Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τέλη του μήνα θα ανέβω στο νησί οπότε 3-4 πραγματάκια που ήθελα θα τα πάρω από εκεί....η αλήθεια είναι πως μας κακοφαίνεται να δώσουμε 14.30 ευρώ για μεταφορικά μιας και μας είχε συνηθίσει φθηνότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι για γερές παραγγελίες ακόμα συμφέρει το μαγαζί, ίσως για παραγγελίες στο ύψος των +-60ευρώ αν σκεφτεί κανείς και τις περίπου 10 μέρες αναμονής τότε υπάρχει μια ξενέρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθώς ο Κύριος και χρόνια πολλά! Μην ασχολείσαι με τέτοια tablet φίλε μου. Δεν αξίζει ο κόπος για πολλούς λόγους. Εγώ με την σειρά μου θέλω να μάθω τις εντυπώσεις σας από τα ισοθερμικά που έχει το SD. Με ενδιαφέρουν για χειμερινά outdoor sport αλλά όχι στα χιόνια. Κάνουν δουλειά? 

 

Θα μου πείτε ότι έρχεται καλοκαίρι και εγώ σκέφτομαι για ισοθερμικά, και θα έχετε και δίκιο αλλά επειδή δεν παραγγέλνω κάθε μήνα καλύτερα να τα έχω μια ώρα αρχύτερα! 

  

 

       Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλους, αν και καθυστερημένα.

       Όσον αφορά την ερώτηση για το τάμπλετ, το έχω εδώ και 4 μήνες περίπου και όντως δεν είμαι ικανοποιημένος. Εκ των υστέρων θεωρώ πως άξιζε να περιμένω λίγο ακόμα και να δώσω 50-60 ευρώ παραπάνω για κάτι ανώτερο ποιοτικά. Να γράψω επίσης πως ό,τι ηλεκτρικό-ηλεκτρονικό έχω αγοράσει από SD, ήταν κατώτερο των προσδοκιών. Ας το λάβουν αυτό υπ'όψιν όσοι ενδιαφέρονται για τέτοια αγορά.

       Τώρα για τα ισοθερμικά έχω μόνο καλά λόγια, αλλά τα φθηνότερα ( CAMPRI) μου παρουσίασαν φθορά -ξέφτισμα,κόμποι- από τις πρώτες φορές που τα φόρεσα. Παρ'όλ'αυτά όχι κάτι τραγικό, τη δουλειά τους την κάνανε καλά και στην τιμή τους μπορείς να αγοράζεις καινούρια κάθε χρόνο, αν πάλι χρειάζεσαι κάτι που δεν θα το φοβάσαι, τα επώνυμα (H/H, NIKE,κτλ) είναι άριστα και ειδικά για τις ανάγκες σου.

 

 

 

      Επίσης εννοείται πως συνεχίζω την αποχή μέχρι νεωτέρας και συνιστώ, με σεβασμό σε όλους, υπομονή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αγορασει κανεις  παππουτσια για ποδοσφαιρο ?

 

θα ηθελα να μαθω εαν ειναι τα ιδια παππουτσια που κυκλοφορουν στην ελληνικη αγορα , οποτε να δοκιμασω σε ενα μαγαζι πχ το ταδε μοντελο της ΝΙΚΕ και εφοσον με κανει το 45 να παρω το 45 απο το SD ...

 

υπαρχει περιπτωση να εχουν διαφορες το δικο μας το 45 με το δικο τους ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν αγόρασα παππούτσια για ποδόσφαιρο αλλά απλά running NIKE shoes. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην είναι τα ίδια. 

 

Και εγώ τα δοκίμασα σε τοπικό κατάστημα της πόλης μου βεβαιώθηκα για το νούμερο, γιατί ακόμα και στην ίδια εταιρία το κόψιμο ανάμεσα στα μοντέλα της διαφέρει και έπειτα έκανα την παραγγελία μου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.Έβαλα παραγγελία σήμερα στο sportsdirect κ στο secure payment μου βγάζει το συνολικό ποσό με 30 ευρώ μεταφορικά(σωστά).Αλλά στο european road service μου γράφει 3600€.Ξέρει κανείς τι είναι αυτό?Βάζω κ φωτό

post-297432-0-49631500-1398850854_thumb.jpg

Επεξ/σία από ntinosg7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Έβαλα παραγγελία σήμερα στο sportsdirect κ στο secure payment μου βγάζει το συνολικό ποσό με 30 ευρώ μεταφορικά(σωστά).Αλλά στο european road service μου γράφει 3600€.Ξέρει κανείς τι είναι αυτό?Βάζω κ φωτό

