Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάω να κάνω μια αγορά από την ιστοσελίδα. Και εκεί που πάω να πατήσω Pay Now μου βγάζει μετά

  

 

We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card MasterCard x-8509.

To pay for this purchase right now, link a debit or credit card to your PayPal account. 
 
Ξέρουμε γιατί; Κανονικά συνδέθηκα με το Paypal, και βλέπω στο Paypal λέει 
 
May 23, 2015   Order To
Sportsdirect.com
Pending
Details Order To Sportsdirect.com   -£39.80 GBP

Τώρα είδα ότι στην κάρτα μου έχω λίγοτερα λεφτά από αυτά. Πως γίνεται να κάνω deny την πληρωμή αυτή και να ξανακάνω καινούργια; Στο πειπαλ μου λέει balance 0 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι νέος στο φόρουμ και έχω κάποιες απορίες.Αν και διάβασα αρκετά πράγματα που με βοήθησαν από το τόπικ.

Θα κάνω την πρώτη μου παραγγελία εστιάζοντας σε καλοκαιρινά πόλο.

 

1)Αν και διάβασα για τις ιδιαιτερότητες της lonsdale δε θυμάμαι να έχει γράψει κάποιος για τα νούμερα σε πολο.Eίμαι 1,75, 70 κιλά και το medium είναι το κανονικό μου.Στα πόλο ισχύει ότι και για τα φούτερ ότι είναι μεγάλα τα μεγέθη?Να πάω στο small ή στο extra small?

 

2)Τα slazenger(πολο) ναι μεν διάβασα ότι είναι μεγάλα τα μεγέθη στο κεντρικό site της slazenger έχει sizechart ίδιο με το sportsdirect.Άν το googlαρετε θα σας το βγάλει.

 

3)Για αυτό  το t-shirt lee cooper θεωρείται ότι πρέπει να το πάρω σε medium? http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-classic-v-neck-t-shirt-mens-599548?colcode=59954891

 

Καλές αγορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα όχι extra small το lonsdale.

αν τα φοράς πιο χαλαρά τότε μάλλον σε medium αλλιώς small. και τα δύο θα σου κάνουν αλλά εξαρτάται πως τα θέλεις.

 

για το lee θα έλεγα medium. (να μην σου πω και large, σίγουρα οχι small)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη συμβουλή!

Αν είναι έτσι θα πάρω το small γιατί δεν θέλω να είναι πολύ φαρδύ το lonsdale.

 

Μιας και ξανατσεκάρω την παραγγελία έχω παραγγείλει 3 πολο μαρκας soviet.Ξέρουμε τι παίζει σε αυτή τη μάρκα?Με μια πρόχειρη αναζήτηση βρήκα ότι τα μεγέθη είναι ακριβώς όπως ο κατάλογος του sportsdirect.

 

Αυτά τα 3 αποτελούν τη μισή παραγγελία μου και δεν θέλω να γίνει καμιά στραβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσες μερες κανουν να ερθουν αθηνα; γινεται να πληρωσεις με αντικαταβολη η μονο με καρτα;

 

α) Περίπου στη μια εβδομάδα

β) Δεν υπάρχει επιλογή αντικαταβολής. Μόνο κάρτα/paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...