9 στο village φαληρου απλη προβολη. Υπαρχει κανενας που να ενδιαφερεται;

Ναι, αλλά μια ερώτηση πρώτα. Όταν ακούς τη λέξη "Τόξο", τί σου έρχεται στο μυαλό;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα τελικά. Νταξει, βλέπεται ευχάριστα, ας πούμε εγώ που δε πολυθυμόμουν το 4 δε με χάλασε τόσο... (αν με πιάνετε)

Βέβαια υπερβολικά παιδικό/επιφανειακό, όπως αναμενόταν βέβαια. Ο Kylo Ren έχει ενδιαφέρον σα χαρακτήρας και η όλη ιστορία του, οι υπόλοιποι κάπως αδιάφοροι.

Ποτε προλαβες και το ειδες?

ειχε πρωινη προβολη? :P

 

το ειδα εγω στην εξτρα προβολη που βαλανε στο βιλατζ στις 13.30

εγω με 2 φιλες μου και αλλοι 30 αντρες μεσα...

 

μου αρεσε πολυ

η σκηνοθεσια ηταν απιστευτη, ο JJ εκανε τρομερη δουλεια

Στο σινεμα πανικος με το που εμφανιστηκαν οι τιτλοι αρχης...ουρλιαχτα και κραυγες.

 

Βεβαια στο σεναριο επασχε λιγο, δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο, απλα ηταν ενα ρομαντικο- φλασμπακ στους ηρωες του 4,5,6 με απιστευτο μεν τροπο που σε εκανε να δακρυσεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...