Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήρα ενα ριγέ πόλο της Dunlop και είμαι απογοητευμένος.το πήρα στο νούμερο μου και στην μέση μου ηταν καλά αλλά τα μανίκια ηταν μέχρι τον αγκώνα και πολύ φαρδιά .συμπέρασμα μάλλον θα το χρησιμοποιώ για πυτζαμα .επίσης το ύφασμα μάλλον είναι 100% πολυεστέρα και όχι 35%.απο ολα όσα παρρηγγειλα ηταν ή μονη αποτυχία και για 7 ευρώ δεν αξίζει να το στείλω πίσω

Συγγνώμη για την off topic ερώτηση απλα παρηγγειλα δυο ζευγάρια παπούτσια απο to footlocker.com και έκαναν εκατόν εξήντα δολλάρια μαζί με τα μεταφορικά .ξέρει κανεις τι παίζει με το τελωνείο ?ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση, με κάλυψες πλήρως! Απ΄ότι παρατήρησαν και τα παιδιά πιο πριν, το φθηνότερο με τα 16ευρώ είναι το παιδικό. Ενώ το αντρικό έχει πλέον 26ευρώ - ενόψει χειμώνα μάλλον το ακρίβυναν από οταν το πήρε ο άντρας σου.

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ Αποστόλη! Και γω στο Large είμαι μάλλον.

 

Εντωμεταξύ όσο χαζεύεις σε αυτό το site όλο και βρίσκεις διάφορα που θες. Τώρα χαλβαδιάζω απο lee Cooper το κανονικό μπουφάν, που είναι σαν το αμάνικο στο ίδιο "φουσκωτό" στυλ και φαίνεται τούμπανο για τον χειμώνα. Αυτό εδώ

Εμείς έχουμε πάρει αυτό εδώ http://www.sportsdirect.com/airwalk-bubble-jacket-mens-608185?colcode=60818503μαύρο με κόκκινο φερμουάρ, και είναι καταπληκτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βαλίτσα είναι μια χαρά ακριβώς στο μέγεθος έχω ταξιδέψει τουλάχιστον 5 φορές με Ryanair & easyjet χωρίς κανένα πρόβλημαΠαρτην άφοβαΑποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia Apphttps://www.dropbox.com/s/fc10dhy79s0am7c/20141002_065521.jpg?dl=0Σήμερατο πρωί από το αεροδρόμιο την τράβηξα το μπλε κουτί όπως φαίνεται είναι της Ryanair

Λάμπρο ευχαριστώ,πολύ χρήσιμη η πληροφορία!Να ρωτήσω όμως κάτι προς επιβεβαίωση:η βαλίτσα που φαίνεται στη φωτο σου μέσα στο μπλε κουτί χειραποσκευών της ryanair είναι αυτή 22''(58 X 38 X19,5 cm) και όχι η μικρή των 19''(49 Χ 31,5 Χ 20 cm),Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, σε διευκρινίσεις που ζήτησα από το sd μου απάντησαν "for whatever reason we did not get the payment so the order was cancelled." Ταυτοχρονα το Paypal μου έστειλε ένα ερωτηματολόγιο να συμπληρώσω μετά απο το email που τους έστειλα. Και σήμερα μου τηλεφώνησαν από Paypal (έκανα και Practice στα αγγλικά μου!!!) και μου είπαν ότι η συναλλαγή μου ήταν ακόμα σε status pending γιατί ο πωλητής δεν είχε προχωρήσει σε καμία ακύρωση. Δηλ. γι άυτούς, η αγορά μου ήταν ακόμα σε εκκρεμότητα κι εφόσον δεν ολοκληρωθεί από το sd θα ακυρωθεί αυτόματα σε 30 μέρες. Τα χρήματά μου βέβαια παραμένουν δεσμευμένα όλο αυτό το διάστημα από το paypal. Επίσης με διαβεβαιώσαν ότι ο λογ/σμος μου δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα και οι απαντήσεις που μου έστειλε το  sports direct δεν είναι σωστές. Τελικά μετά από 10 λεπτά τηλεφώνημα, μου είπαν ότι παρόλο που δεν συνηθίζεται, θα ακυρώσουν την παραγγελία μου ώστε να αποδεσμευτούν τα χρήματά μου, αλλά δεν υπάρχει κάτι άλλο που θα μπορούσα να κάνω. Αν επιθυμώ την παραγγελία να την ξανακάνω, αφού επιβεβαιώσω ότι τα προϊόντα που θελω είναι διαθέσιμα. Δεν θα επικοινωνήσουν αυτοι με το sd αλλά ακόμα κι αν το κάνουν δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι. Μετά από όλα αυτά, ξανέστειλα μήνυμα στο sd και περιμένω να δω αν και τι θα μου απαντήσουν. ΠΑρόλα αυτά θα συνεχίσω να ψωνίζω, γιατί συμφέρει παρα πολύ, ειδικά για μια τετραμελή οικογένεια με δύο παιδιά μαθητές. Απλά σε περίπτωση εκπτωτικού κουπονιού, δεν θα ξαναεξαντλήσω την ημ/νία λήξης, ώστε να έχω περιθώριο να ξανακάνω την παραγγελία αν χρειαστεί. Η συγκεκριμένη παραγγελία ήταν η 12η μου.

