Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα κι εγώ μια μίνι παραγγελία 60 ευρώ τελική. 2 σορτσακια nike , 2 καπελάκια lonsdaLe , 1 πετσέτα θαλάσσης , 1 πάγουρι slazenger 1 liter και 3 ζευγάρια κάλτσες everlast.

 

Αν αγόραζα από Ελλάδα και από κανένα ληστρικό τύπου inter και αλλά παρόμοια κάτω από 90 δύσκολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα κι εγώ μια μίνι παραγγελία 60 ευρώ τελική. 2 σορτσακια nike , 2 καπελάκια lonsdaLe , 1 πετσέτα θαλάσσης , 1 πάγουρι slazenger 1 liter και 3 ζευγάρια κάλτσες everlast.

 

Αν αγόραζα από Ελλάδα και από κανένα ληστρικό τύπου inter και αλλά παρόμοια κάτω από 90 δύσκολα

 

 

Ετοιμάζεσαι για την παραλία βλέπω!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι συμπληρώνω οτι λείπει :) . Τα σορτσάκια για το gym κανένα τρέξιμο . Ωραία φαίνονται τα nike στα 12 ευρώ.. τσεκάρετε τα.

 

Για πετσέτες δεν είχε τίποτα σπουδαίο για την παραλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι συμπληρώνω οτι λείπει :) . Τα σορτσάκια για το gym κανένα τρέξιμο . Ωραία φαίνονται τα nike στα 12 ευρώ.. τσεκάρετε τα.

 

Για πετσέτες δεν είχε τίποτα σπουδαίο για την παραλία.

Δωσε λινκ για τα sorts αν μπορείς. Επίσης τι μέγεθος παραγγειλες; ποσα kg & ύψος είσαι; Δεν είχα ποτε nike sorts γιαυτό ρωτάω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/nike-btf-shorts-mens-461019?colcode=46101922

 

1.76 74 κιλά Medium .. εχει και καλές κριτικές.

 

εδώ Ελλάδα αν έβλεπα το ίδιο 25 ευρώ θα το αγόραζα και θα έλεγα και ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεταγομαι και δηλωνω πως τα Nike σορτσακια ειναι παρα πολυ καλα ποιοτικα.....

Χρονια τα χρησιμοποιω και ειναι σκυλια....

Και για gym αλλα και για μαγουδακι....οτι προτιμαει κανεις!!!

Σιγουρα για 12 ευρω...δεν το συζητω...vfm

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα nike σορτσάκια με έχουν φοβίσει. Έχω ένα small που μου κάνει μια χαρά και τις προάλλες είχα παραγγείλει ένα medium μιας και έχω πάρει λίγα κιλάκια από τότε και δεν μου έκανε. Οπότε Prof_Chaos όταν σου έρθουν ενημέρωσε να μας πεις μιας και έχουμε σχεδόν τις ίδιες διαστάσεις αλλά 2-3kg παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/nike-btf-shorts-mens-461019?colcode=46101922

 

1.76 74 κιλά Medium .. εχει και καλές κριτικές.

 

εδώ Ελλάδα αν έβλεπα το ίδιο 25 ευρώ θα το αγόραζα και θα έλεγα και ευχαριστώ.

Ευχαριστώ πολύ, είμαστε στα ίδια κιλά και ύψος οπότε και εγω για medium είχα σκεφτεί. Θα περιμένω εντυπώσεις σου βέβαια πρώτα αφού τα παραλαβεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Πρίν κανω την πρώτη παραγγελία μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας :

Την παραγγελια στην στέλνουν με courrier σπίτι ή πας και την παίρνεις ο ίδιος απο ταχυδρομείο η σε καποιο γραφείο courrier; Μπορούν να συμβούν και τα δύο ανάλογα την επιθυμία του παραγγελιολήπτη;

 

Απ οτι βλέπω εχει μεταφορικά στα 15 ευρω + οτι παρεις ή μπορεί ν αλλάξει η τιμή των μεταφορικών;

Ρωταω για το πως υπολογίζεται το τλικό ποσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Πρίν κανω την πρώτη παραγγελία μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας :

Την παραγγελια στην στέλνουν με courrier σπίτι ή πας και την παίρνεις ο ίδιος απο ταχυδρομείο η σε καποιο γραφείο courrier; Μπορούν να συμβούν και τα δύο ανάλογα την επιθυμία του παραγγελιολήπτη;

 

Απ οτι βλέπω εχει μεταφορικά στα 15 ευρω + οτι παρεις ή μπορεί ν αλλάξει η τιμή των μεταφορικών;

Ρωταω για το πως υπολογίζεται το τλικό ποσο..

 

Η παραγγελία έρχεται σπίτι σου με courier. Σου δίνουν και tracking number ώστε να ξέρεις ανά πάσα στιγμή που βρίσκεται το δέμα σου.

 

Τα μεταφορικά ξεκινούν από 15€ και ανάλογα πόσα πράγματα θα βάλεις ανεβαίνουν. Πριν από το confirmation της παραγγελίας σου θα δεις και το συνολικό κόστος των μεταφορικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα σίγουρα παραδίδει η DHL. Έτσι γίνεται νομίζω και σε άλλες μεγάλες πόλεις. Αν είσαι σε κάποια επαρχεία, η DHL τα δίνει... σε άλλη εταιρεία κούριερ. Αν δεν είσαι σπίτι μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και να κανονίσεις να τα παραλάβεις με άλλο τρόπο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...