Προς το περιεχόμενο

Dell XPS 12: Το υβριδικό laptop με την περιστρεφόμενη οθόνη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μεγάλε φιγούρα δεν κάνω όταν αγοράζω ένα προϊόν που μου αρέσει' date=' ότι ο κάθε καγκουρας έχει ένα iPhone και twittάρει ειναι άλλο θέμα.

Δεν πιστεύω πως ειναι πρωτοποριακό το να στριφογυρίζει η οθόνη σαν παιδική χαρά, και μην κριτικαρεις λες και είσαι ο έξυπνος εδώ γιατί μου τη δίνουν κάτι τέτοια......[/quote']

 

Δε ειμαι μεγαλος!

Ειμαι,απλα ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!

Γ'αυτο μη με ξανα προσβαλεις,ετσι!!!

Φιλικα!

Οεο!!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
χωρίς νέα καινοτομία.

 

σαν τα posts σου μια φάση, πιο κλισέ πεθαίνεις...

 

btw υπάρχει και παλιά καινοτομία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μου αρέσουν τα υβριδικά, ο συγκεκριμένος μηχανισμός flip είναι τόσο καταπληκτικός όσο και μοναδικός. Μπορεί πλέον να μην σου πέφτει το σαγόνι όπως στην πρώτη παρουσίαση του αλλά παραμένει ένας από τους πιο (αν όχι ο πιο) έξυπνους τρόπους αλλαγής laptop σε tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μου αρέσουν τα υβριδικά' date=' ο συγκεκριμένος μηχανισμός flip είναι τόσο καταπληκτικός όσο και μοναδικός. Μπορεί πλέον να μην σου πέφτει το σαγόνι όπως στην πρώτη παρουσίαση του αλλά παραμένει ένας από τους πιο (αν όχι ο πιο) έξυπνους τρόπους αλλαγής laptop σε tablet.[/quote']

 

Και από τους πιο βαρείς, να προσθέσω. Έξυπνο το φλιπ, δε λέω, αλλά αν το κρατάς στο χέρι όρθιος σε 10' θα σου φαίνεται ότι κρατάς desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα περιμενω ποτε θα αποφασησει να βγαλει και το AlienPad και ετσι μπορει να τιμησω καποιο κοματι της,ειτε με sli ειτε με cf υλοποιηση,δεν εχω προβλημα! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...