Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Εχω αγορασει lonsdale και everlast.Τα lonsdale μου ειναι κανονικα στο νουμερο μου (medium) αλλα στα everlast τα φουτερ-ζακετες θελω large.
Τα piere cardin τι γραμμη εχουν ξερετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μπλουζάκια Firetrap. Ειμαι 1,71 με βάρος 65 κιλά. Πιστεύεται πως το Small θα μου είναι οκ ; Έχει αγοράσει κανείς μπλουζάκια Firetrap ;;

 

ειχα πάρει παλιότερα σε Medium ενα και μου ηταν κάπως φαρδύ(μπορει να ηταν και ετσι η γραμμη του δεν ξερω...)

 

Καλησπερα.Εχω αγορασει lonsdale και everlast.Τα lonsdale μου ειναι κανονικα στο νουμερο μου (medium) αλλα στα everlast τα φουτερ-ζακετες θελω large.

Τα piere cardin τι γραμμη εχουν ξερετε;

 

παλι απο ενα t-shirt που εχω σε Medium ειναι ενα τακ πιο στενο απο τις αλλες μπλουζες που εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Εχω αγορασει lonsdale και everlast.Τα lonsdale μου ειναι κανονικα στο νουμερο μου (medium) αλλα στα everlast τα φουτερ-ζακετες θελω large.

Τα piere cardin τι γραμμη εχουν ξερετε;

Στενή  :mad:  Ενα νούμερο μεγαλύτερο απο ότι φοράς (το λιγότερο...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα πάρει παλιότερα σε Medium ενα και μου ηταν κάπως φαρδύ(μπορει να ηταν και ετσι η γραμμη του δεν ξερω...)

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λίγο με τις αναλογίες σου για να καταλάβω. Ύψος και Βάρος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα τί παιζει με τα μεταφορικά αυτόν τον καιρό.

 

Και επίσης στα Tapout , Everlast, Londsdale παίρνουμε ένα νουμερο μικρότερο?

Everlast ηθελα ενα νουμερο μεγαλυτερο. Lonsdale κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You submitted an order in the amount of 193.62 EUR to Sportsdirect.com.

Kαλημερα καλο μηνα...γνωριζει τι ειναι αυτο κανεις?εχω να κανω αγορα απο τοτε που ειχαμε τους διπλους λογαριασμους (απο περσι)στο πειπαλ κ ειπα αφου ανοιξαν λογω καπιταλ να ξανακανω μια αγορα χωρις να εχω στο μπαλανς χρηματα  αλλα μεσω χρεωστικης π την εχω συνδεσει στο πειπαλ εχω κανει την διαδικασια αγορας αλλα στις παραγγελιες δεν βγαινει η αγορα μου...το εχω κανει απο τεταρτη βραδυ

Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε τους στοfacebook για πιο γρήγορα

Λογικά τα βάζουν άμεσα τα λεφτά

 το εκανα ευχαριστω πολυ, :-D :-D :-D :-D

 

ελπιζω να τα παρω πισω

 

ολες τις φορες στελνουν  με dhl και ερχεται, τωρα γιατι στειλαν με windirect-speedex και χαθηκε δε ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και από μένα. Έχω κάνει μια παραγγελία από τις 19/3, στις 21/3 μου έστηλαν tracking number και με "πετάει στη speedex η οποία λέει "αναμονή αποστολής από τον αποστολέα ".Έχουν περάσει 13 μέρες δηλαδή και ακόμα περιμένω..

Παράκληση μήπως ξέρει κανείς αν πρέπει να προβω σε κάποια ενέργεια;Είναι η πρώτη φορά που παραγγελνω από Internet..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και από μένα. Έχω κάνει μια παραγγελία από τις 19/3, στις 21/3 μου έστηλαν tracking number και με "πετάει στη speedex η οποία λέει "αναμονή αποστολής από τον αποστολέα ".Έχουν περάσει 13 μέρες δηλαδή και ακόμα περιμένω..

Παράκληση μήπως ξέρει κανείς αν πρέπει να προβω σε κάποια ενέργεια;Είναι η πρώτη φορά που παραγγελνω από Internet..

 

αδερφε και γω ακριβως το ιδιο με σενα, ιδια ημερομηνια παραγγελια, το μαζεψανε την δευτερα 20/03 και το στειλανε την τριτη 21/03 με την πτηση 632 αν δε κανω λαθος της Μπριτις Εργουεης. και απο τοτε αγνοειτε...

 

ρωτησα πιο πανω και μου ειπαν να τους στειλω στο φβ

πρωτα ομως επικοινωνησα με την windirect και μου επιβεβαιωσε πως το δεμα ειναι χαμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμένο;;;Και τώρα τι γίνεται;;Ρε που μπλεξαμε γαμωτο...έλεος..

Μόλις τώρα είδα και γω ότι είναι και μένα σε αυτή τη πτήση οπότε μάλλον και τα δικά μου την ίδια τύχη θα έχουν..Τι κάνουμε τώρα ρε αδερφέ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...