Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά , έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα παντελόνια chinos ? Διάβασα κάτι μηνύματα από το 2013 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν ακόμα τα μεγέθη,είμαι 1.76 και 67 κιλά , εδώ στην Ελλάδα φοράω 30 με ζώνη εννοείται :P αν κάποιος έχει παραγγείλει πρόσφατα ας βοηθήσει,ευχαριστώ εκ των προτέρων!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα..εχω μια προπληρωμένη απο την eurobank kai ενω εχω κανει καμποσες παραγγελειες σημερα μου βγαζει αυτο το μνμ We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card Visa x-7956.... εχω κανονικα το ποσο μεσα στην καρτα μαλιστα εχει και παραπανω χρηματα...Τι μπορει να φταιει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου μοιαζει σα να μην εχει υπολοιπο... κανε ενα τηλ στην eurobank να δεις τι θα σου πουν - μηπως για το χ,ψ λογο υπαρχει θέμα με την καρτα του ή με το συστημα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μολις μιλησα μαζι τους...ολα καλα με την καρτα..απλα μου ειπε οτι το ποσο δεσμευτηκε...δεν μπορω να καταλαβω...εχω κανει πολλες αγορες απο αλλα site και τετοιο προβλημα δεν ειχα...οσο για το θπολοιπο οπως ειπα ειχα 40  ευρω παραπανω απο οτι εκανε η παραγγελία...εστειλα και στο sportsdirect μηπως βρω ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μολις μιλησα μαζι τους...ολα καλα με την καρτα..απλα μου ειπε οτι το ποσο δεσμευτηκε...δεν μπορω να καταλαβω...εχω κανει πολλες αγορες απο αλλα site και τετοιο προβλημα δεν ειχα...οσο για το θπολοιπο οπως ειπα ειχα 40  ευρω παραπανω απο οτι εκανε η παραγγελία...εστειλα και στο sportsdirect μηπως βρω ακρη

Επειδή συνέβει και σε μένα αυτό τσέκαρε αν έχεις βάλει σωστά τα στοιχεία της κάρτας!τον τριψήφιο, τα στοιχεία ταυτότητας κλπ...Εγώ είχα γράψει λάθος τον τριψήφιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους!θα ήθελα να ρωτήσω τί νούμερα παίζουν ακριβώς για pierre cardin και everlast μπλουζάκια και σορτσάκια.γνωρίζω οτι για τα slazenger απαιτείται ένα νούμερο μικρότερο, για αυτό και παρήγγειλα small σε slazenger και μου ήταν κομπλέ.1.74 71 κιλά είμαι.γενικά φοράω medium με large.τί προτείνετε?ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους!θα ήθελα να ρωτήσω τί νούμερα παίζουν ακριβώς για pierre cardin και everlast μπλουζάκια και σορτσάκια.γνωρίζω οτι για τα slazenger απαιτείται ένα νούμερο μικρότερο, για αυτό και παρήγγειλα small σε slazenger και μου ήταν κομπλέ.1.74 71 κιλά είμαι.γενικά φοράω medium με large.τί προτείνετε?ευχαριστώ

 

Everlast εχει τεραστικα φορμα,1-2 νουμερα πιο κατω παιρνεις εκει[small εσυ].Τα καρνιτν δεν ειναι ολα τα ιδια ,αλλα ειναι και αυτα λιγο πιο φαρδια η γραμμη τους ,αλλα καμια σχεση με εβερλαστ.

Στα κιλα σου εγω θα επαιρνα extra small everlast και καρντιμ small.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ!στην προκειμένη περίπτωση θέλω να πάρω αυτό το μαγιό

http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-c-aop-short-sn53-352165?colcode=35216518

και αυτή την μπλούζα 

http://www.sportsdirect.com/everlast-basketball-jersey-mens-630085?colcode=63008590.

σε karrimor σε Τ-Shirt έχω πάρει medium και είναι οτι πρέπει.σε σορτσ βέβαια είχα πάρει medium αλλά το large θα ήταν πιο άνετο

εγώ έλεγα  σε medium τη μπλούζα everlast και σε large το μαγιό piere gardin βασικά αλλά εννοείται δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους!θα ήθελα να ρωτήσω τί νούμερα παίζουν ακριβώς για pierre cardin και everlast μπλουζάκια και σορτσάκια.γνωρίζω οτι για τα slazenger απαιτείται ένα νούμερο μικρότερο, για αυτό και παρήγγειλα small σε slazenger και μου ήταν κομπλέ.1.74 71 κιλά είμαι.γενικά φοράω medium με large.τί προτείνετε?ευχαριστώ

εγώ έχω πάρει pierre cardin polo tshirt σε medium και μου είναι μια χαρά σε ώμους και ελάχιστα πιο μακρύ στη μέση.μου φαίνεται κανονικό.Έχουμε το ίδιο σωματότυπο περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή αυτές τις μέρες θα κάνω και εγώ μία παραγγελία μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην επιλογή νούμερου..γενικά karrimor θα προτιμήσω λόγω προσφορών αλλά από θέμα ποιότητας είναι καλά? αντέχουν στα συνχά πλυσίματα? 

είμαι 1.73,  73 kg αθλητικό παρουσιαστικό προς αδύνατο ...πάω σε small ή medium? (έχω ακούσει ότι είναι μεγάλα γενικά τα karrimor και γενικά φοράω medium)

ενδιαφέρομαι για t-shirts, hoodies, και shorts. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...