Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Παραγγελία 16/9 (βραδυ αργά) και παραλαβή 24/9 (δεν ήμουν σπίτι και με πήραν τηλέφωνο και ήρθαν σήμερα την ώρα που συμφωνήσαμε.

Όλα οκ εκτός απο ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια. Παράγγειλα το 13 και μου ήρθε 13,5. Όμως το κουτί απο έξω έγραφε νούμερο 13 και μέσα τα παπούτσια ήταν 13,5!!!!

Έστειλα μήνυμα απο το fb και περιμένω απάντηση. Επειδή μου αρέσουν τα παπούτσια ζήτησα είτε να μου στείλουν το σωστό νούμερο είτε να μου κάνουν επιστροφή χρημάτων γιατί απο οτι είδα δεν το έχει πλέον στο site το συγκεκριμένο μοντέλο αθλητικών......

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει συμβεί 2 φορές αυτό που λες, με παραγγελία 13 και παραλαβή 13,5.

Δεν τα γύρισα πίσω γιατί μου κάθονταν οκ.

Αλλά και στις 2 περιπτώσεις ήταν adidas.

Έχω πάρει καμία 10αρια ζευγάρια παπούτσια απο εκεί και άλλο λάθος δεν έχει γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έχει συμβεί 2 φορές αυτό που λες, με παραγγελία 13 και παραλαβή 13,5.

Δεν τα γύρισα πίσω γιατί μου κάθονταν οκ.

Αλλά και στις 2 περιπτώσεις ήταν adidas.

Έχω πάρει καμία 10αρια ζευγάρια παπούτσια απο εκεί και άλλο λάθος δεν έχει γίνει.

Μου απάντησαν σήμερα το πρωϊ, να τα στείλω πίσω και να μου κάνουν αλλαγή ή refund.

Τους έστειλα εκ νέου μήνυμα και τους είπα τι γίνεται με τα μεταφορικά απο τη στιγμή που ήταν δικό τους το λάθος και μου απάντησαν οτι να τα πληρώσω εγώ τα μεταφορικά καιμετά να τους scanaro την απόδειξη και να την στείλω με mail και θα μου δώσουν και τα έξοδα αποστολής.

Έχει ξανα κάνει κανείς αυτή τη διαδικασία? Τα έχουν επιστρέψει το μεταφορικά?

Επεξ/σία από mobile_32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μου έχει συμβεί 2 φορές αυτό που λες, με παραγγελία 13 και παραλαβή 13,5.

Δεν τα γύρισα πίσω γιατί μου κάθονταν οκ.

Αλλά και στις 2 περιπτώσεις ήταν adidas.

Έχω πάρει καμία 10αρια ζευγάρια παπούτσια απο εκεί και άλλο λάθος δεν έχει γίνει.

Μου απάντησαν σήμερα το πρωϊ, να τα στείλω πίσω και να μου κάνουν αλλαγή ή refund.

Τους έστειλα εκ νέου μήνυμα και τους είπα τι γίνεται με τα μεταφορικά απο τη στιγμή που ήταν δικό τους το λάθος και μου απάντησαν οτι να τα πληρώσω εγώ τα μεταφορικά καιμετά να τους scannato την απόδειξη και να την στέιλω με mail και θα μου δώσουν και τα έξοδα αποστολής.

Έχει ξανα κάνει κανείς αυτη τη διαδικασία? Τα έχουν επιστρέψει το μεταφορικά?

Κι εγ πω το ίδιο πρόβλημα παρηγγειλα μια μεγάλου μεγέθους βαλίτσα και αντ αυτού μου έστειλαν μια βαλίτσα μεγέθους χειραποσκευης. Εχω τραβήξει φωτογραφίες το προϊόν την απόδειξη ώστε να φαίνεται ξεκάθαρα ότι ειναι δικό τους λάθος. Θα επικοινωνήσω μαζί τους μέσω Facebook διότι απαντάνε πιο γρήγορα. Απλά με προβληματίζει αυτο με τα έξοδα αποστολής, διότι η βαλίτσα θα κοστίσει αρκετά για να τα στείλω πίσω. Ειναι βέβαιο ότι θα μου κάνουν re found το πόσο στο ακέραιο; Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρέλαβα, με παραγγελία το Σάββατο 20/9 και αναχώρηση ξημερώματα Δευτέρας 22/9.

ήταν η πιο γρήγορη αποστολή απο όταν κατήργησαν τις αεροπορικές και το γύρισαν στο οδικό της DHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρέλαβα, με παραγγελία το Σάββατο 20/9 και αναχώρηση ξημερώματα Δευτέρας 22/9.

ήταν η πιο γρήγορη αποστολή απο όταν κατήργησαν τις αεροπορικές και το γύρισαν στο οδικό της DHL.

Και'γω ίδιες μέρες παραγγελίας,αλλά τα πράγματα είναι "departed from Athens" ενώ μένω περιφέρεια. Κοινώς για μια μέρα,μη πω μισή, με έπιασε Σ/Κ.   :mad:  :mad:

Όντως έγινε ένα κλικ πιο γρήγορη η αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πήγε κατευθείαν Βουδαπέστη. σήμερα στις τρεις λέει forwarded for delivery .μένω επαρχια .αύριο το πρωι δεν παιζει να έρθουν ?

 

Δεν δουλεύουν ΣΚ. Εμένα έτυχε να είναι Παρασκευή με το κουριερ προς παράδοση και όταν πήγε 6μμ και δεν ήρθε, πήρα τηλ και μου είπαν ότι δεν πρόλαβε να μου τα φέρει και τα επέστρεψε πίσω και πως την Δευτέρα θα παραλάβω.

Γι αυτό , υπομονή μέχρι την Δευτέρα Αποστόλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...