Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουν μεγάλη φόρμα αυτές οι 2 μάρκες.

Εγώ 1.91 105κιλά φοράω XL επειδή τα φοράω λιγο φαρδιά.

Οπότε το Large πιστευω φαρδύ θα σου είναι.

 

δηλαδη να πάρω medium? μου κανει πολυ μικρό βρε παιδια.....

 

βασιλένια, το πρωτο της εβερλαστ ειναι φουτερ, το άλλο είναι ζακετάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Από καιρό έχω την εξής απορία: λέγοντας "woven" , όσον αφορά π.χ τις φόρμες ή παρόμοια ρούχα, τί εννοεί ακριβώς? Κάποιες φόρμες που είναι γυαλιστερές και χοντρές ή το υλικό που έχουν π.χ οι στολές του σκι και κάποια μπουφάν (το οποίο είναι λεπτό,ματ κι αδιάβροχο?) Δε μπορώ να το εκφράσω καλύτερα- ελπίζω να βγάζετε νόημα :wacko:

 

Κοιτάζω φωτογραφίες αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιο από τα 2 είναι...και θα προτιμούσα να είναι το πρώτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μιας και ο καιρός μας τα χαλάει, έχετε κάποια πρόταση για αδιάβροχο? Θα ήθελα κάτι οικονομικό sub50€ και σχετικά ελαφρύ (όχι μπουφάν δλδ) ώστε να το φοράω για περπάτημα και ποδήλατο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη να πάρω medium? μου κανει πολυ μικρό βρε παιδια.....

 

βασιλένια, το πρωτο της εβερλαστ ειναι φουτερ, το άλλο είναι ζακετάκι

Αν φοράς L στα περισσοτερα σου ρούχα πάρε medium αλλιώς το Large

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα την πρωτη μου παραγγελια απο sd και ειμαι ενθουσιασμενη απο την ποιοτητα των ρουχων .Ειχα λιγο αγχος και για τα νουμερα αλλα ολα πηγαν καλα εκτος απο ενα αμανικο μπουφανακι.Απο την στιγμη που εβαλα την παραγγελια μου στισ 15-10 εκανε συνολικα 9 μερες.Κανενα προβλημα κατα τη διαδικασια,τα πραγματα τα παρελαβα σε μια μπλε σακουλα και το καθε τεμαχιο ξεχωριστα στο σακουλακι του.Ολα τελεια,ανυπομονω να μαζεψω κανενα να φραγκο να τους τα ακουμπισω.χιχιχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα,σαν νεος θα ηθελα και εγω να κανω τις ερωτησεις μου. Ειναι η πρωτη φορα που θα παραγγειλω απο το συγκεκριμενο site και φοβαμαι οτι θα μπερδευτω με τα νουμερα. Ειμαι 1.73 και 67 κιλα. Απο Ελλαδα οταν ψωνιζω παιρνω συνηθως medium ή small. Σκεφτομαι να παραγγειλω τα εξης και θα ηθελα να με βοηθησετε με τα νουμερα:

http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-full-zip-fleece-mens-559007?colcode=55900703 small ή θα μου ειναι μεγαλη?

http://www.sportsdirect.com/everlast-crew-sweater-mens-526002?colcode=52600222 σκεφτομαι για xsmall

http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardin-knitted-jumper-mens-551641?colcode=55164103 και εδω small

http://www.sportsdirect.com/donnay-essential-over-the-head-hoody-mens-539037?colcode=53903741 εδω μπερδεβομαι αρκετα,xsmall h small?

Οι απαντησεις σας θα διευκολυνουν εναν συνανθρωπο σας! :-D Ευχαριστω!

 

Τα πράγματα ήρθαν και η Donnay XL κάνει στον άντρα μου ( 1.75- 90 κιλά ), όπως συνηθίζει να φοράει αυτές τις μπλουζες, δηλαδή άνετη. Θα του έκανε και η L αλλά δεν την προτιμάει γιατί θα ήταν αρκετά κολλητη πάνω του.

Αν την θέλεις άνετη θα πάρεις το M, αν την θέλεις πιο στενή πάνω σου, τότε το S με τίποτα όμως το XS.

 

Σε γενικές γραμμές ποιοτικώς είναι δυο κλικ πιο κάτω απο Link.png Site: αυτή την slazenger την οποία πήραμε σε L και του κάθεται πάρα πολύ ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον εκανα την αγορά της χρονιας , βρήκα στο νούμερο μου ενα τελευταιο ζευγαρι παπούτσια απο την performance σειρα της NB απο 130 λίρες 35 euro ! Μακραν οτι καλυτερο και ποιοτικό έχω βαλει . τα Nike air max 2013 που έχω είναι γατάκια μπροστά τους και λυπαμαι τα λεφτα που εσκασα σε αυτά . επίσης τα NB είναι made in UK και έχουν απίστευτο φινίρισμα και συνολική ποιότητα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον εκανα την αγορά της χρονιας , βρήκα στο νούμερο μου ενα τελευταιο ζευγαρι παπούτσια απο την performance σειρα της NB απο 130 λίρες 35 euro ! Μακραν οτι καλυτερο και ποιοτικό έχω βαλει . τα Nike air max 2013 που έχω είναι γατάκια μπροστά τους και λυπαμαι τα λεφτα που εσκασα σε αυτά . επίσης τα NB είναι made in UK και έχουν απίστευτο φινίρισμα και συνολική ποιότητα :D

 

Πες μας όμως και το νούμερο σου όπως το γράφει στο παπούτσι, UK και EU, για να κατατοπιστούμε όσον αφορά το νούμερο σε αυτή την εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας όμως και το νούμερο σου όπως το γράφει στο παπούτσι, UK και EU, για να κατατοπιστούμε όσον αφορά το νούμερο σε αυτή την εταιρία.

Η new balance εχει κανονικα νούμερα όπως όλες οι αλλες μάρκες του ειδους , mizouno asics Nike running κλπ. Uk 9 EU 43 γράφουν μέσα και έχουν τέλεια εφαρμογή στο ποδι μου. Γενικα αποσο εψαξα την μάρκα και την καλη/ ακριβή σειρα παπουτσιών της έχει διαμαντακια και την συνηστω σε ολους για τρέξιμο γυμναστήριο κλπ. Αξίζουν κάθε ευρώ ακόμα στην πραγματική τιμή τους με την τεχνολογία που φοράνε πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα βρίσκω στο SD τώρα, είναι τα 1080v2. Επίσης οι φωτο το αδικουν είναι πολύ ομορφα και κομψά απο κοντά, στην αρχη που τα είδα δεν με ενθουσίασαν εξωτερικά απο τις φωτογραφίες μέχρι που μου ήρθαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος χρηστης του sportdirect και εκανα μια παραγγελια της ταξης των 30 ευρω αυτα απο οτι καταλαβα στελνονται απο αγγλια επισης πληρωσα 8 ευρω μεταφορικα πληρωνεις τελωνειο οταν σου ερθουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...