Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο site της dhl υπάρχουν όλα τα στοιχεία.

Το δέμα σου θέλει δύο μέρες, αφού γίνει departed από budapest για να φτάσει Ελλάδα.

Υπάρχουν όλες οι πληροφορίες στο topic, αν ψάξετε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο site της dhl υπάρχουν όλα τα στοιχεία.

Το δέμα σου θέλει δύο μέρες, αφού γίνει departed από budapest για να φτάσει Ελλάδα.

Υπάρχουν όλες οι πληροφορίες στο topic, αν ψάξετε λίγο.

ευχαριστω θα το εχω στο μυαλο μ :D

Στο site της dhl υπάρχουν όλα τα στοιχεία.

Το δέμα σου θέλει δύο μέρες, αφού γίνει departed από budapest για να φτάσει Ελλάδα.

Υπάρχουν όλες οι πληροφορίες στο topic, αν ψάξετε λίγο.

Παντως υπαρχουν και παραγγελιες που φτανουν σε 1 μερα οπως αυτη π μ εστελιλε ενα αλλο μελος 

post-347643-0-92951300-1434968052_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

June 16-June 18.Σχεδόν δύο μέρες.Τώρα αν κάνει το arrive 3 τα χαράματα ή 11 το πρωί, ποσώς μας νοιάζει.Απλά το δικό σου έτυχε σε σαββατοκύριακο, χωρίς να γίνει departed.Άρα λογικά τετάρτη θα είναι Ελλάδα.

Αφού δεν έχετε υπομονή, γιατί παραγγέλνετε απ' έξω;

Ας σταματήσουμε λοιπόν τα οφφτοπικ, περί μεταφορών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

June 16-June 18.Σχεδόν δύο μέρες.Τώρα αν κάνει το arrive 3 τα χαράματα ή 11 το πρωί, ποσώς μας νοιάζει.Απλά το δικό σου έτυχε σε σαββατοκύριακο, χωρίς να γίνει departed.Άρα λογικά τετάρτη θα είναι Ελλάδα.

Αφού δεν έχετε υπομονή, γιατί παραγγέλνετε απ' έξω;

Ας σταματήσουμε λοιπόν τα οφφτοπικ, περί μεταφορών. [/spoiler

σε ευχαριστω και παλι απλως ειμαι πολυ ανησυχος καθως την πεμπτη παω ομαδαρχης σε κατασκηνωση και.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που επέλεξα να μου τα στείλουν με express service στην dhl μου έχει βγάλει ημερομηνία παράδοσης Estimated Delivery:

Tuesday, June 23, 2015

By End of Day

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Διονύση μπορείς να μας δώσεις κάποιο τράκινγκ ή έστω ένα screenshot με κρυμμένα τα στοιχεία σου, για να τσεκάρουμε το express?

Έτσι, για την περιέργεια :D

 

 

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διονύση μπορείς να μας δώσεις κάποιο τράκινγκ ή έστω ένα screenshot με κρυμμένα τα στοιχεία σου, για να τσεκάρουμε το express?

Έτσι, για την περιέργεια :D

10s4ymt.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Α, ακόμη αγγλία είναι.Χμ.Ενημέρωσε μας, αν όντως παραλάβεις αύριο

 

 

Τώρα που το τσέκαρα το δέμα έφτασε στην Λειψία Γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχές Ιουλίου πάω Λονδίνο για λίγες μέρες.

Γνωρίζει κανείς αν στα φυσικά τους καταστήματα έχουν ίδιες τιμές με το online κατάστημα;

 

Επειδή το πρόγραμμα θα είναι πολύ πιεσμένο αξίζει τον κόπο;

Μήπως στο internet έχουν βάλει τα στοκ ή σπασμένα νούμερα και στα μαγαζιά τους έχουν άλλες τιμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα... :D    

 

Πήρα t-shirt,Pierre Cardin , Firetrap Blackseal,Levis και ένα της Nike QTT Outside, όλα small και μου είναι κομπλέ.

 

Πήρα μπλουζάκια polo,Fred Perry Stretchκαι Beverley Hills Polo Club , small ,απίστευτη ποιότητα,να μου πεις εντάξει ο,τι πληρώνεις παίρνεις...αλλά πραγματικά αξίζουν!

 

Πήρα Μαγιό Quiksilver small , πάρα πολύ ωραίο.

 

Πήρα ένα πουκάμισο Lee Cooper C SS small , και αυτό ωραίο.

 

Και τέλος πήρα παντελόνια Kangol Chino Trousers, τα πήρα σε νούμερο 30 R , καλή εφαρμογή λίγο στενά στην γάμπα,τα φοράω άνετα και χωρίς ζώνη,αν έπαιρνα 32 R θα ήθελα σίγουρα ζώνη και ίσως να είχα θέμα χαμηλά και να ήθελαν κόντεμα.

 

Είμαι 1,76 και 67 κιλά,ελπίζω να βοήθησα κάποιους.

Επεξ/σία από dionisis1925
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα... :D    

 

Πήρα t-shirt,Pierre Cardin , Firetrap Blackseal,Levis και ένα της Nike QTT Outside, όλα small και μου είναι κομπλέ.

 

Πήρα μπλουζάκια polo,Fred Perry Stretchκαι Beverley Hills Polo Club , small ,απίστευτη ποιότητα,να μου πεις εντάξει ο,τι πληρώνεις παίρνεις...αλλά πραγματικά αξίζουν!

 

Πήρα Μαγιό Quiksilver small , πάρα πολύ ωραίο.

 

Πήρα ένα πουκάμισο Lee Cooper C SS small , και αυτό ωραίο.

 

Και τέλος πήρα παντελόνια Kangol Chino Trousers, τα πήρα σε νούμερο 30 R , καλή εφαρμογή λίγο στενά στην γάμπα,τα φοράω άνετα και χωρίς ζώνη,αν έπαιρνα 32 R θα ήθελα σίγουρα ζώνη και ίσως να είχα θέμα χαμηλά και να ήθελαν κόντεμα.

 

Είμαι 1,76 και 67 κιλά,ελπίζω να βοήθησα κάποιους.

πήρες μερικά πράγματα ε?? :P  καλοφόρετα φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σασ παρακαλω ας μου απαντησει καποιος !! η παραγγελια εφτασε σημερα στισ 7 αθηνα υπαρχει περιπτωση να ερθει το απογευμα καρδιτσα ??? γτ αυριο ειναι αργα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σασ παρακαλω ας μου απαντησει καποιος !! η παραγγελια εφτασε σημερα στισ 7 αθηνα υπαρχει περιπτωση να ερθει το απογευμα καρδιτσα ??? γτ αυριο ειναι αργα.....

 

Αν ήσουν Αθήνα θα σου απαντούσα με σχετική σιγουριά πως θα ερχόταν σήμερα. Για την Καρδίτσα το βλέπω δύσκολο. Στις μικρότερες επαρχίες κάνει τουλάχιστον +1 εργάσιμη να φτάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...