Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω ένα soviet κοντό μανίκι και ένα soulcal μάλλινο μακρύ μανίκι. και τα 2 πολύ καλή ποιότητα σε σχέση με άλλες μάρκες που έχω πάρει από τις 6 παραγγελίες που έχω κάνει γενικά. Σε μέγεθος είναι αυτό που περίμενα ούτε τεράστια ούτε κολλητά. Είμαι 1.75 - 90 κιλά και πήρα Large. Αλλά γενικά ακόμα και ίδιας μάρκας (σε άλλες μάρκες αναφέρομαι) έχω ΔΕΙ μεγάλη διαφορά στα νούμερα, ίσως τεράστια. Καλύτερα να αγοράζεις προϊόντα που έχουν δοκιμαστεί και έχουν σχόλια από κάτω ώστε να έχεις μια ιδέα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα! 
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση πάνω στο θέμα των επιστροφών, καθώς στο Return Policy που έχουν στο site δεν είναι πολύ ξεκάθαροι. Είχα κάνει μια παραγγελία (7 κομμάτια) και θέλω να επιστρέψω τα 2 (το ένα αλλαγή στο νούμερο και το άλλο επιστροφή χρημάτων). Οπότε θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις: α) θα χρεωθώ εγώ για την αποστολή του αλλαγμένου ρούχου στο καινούργιο-σωστό μέγεθος από αυτούς σε μένα? και β) επειδή οι ελληνικές υπηρεσίες δε φημίζονται για την ταχύτητά τους, αν η αποστολή φτάσει ΜΕΤΑ από 7 εργάσιμες εκεί, τί παίζει? Τα κρατάνε? Σου δίνουν παρ'αυτά την επιστροφή τσεκάροντας ημερομηνία αποστολής? 
Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η δικιά μου τελικά έφυγε σήμερα το απόγευμα!

Γέμισε το φορτηγό. :-P με γεια σου φίλε.
Εμάς ειναι ακόμα σε κατάσταση with courier. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό ; Φίλε μου αν έρθει η δική σου παραγγελία πες το μας , μήπως πλησιάζει και η δική μας :) Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Έφυγε και η δικιά σου τότε</p>

Μαι έφυγε αλλά επειδή δεν δουλεύει το link που μας έστειλαν να κάνουμε track δεν μπορώ να ξέρω που βρίσκεται περίπου

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαι έφυγε αλλά επειδή δεν δουλεύει το link που μας έστειλαν να κάνουμε track δεν μπορώ να ξέρω που βρίσκεται περίπου

 

Sent from my iPhone using Insomnia

αφού σου το έστειλαν βρε, απλά κλίκαρε το να το δεις....

 

 

 

προφανώς αστειεύομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού σου το έστειλαν βρε, απλά κλίκαρε το να το δεις....

 

 

 

προφανώς αστειεύομαι :P

:P :P

plaka plaka einai poly ekneuristiko na min ksereis pou vriskontai ta pragmata :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει ότι βάζοντας τον κωδικό Run14 στο ckeckout έχεις 20% έκπτωση σε προϊόντα karimor..

Αυτό κατάλαβα κι εγώ, αλλά έχω βάλει στο καλάθι προϊοντα karrimor αξίας 60 ευρώ και όταν βάλω το Run14 στο checkout, μου βγάζει μήνυμα "Run14 - Your basket does not meet the requirements of this voucher." ότι το καλάθι μου δεν πληροι τις προϋποθέσεις του παρόντος δελτίου. Μήπως πρέπει να έχω μόνο προϊοντα karrimor? Και επίσης, που βλέπουμε τους κωδικούς εκτός από εδώ http://www.vouchercodes.co.ukπου όμως δεν έχει κάτι αυτή την περίοδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...