Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αα μια χαρα, πειραζει να μην ειμαι εγω σπιτι αλλα να ειναι καποιος αλλος απο την οικογενεια?

 

Δε νομίζω. Εμένα τουλάχιστον έχει τύχει να το πάρει κι ο αδερφός μου, κι ο άντρας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θα εχεις προβλημα, αρκει να ειναι καποιος να παραλαβει. Μπορει να φαινεται λιγο αρχη η διαδικασια αλλα οταν το δεμα ερθει Ελλαδα την ιδια μερα συνηθως το φερνουν σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε περίπτωση που το λάθος δεν είναι δικό μου και το βάρος είναι μεγαλύτερο, τι γίνεται; Είναι η περίπτωση με τις μπότες αξίας 40e που μου έστειλαν δύο δεξιές.
Τους έχω στείλει e-mail 3 φορές και δεν έχουν απαντήσει.

 

 

Μόλις τώρα μου απάντησαν με το παρακάτω μήνυμα:

The collection has been arranged for your address in Greece. The courier will contact you in regards to this. Please await a response. If you have not heard anything this week from the courier, please forward contact details so that I can forward this to DHL. 

 

Τελικά ήρθε courier από την DHL και παρέλαβε τα παπούτσια μαζί με τα χαρτιά επιστροφής.

post-201870-0-75014200-1411295303_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, μου έκανε κι εμένα μεγάλη εντύπωση, σε 2 μέρες είναι εκεί!

Τώρα το μόνο που μένει είναι να μου δώσουν refund για να τελειώσει η ιστορία. Τελικά όπως αποδείχτηκε δεν έκαναν πλάκα ότι θα έρθει courier και θα το πάρει.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την διαδικασία της πληρωμής, οταν σας μεταφέρει στο Paypal , αριστερά της σελίδας εκτός απο τον αριθμό των προιόντων της παραγγελίας βλέπετε και το ποσό της αγοράς;

Σε μένα εμφάνιζε μόνο τον αριθμό των προιόντων.

Προσπαθώ να καταλάβω τι πήγε στραβά πριν λίγες μέρες και δεν ολοκληρώθηκε η παραγγελία μου. Σήμερα αποδεσμεύτηκαν τα χρήματα και φοβάμαι μη μου ξανασυμβεί το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει με εσάς ρε σεις; Θα χρεοκοπήσουμε! Σταματήστε να μας ενημερώνετε για τα κουπόνια!  :cry:

 

Έριξα κι εγώ πριν λίγο μια παραγγελία. Ήταν 100+ (μετά έκπτωσης) και χρεώθηκα 1€ μεταφορικά.

 

Ευχαριστώ για το κουπόνι! :D


Κατα την διαδικασία της πληρωμής, οταν σας μεταφέρει στο Paypal , αριστερά της σελίδας εκτός απο τον αριθμό των προιόντων της παραγγελίας βλέπετε και το ποσό της αγοράς;

Σε μένα εμφάνιζε μόνο τον αριθμό των προιόντων.

Προσπαθώ να καταλάβω τι πήγε στραβά πριν λίγες μέρες και δεν ολοκληρώθηκε η παραγγελία μου. Σήμερα αποδεσμεύτηκαν τα χρήματα και φοβάμαι μη μου ξανασυμβεί το ίδιο.

 

Και για να απαντήσω μιας και πριν λίγο πλέρωσα με pp. ΟΝΤΩΣ δεν γράφει το συνολικό κόστος αριστερά της σελίδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Questioner. Χθες επιτέλους κατάφερα και εγώ να κάνω την παραγγελία μου, αν και πάλι το status στο paypal είναι pending με την διαφορά όμως ότι αυτή τη φορά, έχει καταγραφεί η παραγγελία μέσα στο sportsdirect και την βλέπω στο my orders.

Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση προς τους παλαιότερους:

Στην χθεσινή παραγγελία μου, εκτός απο μπλουζάκια και @@κια, έχω 7 ζευγη παπουτσιων και 2 σχετικά ογκώδη μπουφάν.

Ολος αυτος ο σεβαστός συνδυασμός όγκου+βάρους θα μπει πάλι σε μαυρη σακούλα "σκουπιδιών" όπως στείλανε τις προηγούμενες μικρότερες μου ή θα φιλοτιμηθούν να την σπασουν/βάλουν χαρτοκιβώτιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τις σπάνε, αλλά συνήθως το κριτήριο είναι τα ασυνήθιστα σχήματα και όχι το μέγεθος ή το βάρος.

Αν δεν έχεις και τίποτα άλλο, το δικό σου θα έρθει μάλλον σαν ένα δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...