Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλησπερα σε ολους!Βρε παιδια μου αρεσει πολυ αυτη η μπλουζα http://www.sportsdirect.com/everlast-usa-hoody-mens-536008?colcode=53600825 αλλα με προβληματιζει η συνθεση 100% πολυεστερας!Το εχει παρει κανεις η εστω καποιο παρομοιο να μου πει λεπτομεριες?Ειναι καλο για το δερμα η θα σκυλοβρωμαω με το παραμικρο?

εγω δεν αγοράζω ποτέ στα παιδιά μου 100% πλαστικό

αρα το barlin deivery ειναι η dhl στην ουσια?

στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να ξέρω

σκέφτηκα να βάλω και ένα ποδήλατο μέσα για να κάνω τσεκ....

ας το κάνει κάποιος άλλος.

Ας βάλει 3 ποδήλατα να δουμε τι θα του πει το σύστημα!!

 

Σημειώνω κάτι που διαπίστωσα και θεωρώ ότι έιναι χρήσιμο

Πας να πάρεις ένα παπούτσι και στο λεει ότι εχει λίγα.

Βάζεις μερικά ακόμα στο καλάθι από το ίδιο νούμερο.

Οσο βάζεις ακόμα και αν έχεις ξεπεράσει το μέγιστο επιτρεπτό αριθμό (συνήθως γύρω στο 6 με 8) μετά σου βγάζει ότι exceed the stock

Ετσι χτες κατάλαβα ότι είχε ένα μόνο από κάποιο σχέδιο και προχώρησα την παραγγελία άμεσα για να μη χάσω κάτι που ήθελα

Εβαλα 3 ποδηλατα, 25 ευρω μεταφορικα, αρα παει με το βαρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

   Μετά από 3 μήνες, έκανα προχτές τη νέα μου παραγγελία (4 ζευγάρια αθλητικά Nike, τα 3 εκ των οποίων είναι μπεμπέ και τα θεωρώ πάμφτηνα: 20-24 ευρώ, ενώ είχα βρει και με 16 αξιοπρεπέστατα. Δε ξέρω βέβαια εδώ τα αντίστοιχα μπεμπέ πόσο κοστίζουν αλλά σίγουρα αρκετά περισσότερο...).

 

  Μεταφορικά πλήρωσα 10 ευρώ. Ο τρόπος κι ο χρόνος μεταφοράς παραμένει ο ίδιος? Με παραξένεψε αυτό το Barlin που γράφει και οι 5 μέρες...Πάντως, Κυριακή βράδυ έκανα την παραγγελία κι από χτες βράδυ γράφει "awaiting courrier pick up." Ελπίζω να τα έχω τη Μ.Πέμπτη!

Για δες σήμερα στο tracking... Πως σου τα στείλανε τελικά? Γιατί πλησιάζει και το Πασχα των Καθολικών

Εμένα χτες ξεκινήσανε.... από Gatwick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες σήμερα στο tracking... Πως σου τα στείλανε τελικά? Γιατί πλησιάζει και το Πασχα των Καθολικών

Εμένα χτες ξεκινήσανε.... από Gatwick

 

Καλημέρα,

 

Από ό,τι βλέπω, έρχεται μέσω Βελγίου. Σχεδόν πάντα, μου παρέκαμπτε το Βέλγιο κι ακολουθούσε το δρομολόγιο Αγγλία- Ουγγαρία - Ελλάδα.

 

Ελπίζω να μην αργήσει πολύ εξαιτίας αυτού...