 

     Μάλλον πάνε να βγάλουν από σένα τα σπασμένα από εμάς τους υπόλοιπους που απέχουμε .   :-D  :-)  :-D 

 

     Πέρα από την πλάκα, δε νομίζω πως χρειάζεται να ανησυχείς εφ'όσον γράφει στη χρέωση 28,99. Απλά τυπογραφικό λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα

 

θα σας πω και εγω την εμπειρια μου

 

καταρχην η παραγγελια ηρθε μετα απο 10 μερες (απαραδεκτο) με 15 ευρω μεταφορικα και αγορασα 2 πραγματα -  1 τσαντα και 1 ζευγαρι παπουτσια (βασικος-βασικοτατος λογος που αγορασα τα εν λογω παπουτσια ειναι οτι ειναι παναλαφρα, και το ξερω γιατι πιο πριν τα δοκιμασα σε μια φιλη μου)

 

εν ολιγοις 10 μερες αναμονη και 15 ευρω για δυο πραγματα νομιζω οτι ειναι ξεφτυλα

 

οσον αφορα τα προϊοντα, εμεινα πολυ ευχαριστιμενη (εννοω οτι ετσι οπως τα τσεκαρα ειναι αυτο ακριβως που περιμενα)

 

 

αγορασα αυτη την τσαντα:

http://www.sportsdirect.com/karrimor-urban-30-backpack-791128?colcode=79112824

 

ειναι πολυ ωραια, και εχει πρακτικες θηκουλες, και θηκη για λαπτοπ (για αυτο και την αγορασα), απλα η θηκη για το λαπτοπ θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο μεγαλη (σε υψος - σε πλατος καλη ειναι) - το λαπτοπ μου χωραει ακριβως και ειναι 15'' 

 

κατα τα αλλα επειδη τη δοκιμασα κατευθειαν, μεταφεροντας για ενα ολοκληρο απογευμα το λαπτομ μου στην πλατη, ειναι πραγματικα πολυ καλη και ξεκουραστη

 

επισης αγορασα αυτα τα walking boots:

http://www.sportsdirect.com/karrimor-dales-low-ladies-walking-shoes-187144?colcode=18714405

 

τα οποια τα εχει και σε αλλο χρωμα, και σε μποτακι ψηλο

 

λοιπον ειναι πολυ ελαφρια και παρα πολυ ανετα και το νιωθεις οτι σου δινουν ωθηση - επειδη εχει δοκιμασει τα ιδια και μια φιλη μου , σας ενημερωνω οτι και αυτη ειναι πολυ ευχαριστημενη 

 

οσον αφορα το νουμερο: προσωπικα εχω λιγο περιεργο νουμερο

στα all star φοραω 37,5 sta nike-salomon 38,5, sta teva 38 οποτε ειπα στα carrimor να παρω 38,5 για να ειμαι σιγουρη - και το νουμερακι μου βγηκε μια χαρα, και μαλιστα εχει και λιγο κενο το ποδι μου μπροστα, δηλαδη πιστευω οτι και το 38 να επαιρνα καλο θα μου ητανε (αλλα καλο ειναι να παιρνουμε μισο νουμερο παραπανω που δεν κανει μεγαλη διαφορα και ειμαστε και σιγουροι)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Μπήκα στο sportsdirect και δείχνει ότι η σελίδα έχει πέσει και θα επανέλθει - δε ξέρω από πότε να έχει πέσει.. εν τω μεταξύ, μπήκα στο προφίλ στο FB κι είδα τον τοίχο γεμάτο με αρνητικά σχόλια με αφορμή το γεγονός ότι έδιωξαν από 1 κατάστημα μία μαμά επειδή θήλαζε. Γράφουν όλοι λοιπόν ότι θα μπουκοτάρουν τα καταστήματα ενώ κάποιοι άλλοι κάνουν παράπονα για λάθος παραγγελίες κ.λ.π. Μήπως να γράψουμε κι εμείς εκεί για την αλλαγή του κόστους των μεταφορικών και την καθυστέρηση παράδοσης??? Θα κάνω την αρχή αμέσως τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Αδικαιολόγητη αύξηση μεταφορικών

-Αδικαιολόγητη αύξηση χρόνου παράδοσης

-Λάθη σε παραγγελίες

-Ακυρώσεις σε παραγγελίες και επιστροφή τους

-Δέματα σε άθλια κατάσταση

 

Όλα τα παραπάνω μέσα σε ένα δίμηνο..

Γιατί τέτοιο χάλι? Ξέρουμε αν άλλαξε χέρια η επιχείρηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...