Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε φαίνεται καλη περίπτωση

εγω έχω βάλει στο μάτι το περσινό το 200 το tempo

ωραιο και αυτο , ειδικοτερα αν το θες για μες την πολη

τα colossus 300 και titan 300 τι διαφορες εχουν με αυτο που πηρες? αξιζουν τα παραπανω λεφτα?

 

κοιτα , η μονη διαφορα τους ειναι στο μεγεθος της ροδας...το colossus εχει 29αρα , το titan 650Β (δεν ξερω τι μεγεθος ειναι ακριβως αυτο) και το δικο μου  εχει 26αρα...τα ποδηλατα ειναι ολα ιδια μεταξυ τους (απο τον σκελετο μερι και το καθε εξαρτημα) αρα απο εκει και περα αναλογως το μεγεθος διαλεγεις και περνεις ποδηλατο!!! παντως μην κανεις το λαθος και παρεις ποδηλατο απο εδω ελλαδα γιατι σε αυτα τα λεφτα δεν θα συναγωνιζεται τα ποδηλατα του sportsdirect 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες γεια σας,

θέλω να παραγγείλω μπλουζάκι πόλο slazenger είμαι 1,74 71 kg αλλά δε ξέρω τί νουμερο πρέπει να πάρω.απο οτι έχω ακούσει η εν λόγω μάρκα έχει φαρδιά γραμμή και πρέπει να παραγγείλεις ένα νούμερο μικρότερο ισχύει?απο τα reviews που διάβασα για τα συγκεκριμένα δεν πολυ έβγαλα άκρη.τί νούμερο θα πρέπει να πάρω για τα συγκεκριμένα μπορεί να βοηθήσει κάποιος?  

http://www.sportsdirect.com/slazenger-tipped-polo-shirt-mens-542012?colcode=54201297 

ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ποδηλατα παντως που κοιτατάτε δεν ειναι καιλεπουρια .,, βρισκεις παρομοια και σε καταστήματα στις ιδιες τιμες ,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που; Με 230 που πήρε το παιδί δε βρίσκεις με δίσκους

Χωρίς δίσκους οριακά κανένα βουλγαρικό η πολωνεζικο

Οι δίσκοι με ντιζες είναι μάπα/μονο για εφέ τπτ παραπανω πολυ καλυτερα τα επώνυμα v brake

Στα 230 βάλε κ τα μεταφορικά...

Σε γενικές γραμμές είναι οκ αλλά όχι vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, αν το όλο σύστημα δίσκοι-δαγκάνες-μανέτες είναι της πλάκας, είναι πολύ χειρότερα από ένα xt v brake της shimano πχ.

ρε φιλε ειδες τι φοραει το ποδηλατο και τα λες αυτα; θεωρεις δηλαδη την tektro και τη shimano εταιριες της πλακας ;; οι λεβιεδομανετες και τα ντεραγιε ειναι shimano , το συστημα των δισκοφρενων tektro , ο δισκοβραχιωνας sr suntour....αν εισαι τα θεωρεις της πλακας , ε τοτε τι να πω.... (εκτος και αν περιμενεις ποδηλατο με 240 ευρω να εχει το καλυτερο σετ της καθε εταιριας)

Τα ποδηλατα παντως που κοιτατάτε δεν ειναι καιλεπουρια .,, βρισκεις παρομοια και σε καταστήματα στις ιδιες τιμες ,,

ρε φιλε κανε μου μια χαρηηη , βρες μου ενα ποδηλατο σε ελληνικο μαγαζι που σε αυτα τα λεφτα να εχει οτι φοραει και το muddyfox...ειμαι σιγουρος οτι δε θα βρεις , γιατι πχ για να παρεις ενα ideal πληρωνεις χρυσο το ονομα!!! ομως και παλι τα ποδηλατα που θα βρεις εδω στα 200-250 ευρω , σε διαβεβαιω οτι θα φορανε την κατωτερη σειρα της καθε εταιριας , ενω αυτα του sportsdirect δε σου λεω οτι φορανε την τελευταια σειρα αλλα τουλαχιστον ειναι λιγο καλυτερα...εγω προσωπικα το muddyfox anarchy 300 που το εχω και μπορω πιστευω να κρινω , εδω στην ελλαδα δε πιστευω να βρω παρομοιο κατω απο 300-310 ευρω

Τι κοστίζει?

Κ στα πρακτικερ έχει ποδήλατα με δισκόφρενα ...