 

Υ.Γ: Πιθανότατα να βρίσκονται στο ίδιο φορτηγό τα δικά μας - ενημέρωσέ με σε παρακαλώ όταν φτάσουν στην Αθήνα! Εγώ επειδή μένω στην Πάτρα, ίσως τα παραλάβω 1 μέρα μετά. Έχει τύχει βέβαια αρκετές φορές να τα έχω σπίτι μου λίγες μόνο ώρες αφού φτάσουν στην Αθήνα! Για να δούμε...

post-284142-0-02393500-1427958514_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο με παλιά είναι λοιπόν απλά μας παίρνει περισσότερα λεφτά

Ειναι με φορτηγό. Ρωτησα σήμερα


Απλά λόγω πάσχα θα αργήσει παραπάνω. Αυριο και Δευτέρα μπορέι να μη τσουλήσει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο με παλιά είναι λοιπόν απλά μας παίρνει περισσότερα λεφτά

Ειναι με φορτηγό. Ρωτησα σήμερα

Απλά λόγω πάσχα θα αργήσει παραπάνω. Αυριο και Δευτέρα μπορέι να μη τσουλήσει...?

 

 

Ίσως και να αύξησαν τα μεταφορικά ενόψει Πάσχα...Δεν έχω παρακολουθήσει εδώ και πόσο καιρό ανέβηκαν τόσο.. Ελπίζω να κάνει 10 μέρες,όσο και παλιά γιατί αυτά που πήρα, είναι πασχαλινά δωράκια..

 

Δε ξέρω κατά πόσο επηρεάζονται οι μεταφορές από το Πάσχα των Καθολικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 εργάσιμες είναι η οδηγία. αρα ελπίζουμε για μεγάλη εβδομάδα 

 

Τις τελευταίες φορές που παρήγγειλα, ο χρόνος παράδοσης ήταν - συνολικά- 10 μέρες. Το " 5 εργάσιμες" που αναφέρει τώρα, το βρίσκω λίγο θεωρητικό και μακάρι να διαψευστώ βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε παραγγείλει 5 φορές 

πάντα κάνει 9 μέρες

Αρα η εταιρία πρέπει να αλλάξει το website διότι είναι παραπλανητικό

 

Και να που πέρασαν ήδη οι αναφερόμενες 5 εργάσιμες! Χτες το βράδυ έφτασε στη Βουδαπέστη κι ενώ συνήθως το επόμενο πρωί προχωράει, μέχρι στιγμής, είναι σε ακινησία! Είμαι αισιόδοξη παρόλα αυτά ότι Μ.Τρίτη ή Μ. Τετάρτη θα τα έχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εμένα δεν έφτασε βουδαπέστη... είμαι μία μέρα πίσω σου δηλαδή

GATWICK  βουδαπέστη πόσες ώρες έκανε?

εσένα σταμάτησε και στις Βρυξέλες 

εγω τις πέρασα λογικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εμένα δεν έφτασε βουδαπέστη... είμαι μία μέρα πίσω σου δηλαδή

GATWICK  βουδαπέστη πόσες ώρες έκανε?

εσένα σταμάτησε και στις Βρυξέλες 

εγω τις πέρασα λογικά....

 

Το δρομολόγιο είναι Leeds- Gatwick- Βρυξέλλες-Βουδαπέστη-Αθήνα(-Πάτρα). Στις περίπου 10 παραγγελίες που έχουμε κάνει, μόνο αυτή κι άλλη μία φορά έκανε στάση στις Βρυξέλλες.

 

Έφυγε από Gatwick την Τετάρτη στις 8.30 το πρωί κι έφτασε στη Βουδαπέστη την Πέμπτη, 20:40 το βράδυ.Άρα, κάπου 36 ώρες.

 

Από το στάδιο στο οποίο βρίσκεται τώρα το δικό μου, μέχρι το να το έχω στην πόρτα μου κανονικά είναι κάπου 48 ώρες. Όμως, μεσολαβεί το ΣΚ , οπότε στην καλύτερη περίπτωση θα φτάσει Αθήνα μεσάνυχτα Κυριακής προς Δευτέρα και το δικό σου πιθανότατα, 1 μέρα μετά. Μια χαρά θα είμαστε αν τα έχουμε τότε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...