Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με γάτες...


traganeus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πο ρε π^ύστη μου, κάνατε το τόσο τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο.

 

ΝΑΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙ. Θα τσιμπηθεί και θα ζήσει. Δεν θα της καρφωθεί!!!! Θα είναι κολλημένο στην ταβλα, θα πάει να πατήσει και θα τσιμπηθεί. Πείτε μου άλλη λύση να απαλλαγώ απο το πρόβλημα χωρίς να της τσιμπήσω το ποδαράκι της μωρέ μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο traganeus δεν μπαινει σε ξενα σπιτια απο το παραθυρο και την αραζει στους καναπεδες.Αντε,με τα παλιογατα...

 

 

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

 

 

πλακα κανω,μην παρεξηγηθω

 

 

Traganeus κανε αυτο με το λεμονι,η αλλιως βαλε ενα βιντεο στο youtube με σκυλια να γαβγιζουν και βαλτο στο replay για οσο θα λειπεις απο το σπιτι.

 

 

Α,και επανεξετασε τι σημαινει ο ορος φιλοζωος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις λαλουν και δυο χορευουν.... αυτά τα ζώα καθημερινα πρέπει να αμυνθούν για την ζωή τους με άλλα γατια και επίσης να ψάξουν για τροφή αλλά οκ μωρε απλά θα τσιμπηθουν και θα κουτσαίνουν δεν τρέχει τίποτα..... για να μην πω οτι είναι πράνομο να πληγώνεις ζώα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις λαλουν και δυο χορευουν.... αυτά τα ζώα καθημερινα πρέπει να αμυνθούν για την ζωή τους με άλλα γατια και επίσης να ψάξουν για τροφή αλλά οκ μωρε απλά θα τσιμπηθουν και θα κουτσαίνουν δεν τρέχει τίποτα..... για να μην πω οτι είναι πράνομο να πληγώνεις ζώα...

Κάνε μου μήνυση.

 

Και δεν είμαι φιλόζωος τότε, απλά γουστάρω τα σκυλιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπάμε για αρχή Χίο. Τraganeus μέσα στη χώρα ή αλλού?

Στην Απλωταριά πάντως δε κυκλοφορεί τίποτε :P

Όσο για τις γάτες ο Τιμον στο 7ο ποστ σου έγραψε και γ@μώ τις λύσεις. Ούτε κακό θα τους κάνεις ε και δε νομίζω να σε ξαναενοχλήσουν. Απεχθάνονται το νερό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταγγελίες εδώ στον αλήτη που δεν γουστάρει τις αδέσποτες γάτες στο σπίτι του 698047016

 

Aγαπάμε για αρχή Χίο. Τraganeus μέσα στη χώρα ή αλλού?

Στην Απλωταριά πάντως δε κυκλοφορεί τίποτε :P

Όσο για τις γάτες ο Τιμον στο 7ο ποστ σου έγραψε και γ@μώ τις λύσεις. Ούτε κακό θα τους κάνεις ε και δε νομίζω να σε ξαναενοχλήσουν. Απεχθάνονται το νερό :-)

 

δεν βολεύει το νερό. Θα πρέπει να έχω stand by ενα γουβά συνέχεια και να κάνω χάλια το σπίτι. Στον κήπο μένω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλόζωος είμαι οσο δεν πάει, αλλα τις γάτες δεν τις χονεύω.

 

Κανένα σοβαρό άτομο επίσης. Εξαιρώντας τα κουνούπια που είναι ορθογραφικό λάθος, η γάτα είναι το μόνο ον που δε γουστάρω.

 

Σαν τις περισσότερες γυναίκες, κουτοπόνηρες, καλοπερασιάρες, δεν δίνουν αλλά μόνο παίρνουν, έχουν "πλάκα", είναι όμορφες, θα έρθουν στην δύσκολή σου στιγμή να σου τριφτούν για να χαϊδευτούν οι ίδιες, και όταν τα πράγματα χειροτερεύουν σπάνε απ' το παράθυρο και πάνε να τριφτούν αλλού. Πόσα κοινά..

 

Σκύλος, ότι καλύτερο έχει δημιουργήσει ο Πούστης.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μου μήνυση.

 

Και δεν είμαι φιλόζωος τότε, απλά γουστάρω τα σκυλιά.

ψοφο στα γατια!!!!!!!!!!!!τι πινεζες ρε φιλε παρε ενα αεροβολο και αρχινα τη σκαμποβολη.

ΝΑΙ ΡΕ ΔΕ ΧΟΝΕΥΩ ΤΑ ΓΑΤΙΑ!!!!

ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ?

ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΠΕΙΤΗ ΜΑΜΑΣΟ?

παρε ΕΔΩ------------>>>>>>698047016

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...