Προς το περιεχόμενο

Αγορά 27αρας Yamakasi


Sotosgl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

130 ευρώ είχε πληρώσει κάποιος από το thelab όταν η οθόνη του ήρθε με fedex. Τα 50 ευρώ ήταν φπα τα άλλα ήταν οι βλακίες που ζητάνε οι μεταφορικές εταιρίες ως εξοδα εκτελονισμού( έχω δει ως και 100 ευρώ κόστος σε κάποιες εταιρίες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

EMS REPAIR/GIFT και 100αρικο και είμαστε έτοιμοι.Αν ΚΑΙ με μερικούς πωλητές που μίλησα χρεώναν παραπάνω για EMS και έφαγαν άκυρο.

REPAIR? τι ειναι τουτο παλι? μηπως θες να πεις EMS Express? Σε 2 μερουλες θα πεσει αγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τρίτη επιλογή που μου δείχνεις δεν δουλεύει.

Κατά τα άλλα, θέλεις HDMI; αν ναι τότε πάρε την ακριβότερη, αν όχι την φθηνοτερη.

Αν θέλεις να κάνεις eyefinity ή το αντίστοιχο της Nvidia, θέλεις οποσδήποτε μια οθόνη με Dp, δεν έχω διαβάσει καμία υλοποίηση με HDMI.

Εδώ θα πήγαινα για την μικρότερη δυνατή τιμή, οπότε την πρώτη. Να θυμάσαι ότι καμία δεν δίνει σήμα πριν μπεις στα Windows, θέλεις και άλλη οθόνη για το Bios κτλ.

Πάντως όταν ξαναπήρα οθόνη 27' για τον αδερφό μου πήρα την εξής:

http://viewitem.eim....0738099654/item

Κανένα πρόβλημα και με αυτή.

Άλλη μια φορά το τονίζω, όταν θα επικοινωνήσεις με τον πωλητή ζήτα EMS Express και απόδειξη με τιμή ως 100 ευρώ.

 

Niko η Qnix που πηρες τελευταια, έχει φωτιζόμενο logo πανω αριστερά? ή οπουδηποτε αλλου οταν ειναι ανοικτή?

 

Ότι και καλά γύρισε από επισκευή ΚΑΙ ότι δεν είναι καινούργια η οθόνη.Και εμένα κινέζος μου το είπε για να γλύτωσω κερατιατικα.

 

Ποια πηρες τελικά? και απο ποιον seller?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει φωτιζόμενο Logo. Η οθόνη είναι όπως την βλέπεις στην σελίδα που έδωσα.

Πάντως αν εξαιρέσουμε το όνομα, η Qnix και οι Martix είναι ολόιδιες, μάλλον φασόν από "κινέζο" ( ή καλύτερα κορεάτη στην συγκεκριμένη περίπτωση).

όλες οι οθόνες που πήρα είναι από τον http://myworld.ebay.com/bigclothcraft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

non tempered την πηρα. 270 εσκασα, θα σας πω εντυπωσεις μολις παραλαβω.Παντως απο φορουμ διαβαζω οτι πολυ λιγοι ειναι αυτοι οι οποιοι εχουν προβληματα και ιδιαιτερα απο τον BCC seller που την πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...