Προς το περιεχόμενο

Amazon.de Cyber Monday week - 23-30/11/2012


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε μακελιο λεμε μπηκα σε λιστα αναμονης αλλα δεν το βλεπω

 

Γιατί ; αφου θα ακυρώσουν όλοι αν είναι για τον δίσκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και εγώ τον έβαλα στο καλάθι και τον έβγαλα αμέσως.

 

Μια απο τα ιδια, τον ακυρωσα πριν ενα μηνα απο το amazon.co.uk που εβγαινε τελικη 145ευρω, αν εσκαγε στα 120 το πολυ (με τα μεταφορικα) θα τον χτυπαγα. Δυστυχως ομως επειδη τους ξερω τους Γερμανους το περιμενα. Αντιγραφω απο το msn (το κανονικο, οχι αυτο του BF διπλα :P )

 

x : bad language

 

 

(8:30 πμ) matrixx x: 10 euro metaforika gia ton ssd oi malakes oi germanoi poy den einai oyte 200gr!!! eleos

(8:31 πμ) matrixx x: ase poy aytoi an thimasai einai ikanoi na petaksoyn mia ekptosi poy apo ta 165 na paei sta 148 px

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ τον πήρα ενώ τον είχα στο καλάθι.

 

Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι στο τέλος της διαδικασίας (πριν πληρώσω) μου έβγαζε την original τιμή ενώ στο cart έβλεπα κανονικά την έκπτωση. Είναι φυσιολογικό αυτό? Γιατί στο uk μια χαρά την έβλεπα την έκπτωση στο τέλος.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εξακολουθεί να είναι προσφορά; Θέλω να πω, δεν έχει καπου πιο φθηνά, ε;

 

Μια χαρά τιμή είναι για κάποιον που ήθελε οπωσδήποτε Samsung 830 256GB και θα τον έπαιρνε (τον δίσκο ρε!) έτσι κι αλλιώς τώρα.

Για κάποιον που θα τον ήθελε για «επένδυση» (γκουχ, γκουχ), σίγουρα δεν είναι καλή η τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, κάτι που έχω παρατηρήσει:

 

Πολλές φορές με το που τελειώνει η αντίστροφη, δεν εμφανίζει αμέσως το Προσθήκη στο καλάθι, με αποτέλεσμα να χάνουμε κάποιες προσφορές. Δική μου πατέντα. Ανοίχτε 3-4 παράθυρα του browser έχοντας το προϊόν φάτσα κάρτα, ώστε κάποιο από όλα να το εμφανίσει. Συμβαίνει. Στον ssd με 2 παράθυρα το ένα μου εμφάνισε αμέσως το κουμπί ενώ το άλλο δεν το εμφάνισε ποτέ. Δεν χάνετε τπτ να το δοκιμάσετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, κάτι που έχω παρατηρήσει:

 

Πολλές φορές με το που τελειώνει η αντίστροφη, δεν εμφανίζει αμέσως το Προσθήκη στο καλάθι, με αποτέλεσμα να χάνουμε κάποιες προσφορές. Δική μου πατέντα. Ανοίχτε 3-4 παράθυρα του browser έχοντας το προϊόν φάτσα κάρτα, ώστε κάποιο από όλα να το εμφανίσει. Συμβαίνει. Στον ssd με 2 παράθυρα το ένα μου εμφάνισε αμέσως το κουμπί ενώ το άλλο δεν το εμφάνισε ποτέ. Δεν χάνετε τπτ να το δοκιμάσετε

 

Μολις το εκανα και εχω 3 στο καλάθι :Ρ Δεν μου αρεσε η τιμή ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...