Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κοπεί αυτό εδώ και μήνες, 8,99€ μεταφορικά ανεξαρτήτως ποσού.

 

Έχει αλλάξει γενικά πολιτική το sports direct. Έχουν εξαφανιστεί τα κουπόνια και τα μεταβλητά ή δωρεάν (ως προσφορά) μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη τα ισοπεδώνεις όλα. Θυμάσαι το -20% σε όλα στις γιορτές?

 

Και ξαναλέω, 9€ για μια κούτα από Αγγλία είναι αστείο ποσό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα γραφόμενα μου δεν νομίζω να υπάρχει κάποια ισοπέδωση.

 

Θεωρώ απόλυτα δίκαια τα 8,99€ μεταφορικά και το τελευταίο κουπόνι που δόθηκε την πρωτοχρονιά το εκμεταλλεύτηκα.

 

Απλώς θέλω να ξεκαθαρίσω σε όσους διαβάζουν το συγκεκριμένο θέμα και έχουν επωφεληθεί από τις παλαιότερες συχνές εκπτώσεις με κουπόνια, να μην περιμένουν κάτι αντίστοιχο αυτήν την περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα αυτό το παπουτσάκι που είχα παραγγείλει:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188540

Στην Nike φοράω 44, και στην adidas και salomon 44 1/2. Το συγκεκριμένο το πήρα 9.5 και είναι άψογο σαν εφαρμογή. Φαίνεται πολύ άνετο και ελαφρύ, ότι πρέπει για το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα αυτό το παπουτσάκι που είχα παραγγείλει:

http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188540

 

Στην Nike φοράω 44, και στην adidas και salomon 44 1/2. Το συγκεκριμένο το πήρα 9.5 και είναι άψογο σαν εφαρμογή. Φαίνεται πολύ άνετο και ελαφρύ, ότι πρέπει για το καλοκαίρι.

 

Δηλαδή λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες τσακώνεστε χωρίς λόγο. Κανεις δεν ισοπεδώνει τίποτα αναφέρει απλα οτι κόπηκαν οι προσφορές. Και οκ με τις παραγγελίες που τους κάνουμε δεν θα τους κακοπεφτε να είχαν Κανα κουπονακι. Φυσικά και ειναι μια χαρα τα μεταφορικά απλα τον Οκτώβρη που είχα πάρει παλι ήταν ένα ευρώ και για αυτο ρώτησα.

Τώρα , οποίος θέλει παίρνει, οποίος δεν θέλει παλι οκ. Δεν υπάρχει κανένας λόγος για αντιπαράθεση

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μακαρι να βαλουν κανα κουπονακι τωρα που ερχετε και το Πασχα χεχε!Ρε παιδια θελω μια χαρη:Οση εχετε παντελονια lonsdale kai everlast σε νουμερο small η extra small μπορειτε με μια μεζουρα να μετρησετε απο τον καβαλο μεχρι κατω ποσα εκατοστα ειναι?Η εστω το μηκος ολου του παντελονιου!Ευχαριστω εκ τον προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα αυτό το παπουτσάκι που είχα παραγγείλει:

http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188540

 

Στην Nike φοράω 44, και στην adidas και salomon 44 1/2. Το συγκεκριμένο το πήρα 9.5 και είναι άψογο σαν εφαρμογή. Φαίνεται πολύ άνετο και ελαφρύ, ότι πρέπει για το καλοκαίρι.

 

 

Δηλαδή λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε?

 

 

Απ'ότι φαίνεται τουλάχιστον στο δικό μου πόδι ναι.

 

Το 44 της ΝΙΚΕ είναι το 9 UK νούμερο(που παραγγέλνουμε από sportsdirect)

άρα το 9,5 δεν είναι λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε, έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 44 της ΝΙΚΕ είναι το 9 UK νούμερο(που παραγγέλνουμε από sportsdirect)

άρα το 9,5 δεν είναι λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε, έτσι δεν είναι;

 

Δεν ξέρω, είχα μπερδευτεί με τα size charts που κοιτούσα τότε, όλα είχαν διαφορές μεταξύ τους. ΝΙΚΕ δεν έχω παραγγείλει από Αγγλία για να ξέρω το UK νούμερο που μου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...