Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημέρα, έκανα μια παραγγελία την παρασκευή και ενώ στην αρχή μου έβγαζε η σελίδά της dhl ότι είναι 2 πακέτα (2 κωδικοί ιχνηλασιμότητας), τώρα στην αποστολή βλέπω ότι είναι μόνο το ένα. Ξέρετε τί μπορεί να συνέβη; Ενώσαν τα δυο πακέτα υπό τον ίδιο κωδικό ή απλά το ένα χάθηκε/ σταμάτησε; Χθες το βράδυ έφυγε από Βρυξέλλες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια μια βοηθεια? τι να επιλεξω στο χαρτι για να γυρισω πισω ενα ζευγαρι παπουτσια και να παρω refund?

edit!!! ok βρηκα οτι πληροφορια ηθελα απο ξενα forum αλλα στο paypal στην αιτηση για να παρω τα μεταφορικα πισω τι βαζω στο country of return?

Επεξ/σία από akis_supernatural
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παραλάβαμε επιτέλους... πολλά προιόνται για δοκιμές

Γενικά τα παπούτσια σούπερ

τα ρούχα είναι πιο ζεστά συνήθως απ ότι στην Ελλάδα (εννοώ ότι είναι ανάγκη να έχουν πιο πολλά φλεεσ) στη συλλογή τους στην αγγλία.

 

θα κοιτάξω να σας πω για μερικά όταν τελειώσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας , καλως σας βρηκα σαν νεο μελος στην παρεα του insomnia !!! να σας ρωτησω , εκανα την παραγγελια το απογευμα της τεταρτης και σημερα το πρωι η παραγγελια μου βρησκετε στο Gatwick , ποτε περιπου λετε να παραλαβω καθως η πρωτη παραγγελια που ειχα κανει μου ειχε ερθει σε 3 μερες(τις παλιες καλες εποχες μου  ακομα τα εστελναν με αεροπλανα ), ενω η δευτερη εκανε καμια ευδομαδα....απλα βλεπω που γραφεται οτι τωρα τελευταια κανουν νουμερα και τα στελνουν σε 9-10 μερες γι αυτο σας ζηταω να κανετε , οποιος μπορει , μια εκτιμηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνει 2-3 μέρες από μέρος σε μέρος. αν αναχωρήσει από κάποου την παρασκευή το ΣΚ είναι υπέρ σου. Αλλιως χάνεις 2 ημερες 

 

Αγγλία Βουδαπέστη Φεύγει πρωί και φτάνει την επομένη το βράδυ

Την επόμενη για Ελλάδα Πρωι και σε αλλες 2 ημέρες Σπίτι σου Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα να υπολογιζω να ερθουν καπου τεταρτη-πεμπτη ή παραπανω;;; γνωριζετε αν τα δεματα "ταξιδευουν" και το σ/κ ;;


ρε παιδια αφου εχει και στην Κυπρο sportsdirect δε θα ηταν ταχυτερο και οικονομικοτερο να μας τα στελνουν απο εκει;;;αλλα που να εχουν ολα τα πραγματα στις αποθηκουλες της Κυπρου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου΄είπα ότι σήμερα είναι παρασκευή. Αν ξεκίνησε θα φτάσει βουδαπέστη μέσα στο σκ. Θα φύγει Δευτέρα πρωί και Τετάρτη απόγευμα θα τα έχεις στην Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...