ρε μαγκα μου το παιδι εννοει οτι αν ενα φθηνο σετ v-brakes κοστιζει 20 ευρω , το αντιστοιχο φθηνο σετ δισκοφρενων θα κοστιζει 35-40 ευρω...και μη μου συγκρινεις τωρα τα ποδηλατα και τα σετ που φορανε στα praktiker με τα muddyfox !!! απλα η muddyfox δεν ειναι γνωστη στην ελλαδα (καλα δε σου λεω οτι ειναι η καλυτερη μαρκα , αλλα τουλαχιστον φοραει αξιοπρεπεστατα σετ και στο εξωτερικο εχει και καποιο ονομα)

Οι δίσκοι με ντιζες είναι μάπα/μονο για εφέ τπτ παραπανω πολυ καλυτερα τα επώνυμα v brake

Στα 230 βάλε κ τα μεταφορικά...

Σε γενικές γραμμές είναι οκ αλλά όχι vfm

ναι γτ η tektro δεν ειναι καθολου επωνυμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εκανα χοντρη βλακεια. παρηγγειλα τα http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-2-mens-running-shoes-211004?colcode=21100490 σε UK 12 size ενω φοραω 46 νουμερο. Ενω απο οσο ειδα ειναι το UK 11 = 46αρι. 

 

θα προλαβω να κανω cancel - αλλαγη πριν στειλουν την παραγγελια? εστειλα και email , τους εστειλα και στο facebook... 

 

to size chart που εχουν πρεπει να ειναι εντελως λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κοστίζει?

Κ στα πρακτικερ έχει ποδήλατα με δισκόφρενα ...

Αμα βρω στο πρακτιξερ με 200 ευρώ μπορεί να πάρω. Περισυ είχε ενα με 170

.

Αυτό που λέω είναι.

Εδωσα πριν 5 χρόνια 500. Δισκόφρενα κλπ

Το κλεψανε

Δεν ξαναεπενδυω φιλέ...

Χειροτερο να μην τα κλαίω

 

Δισκόφρενα,η χρηση στο

Βρεγμένο ηταν καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε ειδες τι φοραει το ποδηλατο και τα λες αυτα; θεωρεις δηλαδη την tektro και τη shimano εταιριες της πλακας ;; οι λεβιεδομανετες και τα ντεραγιε ειναι shimano , το συστημα των δισκοφρενων tektro , ο δισκοβραχιωνας sr suntour....αν εισαι τα θεωρεις της πλακας , ε τοτε τι να πω.... (εκτος και αν περιμενεις ποδηλατο με 240 ευρω να εχει το καλυτερο σετ της καθε εταιριας)

ρε φιλε κανε μου μια χαρηηη , βρες μου ενα ποδηλατο σε ελληνικο μαγαζι που σε αυτα τα λεφτα να εχει οτι φοραει και το muddyfox...ειμαι σιγουρος οτι δε θα βρεις , γιατι πχ για να παρεις ενα ideal πληρωνεις χρυσο το ονομα!!! ομως και παλι τα ποδηλατα που θα βρεις εδω στα 200-250 ευρω , σε διαβεβαιω οτι θα φορανε την κατωτερη σειρα της καθε εταιριας , ενω αυτα του sportsdirect δε σου λεω οτι φορανε την τελευταια σειρα αλλα τουλαχιστον ειναι λιγο καλυτερα...εγω προσωπικα το muddyfox anarchy 300 που το εχω και μπορω πιστευω να κρινω , εδω στην ελλαδα δε πιστευω να βρω παρομοιο κατω απο 300-310 ευρω

ρε μαγκα μου το παιδι εννοει οτι αν ενα φθηνο σετ v-brakes κοστιζει 20 ευρω , το αντιστοιχο φθηνο σετ δισκοφρενων θα κοστιζει 35-40 ευρω...και μη μου συγκρινεις τωρα τα ποδηλατα και τα σετ που φορανε στα praktiker με τα muddyfox !!! απλα η muddyfox δεν ειναι γνωστη στην ελλαδα (καλα δε σου λεω οτι ειναι η καλυτερη μαρκα , αλλα τουλαχιστον φοραει αξιοπρεπεστατα σετ και στο εξωτερικο εχει και καποιο ονομα)

ναι γτ η tektro δεν ειναι καθολου επωνυμη

 

Ριλάξ ντουντ δεν σου θίξαμε την αγορά, εγώ προσωπικά γενικά αναφέρθηκα και όχι συγκεκριμένα στο τι φοράει το ποδήλατο σου. Όσον αφορά την ποιότητα του ποδηλάτου, γι'αυτό υπάρχει το τόπικ, για να το δοκιμάσεις και να μας πεις τις απόψεις σου έτσι ώστε να βοηθήσεις και εσύ να θέλεις κάποιον μελλοντικό υποψήφιο αγοραστή. Μην τρελαίνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...