Και η σημερινή απάντηση από το sd "Due to the payment being cancelled on 22/09 we have advised pay pal & the pending amount will revert back into your account."  ότι να΄ναι, αλλά παρόλα αυτά επιμένω ότι θα συνεχίσω τις αγορές από αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η βαλίτσα είναι μια χαρά ακριβώς στο μέγεθος έχω ταξιδέψει τουλάχιστον 5 φορές με Ryanair & easyjet χωρίς κανένα πρόβλημαΠαρτην άφοβαΑποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia Apphttps://www.dropbox.com/s/fc10dhy79s0am7c/20141002_065521.jpg?dl=0Σήμερατο πρωί από το αεροδρόμιο την τράβηξα το μπλε κουτί όπως φαίνεται είναι της Ryanair

Λάμπρο ευχαριστώ,πολύ χρήσιμη η πληροφορία!Να ρωτήσω όμως κάτι προς επιβεβαίωση:η βαλίτσα που φαίνεται στη φωτο σου μέσα στο μπλε κουτί χειραποσκευών της ryanair είναι αυτή 22''(58 X 38 X19,5 cm) και όχι η μικρή των 19''(49 Χ 31,5 Χ 20 cm),Σωστά;

Ειναι η 22αρα την πήρα τον προηγούμενο χειμώνα με 7€ Sent from my iPad using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Η βαλίτσα είναι μια χαρά ακριβώς στο μέγεθος έχω ταξιδέψει τουλάχιστον 5 φορές με Ryanair & easyjet χωρίς κανένα πρόβλημαΠαρτην άφοβαΑποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia Apphttps://www.dropbox.com/s/fc10dhy79s0am7c/20141002_065521.jpg?dl=0Σήμερατο πρωί από το αεροδρόμιο την τράβηξα το μπλε κουτί όπως φαίνεται είναι της Ryanair

Λάμπρο ευχαριστώ,πολύ χρήσιμη η πληροφορία!Να ρωτήσω όμως κάτι προς επιβεβαίωση:η βαλίτσα που φαίνεται στη φωτο σου μέσα στο μπλε κουτί χειραποσκευών της ryanair είναι αυτή 22''(58 X 38 X19,5 cm) και όχι η μικρή των 19''(49 Χ 31,5 Χ 20 cm),Σωστά;

Ειναι η 22αρα την πήρα τον προηγούμενο χειμώνα με 7€ Sent from my iPad using Insomnia
Επίσης να συμπληρώσω ότι η βαλίτσα μπαίνει εντελώς μέσα αυτο που βλέπεται να προεξέχοντα το Ειχα τραβήξει εγώ για να φαίνεται καλύτερα.Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ,εχουμε κανενα νεο σχετικα με την εξελιξη παραγγελειων;Γιατι την τελευταια φορα που πηρα εκαναν 20 μερες

 

Μάλλον είσαι η εξαίρεση. Δεν μου έχει τύχει να κάνει πάνω από εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς έχουμε πάρει αυτό εδώ http://www.sportsdirect.com/airwalk-bubble-jacket-mens-608185?colcode=60818503μαύρο με κόκκινο φερμουάρ, και είναι καταπληκτικό.

 

Ωραίο φαίνεται και αυτό! Είναι ζεστό για χειμώνα έτσι?

Το μαύρο χρώμα (όπως και τα υπόλοιπα) έχουν μαύρο φερμουάρ, μήπως το κόκκινο φερμουάρ ήταν άλλο μόντελο υποθετω. 

 

edit: αν μπορείς πες μου και ύψος/βάρος και τι μέγεθος πήρατε, να έχω μια γνώμη παραπάνω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται και αυτό! Είναι ζεστό για χειμώνα έτσι?

Το μαύρο χρώμα (όπως και τα υπόλοιπα) έχουν μαύρο φερμουάρ, μήπως το κόκκινο φερμουάρ ήταν άλλο μόντελο υποθετω. 

 

edit: αν μπορείς πες μου και ύψος/βάρος και τι μέγεθος πήρατε, να έχω μια γνώμη παραπάνω :-)

1,85 και 85 κιλά, ανοιχτές πλάτες, το Large είναι μια χαρά. Και ναι είναι πολύ ζεστό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έκανα την παραγγελία μου Κυριακή βράδυ (28 Σεπτεμβρίου) και μόλις σήμερα, Παρασκευή (3 Οκτωβρίου), έφυγε το δέμα μου από εκεί... Δεν κράτησε πάρα πολύ το "processing"? Και τώρα, αυτή τη στιγμή, βρίσκεται στο Gatwick. Τι λέτε, υπάρχει περίπτωση να το παραλάβω μέχρι την Παρασκευή (10 Οκτωβρίου) γιατί φεύγω το Σάββατο πρωί για ταξίδι ή τσάμπα την έκανα την παραγγελία? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...