Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από λίγο:

Προσπάθεια αγοράς από sportsdirect (έχω κάνει ήδη μία πριν από ένα μήνα με χρήση request money). Με paypal χωρίς επαρκές balance, άκυρο. Με κάρτα απευθείας, άκυρο. Με request money (και χρήση της ίδιας κάρτας που είναι δηλωμένη στο paypal) τα χρήματα μπήκαν σε 5 δευτερόλεπτα και άλλα 10 μετά ολοκληρώθηκε η αγορά!

Όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν. Μας τρώει κάτι ψιλά το paypal για fees, αλλά πού αλλού βρίσκεις συμπαθητικό τζιν παντελόνι με κάτω από δεκάρικο και βαμβακερή τύπου polo μπλούζα κάτω από 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις piere cardin μπλουζακια; παντου φοραω λαρτζ στα σχολια βλεπω αλλοι λενε με ιδιο υψος/κιλα με εμενα οτι ειναι καλα αλλοι μεγαλα. κανεις απο εδω; τα εχει και σε προσφορα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις piere cardin μπλουζακια; παντου φοραω λαρτζ στα σχολια βλεπω αλλοι λενε με ιδιο υψος/κιλα με εμενα οτι ειναι καλα αλλοι μεγαλα. κανεις απο εδω; τα εχει και σε προσφορα τωρα.

Εγώ φοράω σε μπλουζάκια παντού medium(εκτός από everlast που παίρνω small).Είμαι 1,8 , 73 κιλά.piere cardin έχω σε medium

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις piere cardin μπλουζακια; παντου φοραω λαρτζ στα σχολια βλεπω αλλοι λενε με ιδιο υψος/κιλα με εμενα οτι ειναι καλα αλλοι μεγαλα. κανεις απο εδω; τα εχει και σε προσφορα τωρα.

πάρε L

everlast/tapout θες Μ λογικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραια πραγματα εχει στο sportsdirect βρε παιδια,

αλλα πχ παπουτσια πως αγοραζεις;

Πχ βλεπω μια μαρκα που φαινεται ωραιο παπουτσι, 'firetrap', τα οποια δεν ειναι και πολυ διαδεδομενα στην Ελλαδα.

Ειναι καλα, αξιζουν αραγε;

Για πολλα απο αυτα που βλεπουμε και ισως αξιζουν, δεν τα ξερουμε στην Ελλαδα και δεν εχουμε αποψη.

Συνηθως προτιμω timberland απο καλα παπουτσια-μποτακια,

και nike απο αθλητικα,

που τα εχω και τα φοραω ηδη στην Ελλαδα.

 

Πως ψωνιζεις απο μια μαρκα που δεν εχεις ξαναψωνισει;

Πως να πετυχεις το νουμερο, και φυσικα να εμπιστευτεις και την ποιοτητα.

Επεξ/σία από mentoras99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ρίσκο αυτό με τα νούμερα γιαυτό η μόνη συμβουλή είναι να διαβάζεις τα σχόλια που γράφονται στο σαιτ τους και εδώ μέσα.

 

Από παπούτσια έχω πάρει μποτάκια dunlop και gelert.

Και οι 2 αυτές μάρκες είναι λίγο μεγαλύτερες από το κανονικό και παίρνω 1/2 ή 1 νούμερο μικρότερο.

 

Από ρούχα τα everlast-slazenger-lonsdale (από τις πιο συνηθισμένες μάρκες τους) θέλουν να πάρεις 1 νούμερο μικρότερο.

Σε dunlop-pierre cardin παίρνω στο νούμερο μου.

 

Ένα fleece που είχα πάρει σε firetrap ήταν καλύτερο από donnay-slazenger σε ποιότητα και έχει normal μεγέθη.

 

Σε γνωστές μάρκες nike-puma-addidas κλπ είναι εύκολο να δοκιμάσεις κάπου και να βρεις το νούμερο που θα παραγγείλεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε L

everlast/tapout θες Μ λογικα

Εγώ φοράω σε μπλουζάκια παντού medium(εκτός από everlast που παίρνω small).Είμαι 1,8 , 73 κιλά.piere cardin έχω σε medium

Ευχαριστώ παιδιά!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις piere cardin μπλουζακια; παντου φοραω λαρτζ στα σχολια βλεπω αλλοι λενε με ιδιο υψος/κιλα με εμενα οτι ειναι καλα αλλοι μεγαλα. κανεις απο εδω; τα εχει και σε προσφορα τωρα.

 

Γενικά φοράω medium. Έχω ένα σωρό pierre cardin μπλουζάκια στυλ πόλο, small και μου κάνουν μια χαρά. Αυτή τη φορά παρήγγειλα medium (είχα ξεχάσει ότι τα προηγούμενα ήταν small, αλλά έβαλα και πέντε κιλά!). Αν μου βγούνε βάρκες, θα χρειαστώ τη διεύθυνσή σου... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τύπου polo της P.C. έχουν σχετικά μεγάλη φόρμα. Θα πρότεινα να τα παίρνετε ένα νούμερο κάτω. Βεβαίως έχει να κάνει και με το πως τα φοράτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο θα ελεγα παιδια εχω αμφιβολιες. ειμαι 1.88 86 κιλα γενικα δε τα φοραω αερατα και οπως βλεπω στα σχολια για τα πολο λενε ενα νουμερο μικροτερο. ελπιζω α μη μαζεψουν στο πλυντηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φοράω σε μπλουζάκια παντού medium(εκτός από everlast που παίρνω small).Είμαι 1,8 , 73 κιλά.piere cardin έχω σε medium

Έχω πάρει παντελόνια piere cardin  εξτρα σμολλ και είναι για ύψος 1,68-1,70

Ωραια πραγματα εχει στο sportsdirect βρε παιδια,

αλλα πχ παπουτσια πως αγοραζεις;

Πχ βλεπω μια μαρκα που φαινεται ωραιο παπουτσι, 'firetrap', τα οποια δεν ειναι και πολυ διαδεδομενα στην Ελλαδα.

Ειναι καλα, αξιζουν αραγε;

Για πολλα απο αυτα που βλεπουμε και ισως αξιζουν, δεν τα ξερουμε στην Ελλαδα και δεν εχουμε αποψη.

Συνηθως προτιμω timberland απο καλα παπουτσια-μποτακια,

και nike απο αθλητικα,

που τα εχω και τα φοραω ηδη στην Ελλαδα.

 

Πως ψωνιζεις απο μια μαρκα που δεν εχεις ξαναψωνισει;

Πως να πετυχεις το νουμερο, και φυσικα να εμπιστευτεις και την ποιοτητα.

Τα παπούτσια karrimor γυναικεία αθλητικά πείρα νούμερο 38 και τελικά είναι για 36 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τα πολλά (...) έκανα για πρώτη φορά παραγγελία από SD. Επέλεξα τρόπο αποστολής Barlin Standard Delivery,τη φθηνότερη δλδ.Mπορεί να μου πει κάποιος,ποια μεταφορική παραδίδει στην Ελλάδα;Επίσης,συνηθίζουν να "σπάνε" τις αποστολές,όπως το άμαζον που στέλνει από 40 διαφορετικές αποθήκες σε όλη την Ευρώπη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...