Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα νουμερα που γράφει η nike είναι ξεκάθαρα

εχει nike chart. και σου λεει πόσο είναι.... γιατί μπερδεύεστε?

 

http://www.sportsdirect.com/Popup_SizeGuide

 

το 9 uk ειναι 44

εχω πάρει 9,5 και ήταν μεγαλύτερο από 44 (νομίζω έγραφε 44 2/3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για Nike, μπορείς να δείς το UK νούμερο στο Nike παπούτσι σου ή να πας στα intersport να δοκιμάσεις κάποιο και να δεις το UK νούμερό σου. Πάντως επειδή έχουμε ίδιο νούμερο, 9 άρι παίρνεις.

 

Απλά στη στιχομυθία που παρέθεσα, ειπώθηκε ότι αυτός που φοράει 44 Nike (= 9 UK) σε Karrimor του έκανε το 9,5 καλά  και ρώτησε κάποιος δηλαδή λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε, που έχει δύο αναγνώσεις, αν παραγγέλνουμε λίγο πιο μικρό από ότι φοράμε (λάθος) ή αν η γενικότερη φόρμα είναι λίγο πιο μικρή από ότι φοράμε , άρα παραγγέλνουμε λίγο πιο μεγάλο.

 

Για αυτό μπήκα, να διασαφηνιστεί για να μην μπερδευτεί κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσό πάνε τα μεταφορικά για επιστροφή?

Αν είναι κάτι που έχει χαλάσει (μικρής αξίας 2μπρελοκ )θα δεχτούν να στειλω και τα υπόλοιπα μαζί με τσαμπα μεταφορικά αφού θα στείλω που θα στειλω τα ελλατωματικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα να σας πω ...το barlin delivery δινει tracking number καλο ειναι τι ειναι τουτο μια χαρα ειμασταν με dhl

 

πάντα ετσι ηταν

 

Barlin Delivery currently uses DHL to deliver your goods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπανίσει 2 φουτεράκια Αirwalk και Soulcal και δεν είμαι σίγουρος αν θέλω M ή L. Έχω κάνει άλλη μια παραγγελία (γύρω στα 500ε..πολλά άτομα :D ) και στην Lonsdale την πάτησα μόνο εγω συγκεκριμένα. Πήρα φουτερ και αμάνικο σε L και μου είναι αρκετά μεγάλα θα έλεγα. 173cm 82kg 
Αν τα μεγέθη αυτών των εταιριών είναι ιδια με της Lonsdale τοτε θα πάρω σίγουρα Μ. Κάποιος που να γνωρίζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπανίσει 2 φουτεράκια Αirwalk και Soulcal και δεν είμαι σίγουρος αν θέλω M ή L. Έχω κάνει άλλη μια παραγγελία (γύρω στα 500ε..πολλά άτομα :D ) και στην Lonsdale την πάτησα μόνο εγω συγκεκριμένα. Πήρα φουτερ και αμάνικο σε L και μου είναι αρκετά μεγάλα θα έλεγα. 173cm 82kg 

Αν τα μεγέθη αυτών των εταιριών είναι ιδια με της Lonsdale τοτε θα πάρω σίγουρα Μ. Κάποιος που να γνωρίζει ?

 

  Large φοράω εγώ ρε αδερφέ που είμαι 1.83 και 85 κιλά...εσύ είσαι medium..ειδικά τα lonsdale που είναι και πιο φαρδιά η γραμμή τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρατήρησα ότι όσα αγοράζω αυξάνει τα έξοδα αποστολής

Μάλλον είναι θέμα βάρους.

Τα στέλνει πλεόν με αεροπλάνο?


Μη τα ισοπεδώνεις όλα. Θυμάσαι το -20% σε όλα στις γιορτές?

Και ξαναλέω, 9€ για μια κούτα από Αγγλία είναι αστείο ποσό.

 

Δεν είναι έτσι... εμένα ήταν στα 9 πήγε στα 12 και τώρα είναι 14 και δεν έχω βάλει και τόσο πολλά πράγματα.

Αρα ανεβαίνει πλέον με το βάρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.Αρχικα να σας ευχαριστησω ολους και πιο πολυ τα πιο ενεργα μερη του topic για την τεραστια βοηθεια σας.Πραγματικα οποιος διαβασει τις προηγουμενες σελιδες λυνει ολες τις απορριες του.Εκανα μια παραγγελια την προηγουμενη Κυριακη.Απο την πεμπτη το tracking number γραφει Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY.Δεν θα επρεπε να εχει ανανεωθει μεχρι σημερα?Ξερει καποιος τι μπορει να γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.Αρχικα να σας ευχαριστησω ολους και πιο πολυ τα πιο ενεργα μερη του topic για την τεραστια βοηθεια σας.Πραγματικα οποιος διαβασει τις προηγουμενες σελιδες λυνει ολες τις απορριες του.Εκανα μια παραγγελια την προηγουμενη Κυριακη.Απο την πεμπτη το tracking number γραφει Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY.Δεν θα επρεπε να εχει ανανεωθει μεχρι σημερα?Ξερει καποιος τι μπορει να γινεται?

Δευτέρα θα είναι αθήνα σίγουρα και λογικά τρίτη θα το παραλάβεις.Εκτός και αν είσαι εκτος αθηνών...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα θα είναι αθήνα σίγουρα και λογικά τρίτη θα το παραλάβεις.Εκτός και αν είσαι εκτος αθηνών...

Ευχαριστω για την απαντηση.Βασικα Πατρα ειμαι οποτε μπορει να μην αργησει περισσοτερο απ'το να ημουν Αθηνα.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.Βασικα Πατρα ειμαι οποτε μπορει να μην αργησει περισσοτερο απ'το να ημουν Αθηνα.!!

Από Βουδαπέστη θέλει 2 εργάσιμες για να έρθει Αθήνα απ ο,τι μου έχουν πει. Οπότε υπολόγισε +1-2 να έρθει Πάτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...