Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα την γνώμη σας για τα παρακάτω οσον αναφορά τα νούμερα. είμαι 80 κιλά και 1.78 ύψος...

 

 

http://www.sportsdirect.com/everlast-plush-fleece-hoody-mens-550005?colcode=55000526#customerreviews

http://www.sportsdirect.com/everlast-premium-fleece-hoody-mens-550097?colcode=55009703

 

Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα την γνώμη σας για τα παρακάτω οσον αναφορά τα νούμερα. είμαι 80 κιλά και 1.78 ύψος...

 

 

http://www.sportsdirect.com/everlast-plush-fleece-hoody-mens-550005?colcode=55000526#customerreviews

http://www.sportsdirect.com/everlast-premium-fleece-hoody-mens-550097?colcode=55009703

 

Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ! 

small

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας να ρωτησω κατι θελω να κανω μια αγορα απο το sportsdirect.com μεσω prepaid πειραιως. Μπορω κανονικα? Ενοοω μεσω paypall.

Επισης το κοστος των μεταφορικων  πως ειναι στο συγκεκριμενο καταστημα?

 

Οποιος ξερει ας μου εξυγησει λιγα  πραγματα για το πως θα κανω αγορα με prepaid απο το site αυτο. Φανταζομαι θα βοηθησει και αλλους......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..μου ηρθε η παραγγελια απο το spportsdirect σημερα και απο τα παπουτσια που παραγγειλα το αριστερο ειναι διαφορετικο νουμερο απο δεξι...κ ενα παντελονι δεν μου κανει..χρειαζομαι μεγαλυτερο νουμερο..πως μπορω να τα αλλαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας να ρωτησω κατι θελω να κανω μια αγορα απο το sportsdirect.com μεσω prepaid πειραιως. Μπορω κανονικα? Ενοοω μεσω paypall.

Επισης το κοστος των μεταφορικων  πως ειναι στο συγκεκριμενο καταστημα?

 

Οποιος ξερει ας μου εξυγησει λιγα  πραγματα για το πως θα κανω αγορα με prepaid απο το site αυτο. Φανταζομαι θα βοηθησει και αλλους......

 

Κόστος το χαμηλότερο 15 το ακριβότερο 28,εσύ το διαλέγεις,με 15 σου έρχονται με φορτηγό μέσα σε 5 ημέρες,με 28 έρχονται με αεροπλάνο πάλι σε 5 ημέρες,μιλάμε για εργάσιμες πάντα.

 

Για αγορές με prepaid και Paypal έχουν ειπωθεί απορίες και έχουν δοθεί οι απαντήσεις σε προηγούμενες σελίδες του θέματος ή σε άλλα θέματα του φόρουμ , όπως 

Αγορές με Paypal - ebay - Μέθοδος "Request Money"

 

και 

PayPal

 

Καλή ανάγνωση.

 

 

Καλησπερα..μου ηρθε η παραγγελια απο το spportsdirect σημερα και απο τα παπουτσια που παραγγειλα το αριστερο ειναι διαφορετικο νουμερο απο δεξι...κ ενα παντελονι δεν μου κανει..χρειαζομαι μεγαλυτερο νουμερο..πως μπορω να τα αλλαξω?

 

Σελίδες 183 μέχρι 186 θα βρεις τις απαντήσεις που ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! μολις εκανα μια αγορα απο sportsdirect αλλα εκανα μεγαλη παπαρια!!! πληρωσα σε λιρες και μου βγηκε αρκετα ακριβοτερα αποτι αν πληρωνα σε ευρω!!!

μπηκα στο paypal και ειδα ακομη δεν τα εχουν παρει τα λεφτα ειναι σε σταδιο pending,,,,,

τους εστειλα mail να μου ακυρωσουν αλλα μεχρι να το δουν θα το εχουν στειλει.....

μπορω καπως να ακυρωσω την πληρωμη μεσω paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Τελικα κατεληξα στα νουμερα και σας ευχαριστω πολυ αλλα εχω θεμα με την paypal... πηγα να ολοκληρωσω την παραγγελια αλλα δεν εγινε τελικα.. παρολα αυτα στο paypal υπαρχει η χρεωση και γραφει διπλα pending.. σημερα ξαναπροσπαθησα,παλι δεν εγινε κατι,και τωρα εχω 2 χρεωσεις στο paypal...αλλα απο οτι ειδα δεν εχει γινει καμια παραγγελια... οι χρεώσεις θα σβηστούν ή θα εχω θέματα? Ευχαριστώ και Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Μήπως ξέρει κανείς πόσο στοιχίζει με το ταχυδρομείο να στείλω ένα μπουφάν για επιστροφή?

Υπάρχει κάποια ειδική διαδικασία?

Το στέλνω σαν απλό πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Τελικα κατεληξα στα νουμερα και σας ευχαριστω πολυ αλλα εχω θεμα με την paypal... πηγα να ολοκληρωσω την παραγγελια αλλα δεν εγινε τελικα.. παρολα αυτα στο paypal υπαρχει η χρεωση και γραφει διπλα pending.. σημερα ξαναπροσπαθησα,παλι δεν εγινε κατι,και τωρα εχω 2 χρεωσεις στο paypal...αλλα απο οτι ειδα δεν εχει γινει καμια παραγγελια... οι χρεώσεις θα σβηστούν ή θα εχω θέματα? Ευχαριστώ και Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο :/

Δεν είναι χρέωση, είναι pending

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Μήπως ξέρει κανείς πόσο στοιχίζει με το ταχυδρομείο να στείλω ένα μπουφάν για επιστροφή?

Υπάρχει κάποια ειδική διαδικασία?

Το στέλνω σαν απλό πακέτο?

Κανείς παιδιά δεν έχει στείλει πίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...